Playstation 5 Oyun Konsolu

Playstation 5

PS5, yeni nesil teknolojiyle donatılan bir oyun deneyimi sunar. Güçlü ve yüksek performans sunan bu oyun konsolu, hızlı SSD özelliği ile son derece hızlı bir şekilde yükleme yapar. Bunun yanı sıra dokunsal geri bildirim özelliği ile pratik ve konforlu bir kullanım sunan bu cihazlar ile oyunları rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda Playstation 5 3D Ses desteği sayesinde oyunlarda daha canlı ve derin bir etkileyicilik deneyimine sahip olmanızı sağlar. Anında yüklenme hızına sahip olan bu cihaz oyun deneyiminizi üst düzeye çıkarır. Konsol sisteminde yer alan özel entegrasyon sistemi ile verileri üstün bir hızda alabileceğiniz PS5, etkileyici ve kaliteli grafiklerden oluşan oyun seçeneklerine sahiptir. Televizyonunuzda 4K bir şekilde oyun oynayabileceğiniz bu cihazlar size daha canlı ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunar.

PS5, daha hızlı işlemci, daha geniş hafıza ve dahili depolama alanına sahiptir. Dokunsal geribildirim özelliği ve uyarlanan tetik özelliği ile PS5 kontrol cihazı daha etkileyici ve daha gerçek bir oyun deneyimine sahip olmanızı sağlar. 3D ses özelliği ile kablosuz kulaklık kullanarak konforlu bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Filmleri ya da farklı eğlence uygulamalarını kontrol edebileceğiniz bu konsol, kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir. Modern tasarıma sahip olan bu cihaz evinizde, ofisinizde ve odanızda şık bir görünüm sunar. Dikey tasarımı ile farklı ve estetik bir görünüm sunan Playstation 5 kusursuz bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar. Aynı zamanda bu konsolda yer alan ultra yüksek hızlı SSD özelliği hız deneyimini ve oyun keyfinizi üst seviyelere çıkarır. Ürün sayfamızı inceleyerek Playstation 5 Türkiye ve Playstation 5 çıkış tarihi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Playstation 5

Sony Playstation 5 teknik özellikleri ile benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Yüksek teknolojik özelliklerle donatılan bu cihaz konforlu bir kullanım sunmasının yanı sıra tasarım detayları ile şık bir görüntü oluşturur. Playstation 5 pro macera, hız, aksiyon ve strateji gibi farklı oyun kategorilerindeki oyunları en derin ve gerçekçi görüntü kalitesi ile yansıtır. Farklı aksesuarlarla birlikte kullanabileceğiniz bu cihaz ile kusursuz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunan bir tasarıma sahip olan PS5 oldukça yüksek bir performansa sahiptir. Oyun sırasında yaşanabilecek tüm problemlerin düşünüldüğü bu cihaz teknik özellikleri sayesinde konforlu bir oyun deneyimi sunar. Hem tasarım olarak hem de teknik detaylarıyla etkili bir performans sunan bu cihaz yüksek hızda yükleme yapabilir. Hızlı bir şekilde oyunları yüklemenize olanak sağlayan bu konsol ile daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek kapasitedeki hız oranı sayesinde oyunlardaki detayları en kısa sürede yüklemenizi sağlar. Macera ve hız oyunu gibi birçok oyunda bulunan büyük boyutlardaki haritaları kısa sürede indirebilirsiniz.

Dahili depolama alanı oldukça geniş olan bu cihaz sayesinde yeni oyunlar için cihaz hafızasında yer açmanıza ve diğer oyunları silmenize gerek kalmaz. 8 çekirdekli işlemcisi ile birçok işlemi aynı anda yürütebilen bu cihaz, arka plandaki bütün işlemleri kontrollü bir şekilde yönetir. Yüksek çözünürlüğe sahip olan bu cihaz görüntüleri ve grafikleri daha gerçekçi bir şekilde yansıtır. Cihazın özelliklerine ve tasarımına göre Playstation 5 fiyatları farklılık gösterebilir. Üstün bellek özelliği ile yüksek performans sunan PS5, benzersiz bir oyun deneyimi sunar. Bunun yanı sıra hafızayı arttırabileceğiniz bu cihaz işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Yüksek boyuta sahip oyunları dahi hızlı bir şekilde yükleyen bu cihazlar HDR TV ile desteklenerek görüntüleri daha canlı ve gerçekçi bir şekilde gösterir. Arkadaşlarınızla daha eğlenceli ve canlı görüntüler elde etmek için geniş ekranda oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Pürüzsüz ve akıcı görüntü kalitesi oyun oynadığınız süre boyunca kalitesini korur. Hassas ve güçlü tepkilere karşı oldukça duyarlı olan bu cihaz hız oyunlarında heyecanlı bir kullanım sunar. Araba yarışlarında meydana gelen çarpmaları hissetmenize olanak sağlayan bu cihaz ile oyunun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Playstation 5 ile Benzersiz Bir Oyun Deneyimi

