Tekerlekli Sandalye Modelleri

Yaşlıların ve çeşitli rahatsızlıklara yakalanmış, yürümekte zorluk çeken kişilerin taşınabilmesini kolaylaştıran tekerlekli sandalyeler sağlam yapılarıyla güven verir. Konfor oluşturan geniş oturma alanı yardımıyla farklı yaş gruplarından ve farklı ağırlıklara sahip kişilerin taşınabilmesini kolaylaştıran bu ürünler aynı zamanda tekerlekli sandalye fiyatları bakımından da beğeni toplar. Denge yaratan tekerlekleri sayesinde kontrol kolaylığı oluşturarak güvenli bir sürüş desteği sağlayan tekerlekli sandalyeler ergonomik tasarımlarıyla göz doldurur. Hem oturan kişilerin hem de sürücülerin rahatlığı düşünülerek tasarlanmış olan tekerlekli sandalye modelleri hafiflikleri sayesinde kullanım konforunu artırır. Kullanım sonrasında katlanarak dar alanlara sığdırılabilen bu yardımcı ürünler pratik bir şekilde açılan yapılarıyla kullanıma hemen hazır hale gelir. Ellerin kaymasını önleyen tırtıklı tutamaklar aracılığıyla tekerlekli sandalyeyi sürmek de son derece kolaylaşır.

Pratik Özelliklere Sahip Tekerlekli Sandalyeler

Hastaların yolculuk sırasında ayaklarını emniyetli bir şekilde dayayabilmeleri için kullanışlı dayanak noktalarına sahip tekerlekli sandalyeler sayesinde güvenli bir şekilde yol alınır. Ayakların zemine sürtünmemesi olası tehlikelerin önüne geçer. Açılıp kapatılabilen ayaklıklar ihtiyaç anında pratik bir şekilde ortaya çıkartılıp kullanım sonrasında yeniden kapatılabilir. Ağırlığı başarıyla kaldıran kumaş kaplama oturma bölümü yumuşak dokuya sahip yüzeyiyle kullanıcıları için konforlu bir yolculuk deneyimi vadeder. Hem açık havada hem de hastane ortamında başarıyla kullanılabilen tekerlekli sandalye sandalyeler engelli yollarından rahatça geçebilecek şekilde tasarlandığı için bu rampalardan inip çıkmayı da kolaylaştırır. Aynı zamanda bireysel olarak da kullanılabilen bu yardımcı ürünlerle yürüme engelli kullanıcılar, teker kısmında bulunan demir halka desteğiyle tekerlekleri kolayca ileriye ve geriye doğru ittirerek yol alabilir, frenleme yapabilir.

Kullanışlı Tasarım Sayesinde Artan Verimlilik

Frenleme özelliğine sahip teker kilit sistemiyle eğimli yollarda ve bekleme sırasında ürünün kaymaması ve kendi kendisine hareket etmemesi için tekerlekler kolayca kilitlenebilir. Kolları dayayabilmeyi kolaylaştıran kolçakların yumuşak yapısı otururken konforu artırarak daha keyifli bir şekilde mesafe katedebilmeye yardımcı olur. Islanmaya karşı dayanıklı kaplamalarıyla beğeni toplayan tekerlekli sandalye modelleri açık havada yaşanabilen yağış sürprizine karşı uygun bir çözüm üretir. Sağlam gövde yapıları metal ve demir bileşenlerle güçlendirilmiş olan ürün modelleri emniyeti üst düzeyde tutmayı başarır ve ürünü darbelere karşı korur. 360 derecelik bir dönüş açısı sunan ön tekerlekler aracılığıyla arabayı sağa, sola, öne ve geriye doğru yönlendirebilmek de son derece kolay bir hal alır. Sarsıntıyı azaltan ve yolculuk boyunca sürüş gürültüsünü de minimize eden tekerlekli sandalyeler konfor yaratan tekerleriyle verimli bir kullanım yaşatır.

Fonksiyonel Dizayn Aracılığıyla Gelen Konfor

Kolçakları çıkarılıp yeniden takılabilir yapıda olan tekerlekli sandalyeler sayesinde hastayı araca yerleştirirken alan kazanılır. Ayaklıkların da çıkarılabilir şekilde tasarlandığı modeller ürünü dar alanlara ya da asansörlere sığdırabilmek için kullanıcılara kolaylık yaşatır. Lazımlığa da tasarımlarında yer veren modeller kullanıcıların tuvalet gereksinimlerini giderebilmesini kolaylaştıran işlevsel tasarımlarıyla beğeni toplar. Refakatçiler için tasarlanmış frenler sayesinde hastaya refakat eden kişiler arabayı daha güvenli şekilde kontrol eder. Vinil döşemeleriyle göz dolduran ve antibakteriyel kumaş yüzeyiyle hijyen düzeyini artıran modern tekerlekli sandalyeler sayesinde, kullanıcı dostu özelliklerden etkin bir şekilde faydalanılır. Oturma kısmının yüksekliği ve genişliği değişiklik gösteren modelleri kullanıcıların beden yapısına göre de tercih edebilirsiniz. Alüminyum gövdeleriyle hem oldukça hafif bir yapı kazanan hem de sağlamlıklarını artıran transfer sandalyeleri hastaları bir noktadan başka bir noktaya aktarmak konusunda kolaylık yaşatır. Tekerlekli sandalyeler için tasarlanan havalı minderlerinden de sipariş edebilir, böylece konforlu bir oturma alanı yaratabilirsiniz

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tekerlekli Sandalye Fiyatları

792 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Toplam 24 / 792 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/339715/80647033