Taşınabilir Şarj Cihazları

Zamansız biten şarj sorunlarına karşı üretilen taşınabilir şarj cihazları, küçük boyutlu ve hafif tasarımları sayesinde kolaylıkla taşınabiliyor. Özellikle uzun yolculuklarda şarj problemini ortadan kaldıran cihazlar, her ihtiyaca uygun modelleriyle pek çok alternatif sunuyor. Hem cep telefonunuzu hem de tabletinizi şarj edebileceğiniz ürünler, çeşitli güç aralıklarında üretiliyor. Birçok akıllı cihazı tam şarj etmek için tasarlanan taşınabilir şarj cihazları, işlevsel olarak evde, işte ve seyahatlerinizde etkileyici bir deneyim sunuyor. Elektronik cihazlarınızı şarj sıkıntısı olmadan kullanabilmenize olanak tanıyan modeller, hayatınızı kolaylaştırıyor. Farklı teknik özelliklere sahip taşınabilir cihazlar, iki cihazı aynı anda şarj etmenizi sağlayan çeşitleriyle en yakın ve güçlü arkadaşlarınızdan biri oluyor.

Hızlı ve Güvenli Şarj Olanağı Sunan Taşınabilir Şarjlar

İletişim başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan akıllı ürünlerin bataryasını istediğiniz yerde doldurma imkânı sunan taşınabilir şarj cihazları, gün içinde verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor. Avucunuza ve cebinize uygun bir şekilde tasarlanan modeller, özel olarak geliştirilen şarj teknolojileri ile üretiliyor. Akıllı cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilmenize olanak sağlayarak en yoğun günlerinizde imdadınıza yetişiyor. USB port aracılığıyla cihazlarınızı şarj etmenize imkân sunan pek çok ürün ayrıca Micro USB üzerinden de kullanılabiliyor. İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz birçok taşınabilir şarj aleti ile telefonlarınızı ve tabletlerinizi şarj sıkıntısı olmadan kullanabilir, işlerinizi aksatmadan halledebilirsiniz.

Farklı Teknik Özelliklere Sahip Taşınabilir Şarj Cihazları

Birbirinden farklı güç kapasitesine sahip olan taşınabilir şarj cihazları, cihazlarınızı bir veya birkaç defa şarj edebilmenize imkân sağlıyor. Genel olarak 5000, 10.000, 15.000 ve 20.000 mAh aralıklarında üretilen modeller, çoklu portlarıyla daha fazla telefon ve tableti aynı anda şarj edebilmenize olanak tanıyor. Ayrıca metal ve plastik gibi farklı materyallerden üretilen dış yüzeye sahip olan pek çok model, portatif yapılarıyla kayma gibi problemlerin önüne geçiyor. Kullanıcı dostu basit tasarımlarıyla hızlı şarj avantajı sağlayan taşınabilir şarj cihazları, ısınmaya karşı dayanıklı yanmaz yapılarıyla uzun süreli kullanımlarda herhangi bir sorun yaratmıyor. Yüksek performanslı donanım özelliklerine sahip pek çok akıllı cihazın hızlı tükenen şarj problemine etkili bir çözüm sunan ürünler, en yeni teknolojileri bir araya getirerek işinizi kolaylaştırıyor.

Taşınabilir Şarj Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alternatif olarak birçok çeşidi bulunan taşınabilir şarj cihazlarını seçerken kullandığınız cihazlarla uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Telefon veya tabletinizle uyuşmayan özelliklere sahip olan ürünler, hem cihazınızın performansının düşmesine neden oluyor hem de bataryanıza zarar verebiliyor. Şarj cihazı alırken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer özellik ise güç kapasitesi olarak yer alıyor. Çeşitli kapasitelerde üretilen modeller, cihazlarınızı birkaç defa şarj edebilmenize imkân sağlıyor. Bu nedenle ne kadar yüksek kapasiteye sahip taşınabilir şarj aleti seçerseniz akıllı telefonunuzu gün içinde daha fazla şarj edebilirsiniz. Ayrıca üzerinde göstergelerin yer aldığı portatif şarj cihazlarını tercih ederek, doluluk oranını görebilir, üründen alacağınız verimi maksimuma çıkarabilirsiniz.

Tasarımlarıyla Büyük Çeşitlilik Sergileyen Taşınabilir Şarj Aletleri

Tasarımlarının yanı sıra siyah, beyaz ve gri gibi farklı renklerde üretilen taşınabilir şarj cihazları, her zevke hitap eden modelleriyle dayanıklı materyallerden imal ediliyor. Gelişmiş güvenlik sistemine sahip pek çok cihaz, kısa devre ve aşırı yük gibi potansiyel elektrik tehlikelerine karşı koruyucu tasarımlarıyla cihazlarınız için tam koruma sağlıyor. Zarif ve taşınabilir bir fiziksel yapıya sahip olan şarj aletleri, evde veya ofiste şarj kablolarından kaynaklı karmaşayı ortadan kaldırıyor. Her kullanıcıya hitap eden birçok seçenek sunan ürünler, kolay kullanım özellikleriyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taşınabilir Şarj Cihazları

2942 ürün listeleniyor
Xiaomi
Anker
Baseus
Samsung
Philips
Ttec
Mcdodo
Newface
Konfulon
Yosonda
Earldom
Yesido
Hacarlıoğlu
Acl
Hoco
LinkTech
İforce
Dexim
S-Link
Sprange
20000 mAh ve Üzeri
20000 mAh
30000 mAh
50000 mAh
40000 mAh
10000 - 19990 mAh
10000 mAh
8000 - 9900 mAh
5000 - 7900 mAh
2900 - 4900 mAh
2800 mAh ve Daha Az
5000 mAh
1800 mAh
80000 mAh
60000 mAh
120000 mAh
100 W
140000 mAh
40200 mAh
36000 mAh
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 42 / 2942 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?