Masaj aletleri, bedensel rahatsızlıklarımızı en aza indirerek vücutta bir dinginlik yaratan kullanımı pratik aletlerdir. Uzmanların tedavi süreçlerinde takviye bir yöntem olarak gösterdiği masaj; omurga, eklem ya da ayak gibi bölgesel olarak çeşitleniyor. Masaj aletleri, sağladıkları kullanım kolaylığı ve noktasal çözümleriyle gerek ev içinde gerekse iş yerlerinde geçirilen zamanı daha keyifli hale getiriyor. Kullanım yerine ve fonksiyonelliğine göre değişen elektrikli ya da mekanik onlarca masaj aleti arasından size en uygununu seçebilir, vücut bakımınızı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Masaj Aletleri

Masaj aleti seçerken öncelikle ihtiyacınızı belirlemeli ve ona göre bir tercihte bulunmalısınız. Günlük, ev içinde ya da iş yaşantısında kullanılabilecek onlarca masaj aleti arasından seçim yapmak seçeceğiniz ürünün etkinliğini de artıracaktır. Kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olan masaj aletleri ağrıların giderilmesinin yanı sıra modele göre değişerek vücudun sıkılaşmasına yardımcı olur, yüzdeki sarkmaları en aza indirir, ayak üşümelerine iyi gelir ve zayıflamaya yardımcı olabilir. Çok fonksiyonlu masaj ürünlerini seçerek hız ve masaj yöntemini değiştirebilir, daha pratik kullanımlar için mekanik olanları tercih edebilir ya da tek fonksiyonlu ürünleri seçebilirsiniz.

Kullanım yeri ürün seçiminizde önemli bir rol üstlenir. Öyle ki profesyonel kullanımlarda zaman moduna sahip, vuruş, itme ve titreme gibi yöntemleri kullanabilen ve farklı bölgelere masaj yapabilen çok fonksiyonlu modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer ev içinde kullanabileceğiniz pratik bir model arayışındaysanız ihtiyacınız olan bölgeye göre tek işlevli mekanik ya da elektrikli ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Masaj Aleti Fiyatları

Masaj aleti fiyatları, ürünün barındırdığı fonksiyon özelliğine ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Sırt, omurga, yüz ya da ayak gibi bölgesel ve tekil masaj aletlerinin yanı sıra komple bakım sağlayan masaj aletleri de kategoride yer alıyor. Onlarca markanın birbirinden farklı ürünü, özelliklerine göre değişen fiyatlarıyla her bütçeden kullanıcının beğenisine hitap ediyor.

Eğer ofis içinde sürekli oturur pozisyonda çalışıyor ve oturma bozukluğunun yarattığı ağrılardan şikayet ediyorsanız omurilik boyunca titreşimli masaj yapan ürünleri tercih edebilirsiniz. Çalışma sandalyenize koyacağınız ve gün boyu dilediğiniz zaman çalıştırabileceğiniz bu tip ürünler; titreşimli masajı ve ısıtma fonksiyonu sayesinde kas sisteminde gevşeme sağlar ve oturmadan kaynaklı yorgunluğunuzu en aza indirir. Bilgisayar başında çok zaman geçirmekten kaynaklanan göz yorulmalarının yine titreşimli göz bantlarıyla önüne geçebilirsiniz. Duruş bozukluklarını yok etmek içinse omurgayı doğal bir biçimde sararak ağrıyan noktalara masaj yapan sırt yeleklerini seçebilirsiniz. Sürekli ayakta durulan yoğun bir iş temposuna sahipseniz mesai sonrası kullanabileceğiniz ayak masaj aletleri, gün içindeki yorgunluğunuzu alarak kendinizi daha dinamik hissetmenizi sağlar. Sulu masaj ürünleriyle sıcak ya da soğuk ayak masajları gerçekleştirebilir; uykusuzluk, sırt ağrısı, ayak üşümesi, kas yorulması ve baş ağrısı gibi çeşitli sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bel bölgenizdeki fazla kilolardan şikayetçiyseniz uyguladığınız spor ve diyete yardımcı olarak zayıflama ve masaj kemerlerini deneyebilirsiniz. Aşamalı titreşim yöntemiyle kan dolaşımını harekete geçirerek yağları yakmaya yardımcı olan bu cihazlar, uyguladığınız zayıflama yöntemlerini daha etkin bir hale getirebilir. Özellikle spor sırasında gerçekleşen kas rahatsızlıklarını gidermek ya da spor sonrası ağrıları yok etmek için kullanılan ısıtıcı masaj jellerini, kendiniz uygulayacağınız masajlarda ya da bir masaj aletini çalıştırırken ağrıyan bölgenize uygulayabilirsiniz.

Çeşitli boyut, kullanım yeri ya da tipine göre değişen pek çok model arasından doğru masajı gerçekleştirmenizi sağlayacak masaj aletini seçebilirsiniz. Daha keyifli ve sağlıklı anlar geçirebileceğiniz masaj aletleri ile günün her anında kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Masaj Aleti Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 60 / 1530 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012170/26012186