Playstation 5 özellikleri ve aksesuar seçenekleri ile daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. Oyunun içinde hissetmenize olanak sağlayan bu aksesuarlar ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve güçlü ses performansıyla oyun deneyiminizi üst seviyelere çıkaran bu cihaz sayesinde arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Playstation 5 kolu hassas ve kablosuz bir kontrol cihazı olarak son teknolojiye sahip özellikler sunar. Daha kolay bir şekilde kavranabilen yapısı ile konforlu bir kullanım sunan kontrol cihazı sayesinde uzun süre rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kolaylıkla tuşlara ulaşabileceğiniz oyun kolu oyunlarda zaman kaybetmenizi önler. Kolay tutulabilir tasarıma sahip olmasının yanında bu uzun batarya ömrü sayesinde işlevsel bir kullanım sunar. Kesintisiz bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan bu cihazda dokunsal geri bildirim ve tetik efektleri yer alır. Modern ve zarif bir tasarıma sahip olan bu cihaz şık bir görünüm sunar. Uzun ömürlü batarya ömrüne sahip olan kontrol cihazı işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Fonksiyonel şarj istasyonu ile iki kişilik keyifli bir oyun deneyimi sunar.

Oyun oynarken daha gerçekçi ve daha canlı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız kablosuz kulaklık tercih edebilirsiniz. 3D ses özelliği için hassas ayarları bulunan bu cihazlarda iki adet mikrofon yer alır. Mikrofonlar ile oyun sırasında diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Heyecanlı bir oyun deneyimi yaşamak ve en gerçekçi ses kalitesi için hareket kontrolü özelliğine sahip kablosuz kulaklık modellerini kullanabilirsiniz. Sony Playstation 5 ile hız oyunlarından maceraya, aksiyondan strateji oyunlarına kadar farklı kategorilerdeki oyunları gerçekçi bir şekilde yaşayabilirsiniz. Daha akıcı ve hızlı görüntüler sunan bu cihaz ile PS4 oyunlarınızı dijital PS5 oyunlarına yükseltebilirsiniz. Gerçekçi bir oyun deneyimi için ideal bir kullanım sunan PS5, farklı özellikleri ve aksesuar seçenekleriyle daha yüksek performans elde etmenizi sağlar. Kullanım kolaylığına sahip olan bu cihazlar sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde istediğiniz oyunu indirebilirsiniz. Uzun batarya ömrü ile işlevsel bir kullanım sunan kontrol cihazı ile saatlerce kesintisiz bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden Playstation 5 oyun fiyatları özelliklerine ve donanımlarına göre değişiklik gösterir. Dilerseniz bu sayfa üzerinden Playstation 5 pro fiyat ve özelliklerini yakından keşfedebilirsiniz.

Daha Gerçekçi Bir Oyun Deneyimi İçin Playstation 5

Daha canlı ve gerçek görüntü kalitesine sahip Playstation 5 ile heyecanlı bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissetmenizi sağlayan bu cihazlar ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Gelişmiş ses ve görüntü kalitesine sahip olan Playstation 5 oyunları daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunar. Seslerin etkili bir şekilde aktarılmasıyla hem siz hem de oyun oynadığınız arkadaşlarınız sizinle aynı deneyime sahip olabilir. Hız, savaş, futbol ve macera oyunlarında oldukça önemli olan ses iletimi ile doğal ve gerçekçi bir atmosfere sahip olabilirsiniz. SSD özelliğine sahip olan bu cihaz ile zaman kaybetmeden işlem yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Playstation 5 modelleri kısayol özellikleri sayesinde konforlu ve işlevsel bir kullanım sunar. Cihaz hakkında detaylı bilgi almak için Playstation 5 inceleme yazılarını okuyabilirsiniz. Farklı oyun seçenekleri bulunan Playstation 5 Harry Potter oyunu ile fantastik evrenin içine girmenize olanak sağlar. Gelişen teknolojiyle birlikte ekran çözünürlüğünü üst seviyelere çıkaran PS5, daha net ve gerçek görüntü kalitesi sunar. Bununla birlikte dokunsal geri bildirim özelliği bulunan Playstation 5 oyun kolu ile etkili bir oyun deneyimi sunar.

Aynı zamanda 3D ses teknolojisine sahip olan bu cihazlar oyunların içinde hissetmenize olanak sağlayan ses düzenekleri ile oyun deneyiminizi üst seviyelere çıkarır. Keyifli vakit geçirmek için ideal olan PS5 ile benzersiz ve gerçekçi bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte birçok oyun oynayabileceğiniz bu cihazlar ile eğlenceli vakit geçirebilir, dokunsal geri bildirimlere sahip kontrol cihazı sayesinde yarışın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Bu cihazlarda yüksek görüntü kalitesi ve ses teknolojisine sahip macera, aksiyon, hız ve strateji gibi çeşitli kategorilerde oyunlar oynayabilirsiniz. PS5, canlı ve göz alıcı renkleriyle daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Bu sayede cihazlarınızı uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirmenizi sağlayan etkileyici ses deneyimi sunan PS5, oyunun içinde hissetmenize yardımcı olur. Modern tasarımlara sahip olan bu cihaz özel boyutu sayesinde alandan tasarruf etmenizi sağlar. İstediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu cihazlar hafif ve ince tasarımı sayesinde fonksiyonel bir kullanım sunar.

Playstation 5 ile Yüksek Performans

Gelişmiş işlemciye sahip olan PS5, güçlü performansa sahip olmasının yanı sıra daha ekonomiktir ve daha yüksek performans sunar. Hızlı ve akıcı bir şekilde çalışan bu cihaz etkili bir oyun deneyimi yaşamanız için idealdir. Playstation 5 ekran kartı ile daha gerçekçi bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz. Eski nesil oyunlarla uyumlu olan bu cihazlar oldukça konforlu bir kullanım sunar. Sanal gerçekliği üst düzeye çıkarmayı amaçlayan PS5 ile oyunun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Işın izleme teknolojisi bulunan bu cihazlar aynı zamanda özel bir ses sistemine sahiptir. Yüksek hızda indirme yapabileceğiniz SSD’si sayesinde oyunları indirirken beklemek zorunda kalmayacaksınız. Bunun yanı sıra cihazlarda yer alan 8K çözünürlük desteği sayesinde kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz oyunları Playstation 5 4k TV'nizde oynatabilirsiniz. Aynı zamanda HDMI 2.1 desteği sayesinde Playstation 5 8k ekranlara uyum sağlar. PS4 oyunlarına uyum sağlayan PS5, 4K çözünürlük ve DualSense özelliği ile konforlu ve fonksiyonel bir kullanım sunar. Özellikleri sayesinde PS4 oyunlarını oynamanıza olanak sağlayan bu cihaz aynı zamanda kablosuz kontrol cihazı ile gerçekçi bir oyun deneyimi sunar.

Kontrol cihazında yer alan hassas duyu sensorları sayesinde oyun oynarken oyununun içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Yüksek çözünürlük sunan bu cihazlar sayesinde oyun keyfinizi arttırabilirsiniz. Işın izleme teknolojisi bulunan PS5, oyunlardaki yansımaları ve ışık detaylarını doğal ve gerçekçi bir hale getirerek üstün görsel kalitesi sunar. Oyun oynarken kulaklık kullanmayı seviyorsanız sizin için ideal olan ses yongası özelliği sayesinde sesleri kaliteli bir şekilde alabileceksiniz. Yükleme yaparken bekleme sürenizi azaltan SSD özelliği ile oyun severler için işlevsel bir kullanım sunar. Kontrol cihazında bulunan titreşim teknolojisi ile özellikle hız oyunlarında arabanın gittiği zemine göre titreyerek oyun zevkinizi arttırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda bu cihazlar uzun pil ömrü sayesinde uzun saatler oyun oynamanıza olanak sağlar. Arkadaşlarınızla ya da tek başına oynayabileceğiniz birçok oyun çeşidini destekleyen PS5, keyifli ve konforlu zaman geçirmenize yardımcı olur. Üstün görüntü ve ses kalitesi sayesinde oyun keyfinizi arttıran bu cihazlar hızlı ve pratik bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra farklı aksesuarlar kullanmanıza olanak sağlayan PS5 ile oyun deneyiminizi kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Playstation 5 ile Etkileyici ve Çarpıcı Bir Oyun Deneyimi

Oyunlarınızı çok kısa bir sürede yükleyerek oyun deneyiminizi üst düzeye çıkaran PS5, konsol sistemlerinin özel entegrasyonu sayesinde verileri yüksek hızda almanızı sağlar. En sevdiğiniz PS5 oyunlarını daha etkili ve keyifli bir oyun deneyimi için 4K TV'nize yansıtarak oynayabilirsiniz. Desteklenen PS5 oyunlarını HDR TV ile canlı ve gerçekçi görüntü kalitesi ile oynayabilirsiniz. Ürün sayfasını inceleyerek Playstation 5 tanıtım ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bu cihazlar dokunsal geri bildirim özelliğine sahip olan oyun kolu sayesinde etkili ve konforlu bir kullanım sunar. DualSense kablosuz oyun kolu ile dokunsal geri bildirim özelliğini deneyimleyebilir, oyun sırasındaki eylemlerinizi hissedebilirsiniz. Etkileyici bir oyun deneyimi sunan bu özelliğin yanı sıra desteklenen PS5 oyunlarında, gerçekçi ve derin görüntü kalitesini keşfedebilirsiniz. Yüksek kaliteli görüntü ve 3D ses teknoloji ile oyunların daha gerçekçi olmasını sağlayan bu cihaz sayesinde üst düzey bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Çarpıcı grafikleri ile oyunların heyecanını arttıran PS5 özellikleri sayesinde oyun keyfinizi üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Konforlu bir kullanım sunan bu cihazlar yüksek etkili ve hızlı oyun performansı sunar. Zaman kaybetmeden istediğiniz oyunları indirebileceğiniz PS5 ile oyun keyfinizi bölmeden eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

PS5 güçlü bir performans sunmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça yeteneklidir.  Bunun yanı sıra dahili NVMe SSD sayesinde oyunları her zamankinden daha hızlı yükler. Yeni DualSense denetleyici oyunları daha sürükleyici hale getirmeye yardımcı olmak için dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetikleyiciler kullanır. PS5, iyi bir optik sürücüye ve çözünürlük desteğine sahiptir. Grafik yetenekleri ile oldukça başarılı olan PS5 etkileyici bir görüntü kalitesi sunar. PS5'te yer alan GPU daha fazla çekirdeğe sahiptir ve bu çekirdekler daha hızlı ve daha verimli bir kullanıma sahiptir. PS5 ayrıca 3D ses teknolojisi sayesinde tamamen yeni bir ses sistemine sahiptir. Bu bir uzaysal ses biçimidir ve yüzlerce ses kaynağını duymanıza olanak sağlar. PS5, ince ve hafif yapısı ile pratikte sessiz çalışır ve ısınma problemine yol açmaz. Bunun yanı sıra modern ve zarif bir tasarıma sahip olan bu cihazlar evlerinizde şık bir görünüm oluşturur. Benzersiz bir oyun deneyimi için Playstation 5 sipariş verebilir, Hepsiburada üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Playstation 5 Hafızası Ne Kadar?

Playstation 5, NVMe SSD slotu ile arttırılabilir hafıza özelliğine sahiptir.

Playstation 5 Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Playstation 5 alırken ürünün hafıza, işlemci, bellek, harici depolama alanı, optik sürücü gibi teknik özelliklerine dikkat etmek gerekir.

Playstation 5 Nasıl Çalıştırılır?

Playstation 5’i, üründe yer alan kullanma kılavuzundaki yönergeleri takip ederek güvenli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Playstation 5

179 ürün listeleniyor
Sony
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 179 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?