Saç bakım ürünleri arasında en yoğun talep gören, sıklıkla başvuran ürün gruplarından biri saç spreyleridir. Kadın ya da erkek her bireyin sosyal hayatta kendini ifade etme yollarından biri olan fiziksel imajın doğru biçimde oluşturulmasında saçların sağlıklı, bakımlı ve biçimli olması önemli bir etkendir. Fiziksel görünümün en dikkat çekici unsurlarından birinin saçlar olması saç bakım ürünlerinin çeşitlenmesinde ve gelişmesinde rol oynamıştır.

Saç Spreyi Fiyatları

Eskiden yalnızca saç sabitleme amaçlı akla gelen saç spreyleri, bakım ürünlerindeki gelişmelerden payını almış ve çeşitlenmiştir. Saç bakımından saç şekillendirilmesine, seyrek saçların görünümünün düzeltilmesinden saç renginin korunmasına kadar pek çok farklı amaç ve beklentiye uygun sprey ürünleri bulunmaktadır.

Birçok değişik markanın pek çok farklı amaç için tüketiciye hizmet eden ürünleri vardır. Amaca uygun doğru ürün seçimi kişinin istenen sonuca en pratik ve en uygun şekilde ulaşması için önemlidir. Geniş ürün grubu arasından hangi ürünün hangi gereksinime cevap vereceğini bilerek seçim yapmalısınız.

Saç spreyleri başlığı altında saç şekillendirmekten saç bakımına uzanan geniş bir yelpazede çok sayıda ve farklı türde ürün bulunmaktadır. Saç telinin yapısına göre ince telli, kalın telli saçlar için farklı; saçın yıpranmışlık durumuna göre farklı; saçın cinsine göre kuru ve yağlı saçlar için farklı farklı ürün çeşitlerinden saça en uygun olanı seçmeniz saçın görüntüsü kadar sağlığı için de önemlidir.

Saç spreyleri grubunda yer alan saç sabitleme amaçlı spreyler günlük hayatın hızlı temposunda pek çok farklı ortamda bulunan sizlerin bu koşuşturma içerisinde saçlarınız konusundaki endişelerini ortadan kaldırma amacına hizmet eder. Saç tipinize göre seçeceğiniz doğru sprey ile sabah evden çıkarken sağladığınız görüntünüzü gün boyu koruma avantajına sahip olabileceksiniz. Tercih edeceğiniz görünüme göre hacim veren, normal ya da ekstra güçlü saç spreyleri seçebilirsiniz.

Boyalı saçların rengini koruma amaçlı spreyler saçın ilk boyandığındaki canlı ve parlak rengini uzun süre muhafaza etmesini sağlamaya yönelik olarak tasarlanmış ürünlerdir. Arzu edilen saç renginin en uzun dayanma süresiyle kullanımına imkan verir.

Özellikle erkek tüketicinin ilgisini çeken saç fiberleri ve spreyleri ise seyrelmiş saç görüntüsünü ortadan kaldırmaya ve doğal bir görünüm sunmaya yardımcı ürünlerdir. Saç dökülmeleri sonucunda seyrelen bölgenin görünümünü ciddi biçimde değiştiren ürünler, renk seçenekleri ile de en doğal görünüm için alternatif sağlarlar. Doğal saç renginize en yakın olanı seçmelisiniz.

Saç Spreyi Zararlı Mı?

Beslenme, stres, çevre kirliliği gibi pek çok etken saçlarınızın sağlığı üzerinde rol oynar. Yıpranan ve bakıma ihtiyaç duyan saçlar ve saç derisi için sıklıkla tercih edilen bir diğer ürün grubu saç bakım yağlarıdır. Kişisel ya da çevresel faktörlerin saçlarınıza yaptığı etkiyi en aza indirmek için içeriğinde saça faydalı değişik yağlar bulunduran bakım yağları doğru tercih olacaktır.

Güneşin zararlı etkilerinden saçlarınız da cildiniz kadar etkilenir. Güneş koruyucu ve onarıcı spreyler bu etkileri en aza indirmede yardımcınız olması için tasarlanmıştır. Saç köklerinden saç uçlarına kadar canlandırma özelliğindeki bu tarz ürünler ile saçlarınızı koruyarak yıpranmaların önüne geçmiş olursunuz. Saçların sağlıklı iken kolayca şekil alacağını unutmayınız. Yıpranmış saçların istenen şekli alması da, bu şekli koruması da zordur.

Saç şekillendirmede sıklıkla başvurulan bir yöntem olan ısıl işlemlerin saça verdiği zararları önlemek için kullanılan ısıya karşı koruyucu spreyler de sprey grubu saç bakım ürünleri arasında bulunan bir diğer ürün çeşididir. Yüksek sıcaklığın saça vereceği zararları önlemeye yardımcı olarak saç sağlığını korur.

Saç spreyleri arasından ihtiyacınıza uygun seçeceğiniz ürün ile görüntünüzde rahatlıkla fark yaratabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Saç Spreyi Ürünleri

Konumseçilmedi
Toplam 60 / 1111 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012362