Taşınabilir Şarj Cihazları Modelleri

Seyahate çıktığınızda, ofisinizde ya da uzun arkadaş buluşmalarında zamansız biten şarj problemine taşınabilir pilli şarj cihazları ile son verebilirsiniz. Küçük boyutları ve hafifliği sayesinde kolayca çantanızda taşıyabileceğiniz bu ürünler ile ister cep telefonunuzu, isterseniz tablet bilgisayarlarınızı şarj edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz bir taşınabilir şarj aleti ile, elektronik cihazlarınızı şarj sıkıntısı olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı

Günün her anı cep telefonları ile görüşme yapıyorsunuz, internet kullanıyorsunuz ya da multimedya araçlarından faydalanıyorsunuz. Tüm bu işlemler, cep telefonunuzun bataryasını kullanıyor ve gün sonuna kadar dayanamadan, telefonunuzun şarjının bitmesinden şikayet ediyorsunuz. Kullanacağınız bir taşınabilir pilli şarj cihazı sayesinde, cihazınızın şarjıyla yaşadığınız bu probleme son verebilirsiniz. Kullanım öncesi şarj edebileceğiniz bu ürün ile kısa sürede cep telefonunuzu şarj edebilir, dilerseniz şarj olur durumda iken bile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Taşınabilir şarj cihazları, cep telefonlarının yanı sıra tablet bilgisayarlar ya da diğer elektronik aletleri şarj etmek için de uygundur. Cihazlardan hangisinin size en çok uyduğuna karar vermeden önce, üründen beklentilerinizi belirlemeniz faydalı olacaktır. Bataryadan ortalama kaç kez tam dolu telefon şarjı beklediğinizi, telefon dışında hangi cihazları kullanacağınızı belirlemeniz, şarj cihazından tam verim almanız adına önemlidir. Bunların yanında, taşınabilir şarj cihazının cep telefonunuz ya da tablet ve fotoğraf makineleriniz ile uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir. Geniş ürün yelpazesinden, ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir model seçerek, ürünün tüm avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazı Kaç Saatte Şarj Olur?

Taşınabilir şarj cihazları farklı kapasitelere, farklı teknik özelliklere sahiptir ve farklı modellerde üretilir. Her modelin ortalama şarj olma süresi de değişkenlik gösterir. Bu farkı ortaya çıkaran ilk sebep, şarj cihazının sahip olduğu toplam şarj kapasitesidir. Cihaz ne kadar büyük şarj kapasitesine sahip olursa, o kadar büyük batarya kullanıyor demektir. Bu sebeple, büyük bataryalar tam şarj olmak için daha uzun süreye ihtiyaç duyar. Aynı doğrultuda, bu ürünler ne kadar büyük bataryaya sahip olursa, o kadar çok şarj imkanı sunar. Küçük bataryalı bir şarj cihazı ile cep telefonunuzu tam olarak bir ya da iki kez şarj edebileceğiniz gibi, daha büyük bataryalı ürünler ile hem cep telefonlarınızı, hem de tabletlerinizi birçok kez şarj edebilirsiniz.

Taşınabilir pilli şarj cihazından maksimum verim almak adına, ürünü kullanım öncesi tam olarak şarj etmelisiniz. Tam dolu batarya, ürünün özelliklerinde belirtilen sürelerde şarj istasyonu görevi görür. Aynı zamanda, tam dolu olarak kullanıma hazırlanan ürünlerin kullanım ömrü de belirlenen sürelerde olur. Aksi takdirde, yarım şarjlar ile bataryaya zarar verilir ve hem bataryanın hem de cihazın kullanım ömrü beklenenin altında olur. Seçtiğiniz üründen beklediğiniz performansı almak için ürünün kullanım talimatlarına ve koruma yöntemlerine uymanız tavsiye edilir.

Taşınabilir Şarj Cihazı Nasıl Kullanılır?

Taşınabilir şarj cihazları pilli istasyonlardır. Elektrik ile şarj olan cihazlar, içerisindeki elektriği diğer elektronik cihazları şarj etmek üzere kullanır. Şarj edilen cihazların kullandığı elektrik gücü ve batarya kapasitesine göre, bir cihazın kaç ürünü şarj edebileceği değişiklik gösterir. İhtiyacınızı karşılayacak güçte bir taşınabilir şarj cihazı seçmek için, kullandığınız ürünleri ve kişisel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Bu ürünlerin en büyük özelliği taşınabilir olmalarıdır. Şarj cihazını çantanızda taşıyabilir, dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Uzun seyahatlere çıktığınızda otobüste ya da arabada yolculuk esnasında telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Sunumlarınız ya da günlük kullanımlarınız için gerekli olan tablet bilgisayarınızı bu ürünler ile şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz. Fotoğraf makineleriniz ve kameralarınızı dilediğiniz an şarj ederek her anınızı kaydetmeye devam edebilirsiniz. Taşınabilir pilli şarj cihazınız sayesinde, elektronik aletlerinizin gün ortasında şarjının bitmesi sorununu çözebilir, günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Cihazları

851 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Xiaomi
  3. Lenovo
  4. Huawei
  5. Spigen
  6. Case 4U
  7. Anker
  8. Vestel
  9. S-Link
  10. Ttec
  11. Romoss
  12. Trust
  13. Codegen
  14. GP
  15. Toptancı Kapında
  16. Sony
  17. Tunçmatik
  18. Ligovi
  19. Cellular Line
  20. Remax
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Şarj Durumu Göstergesi
 6. USB Çıkış Sayısı
 7. Pil Gücü
 8. Satıcı A-Z

Powerbank Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN