Apple iPhone 14 Pro


Popüler akıllı telefon modellerinden biri olan Apple iPhone 14 Pro son teknoloji özellikleri tek bir cihazda toplar ve parmaklarınızın ucuna getirir. Apple tarafından yeni nesil özelliklerle donatılan iPhıne 14 Pro, bir telefondan beklediğiniz her detayı sizlere sunar. Uzay siyahı, derin mor, gümüş ve altın sarısı renk seçenekleri ile herkesin zevkine hitap etmeyi başarır. Geniş renk skalası ve modern tasarımı ile geniş kitlelerin beğenisini toplar. Köşeli ve büyük mercekli kamera sistemi sayesinde benzersiz kareler yakalamanıza imkan tanır. Aynu zamanda teknolojinin fırsatlarından maksimum performans ile yararlarmanıza olanak sağlar. Sadelikten yana olan müşteriler gümüş ve uzay siyahı renklerini tercih ederken şık tasarımı beğenenler derin mor ve altın sarısı seçeneklerini düşünebilir. Oldukça yüksek maliyetli parçalardan meydana gelen Apple iPhone 14 Pro ürününün dış koruması size aittir. iPhone 14 Pro cep telefonu kılıf seçenekleri ile ürününüzü herhangi bir hasar, çizilme ve kırılmalara karşı korumuş olursunuz. Ürünü düşürmeniz dahilinde birbirinden çeşitli kılıflar ile koruma sağlarken şık tasarım ve renkler ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ürüne sahip olmak kadar korumakta uzun ömürlü bir kullanım için oldukça önemlidir. 


Apple iPhone 14 Pro Özellikleri

iPhone 14 Pro Apple sahip olduğu sayısız özellikleri tek bir üründe birleştirmeyi başarır. Bu özelliklerden biri olan Pro seçeneğine sahip olması ürünün daha ileri bir teknolojiye bürünmesine fırsat tanır. A16 Bionic çip işlemci hızı ile daha hızlı bir erişim sistemi ve yüksek bellek bant genişliğine olanak sunar. Özel görüntü sinyal işlemcisi ile Profesyonel bir şekilde kamera sistemini kullanmanıza yardımcı olur. Geniş mercek ve tam odaklama ile profesyonel bir şekilde çekim yapmanız için elinden gelen herşeyi size sunar. iOS işletim sistemiyle karşınıza çıkan bu ürün güvenlik özelliğiyle de sınırlarını zorlar. İnovatif 48 MP ana kamera sistemi ile sizin bile göremeyeceğiniz detayları ekranınıza yansıtır. iPhone 14 Pro özelliklerinden bir diğeri olan gün ışığında dahi 2 kata kadar daha fazla ekran parlaklığı sunmasıdır. Akıllı telefon çipine ilaveten parlak bir ekran uzun ömürlü bir pil deneyimine erişmenize yardımcı olur. Açık ekran sayesinde bütün işlem ve bildirimleriniz gün içerisinde ekranınızda görünür. Akıllı telefon camı Ceramic Shield olması nedeniyle uzun süreli ve dayanıklı bir kullanım fırsatı sunar. iPhone 14 Pro özellikleri bir diğeri ise suya dayanıklı olmasıdır. Bu sayede denizin içerisinde Profesyonel video çekimleri sürdürebilirsiniz. Paslanmaz çelik malzemesi ile dayanıklılığı savunurken 6.1 inç ekranı sayesinde geniş bir kullanım imkanı sunar. 


Birbirinden Çeşitli Apple iPhone 14 Pro Hafızaları

iPhone 14 Pro satın almak isteyen müşterilerin en çok göz önünde bulundurması gerekenler arasında ürünün hafızası yer alır. Bu hafıza seçenekleri şu şekilde özetlenebilir:

  • iPhone 14 Pro 128 GB ile başlayan hafıza kapasitesi ile alıcıya sunulur. Hafıza olarak 128 GB alan kadar içerik depolama hakkına sahip olursunuz. Bu saklama alanı ile galeride 30 bin fotoğraf, şarkı uygulamalarında 20 bin şarkı çeşidi, 5 bin uygulama ve 2 bin oyun sistemi oluşturmak olasıdır. Günlük işleriniz için oldukça yeterli bir hafıza alanı olarak karşınıza çıkar. 

  • Bir diğer saklama alanı çeşidi ise iPhone 14 Pro 256GB olarak alıcıyla buluşur. 

  • 128 GB’den sonra gelen bu hafıza, yoğun veri kullanımını destekleyen bir çeşittir. Profesyonel uygulamaların kullanılması, uzun süreli video kayıtları ve ileri aşamada oyunlar oynayabilirsiniz. 

  • Profesyonel yaşamda dahi kullanımı destekleyen bu ürün ile dosyada yer alan yazı tipinin düzenlenmesini kolay bir şekilde halledebilirsiniz. 

  • iPhone 14 Pro 2TB ürün için en yüksek kapasiteyi ifade eder. Telefon içerisinde yer alan bilgilerin saklanma kapasitesinin artması anlamına gelir. Buna ek olarak daha az alan kaplayan çok bilginin varlığından söz eder.

  •  Profesyonel kullanım gerektiren birçok uygulamanın açılması, sınırsız video ve fotoğrafın saklanması ve 4 bit bilginin depolanmasına olanak sağlar.

Apple iPhone 14 Pro satın alarak benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ekran kalitesi, geniş hafızası ve donanımıyla beğeni toplayan bu ürüne hemen sahip olabillirsiniz. 

Apple iPhone 14 Pro Fiyatları

iPhone 14 Pro fiyatı ürünün özelliklerine, hafıza seçeneklerine ve rengine bağlı olarak farklı kategorilerde sunulur. Ürünün özelliklerinin varlığı fiyatının belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Kamera sistemindeki 4 kat daha fazla çözünürlük, trafik kazası algılaması ve sinematik mod bu özellikler içerisinde yer alır. iPhone 14 Pro lila 5G internet desteği ile erişimi en hızlı ve sorunsuz halde size ulaştırır. 206 gram ağırlığı ile hafif bir kullanımın sınırlarını zorlar. Facetime ile görüntülü görüşmelerinizi kablosuz kulaklık yardımı ile sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Gece modu, makro çekim, seri çekim modu ve gelişmiş kırmızı göz düzeltme özellikleri fiyatına yansıyan unsurlar arasında yerini alır. iPhone 14 Pro fiyatını etkileyen bir diğer nokta ise ürünün sahip olduğu hafıza çeşididir. 128 GB’den başlayan hafıza seçeneği 2TB ile son bulur. 2TB saklama alanı sayesinde aklınıza gelen hemen hemen her uygulama, oyun ve dosyalar sorunsuz bir şekilde çalışır. 2TB saklama alanının genişliği nedeni ile fiyat olarak farklıdır. Video kaydında yer alan iPhone 14 Pro 8K ürünün fiyatına yansıyan bir özelliktir. Bu nitelik 60 saniyede 2 ve 8K çözünürlük ile hareket modunu destekler. Tüm bu özellikler ürünün tercih edilmesini maksimum seviyeye çıkarırken fiyatını belirleyen son teknolojik özelliklerdir. Hepsiburada üzerinden iPhone 14 Pro ne kadar sorusuna yanıt bulabilir ve ürüne sahip olabilirsiniz. 

Apple iPhone 14 Pro Trafik Kazası Algılama Özelliği Nedir?

Ürünün sahip olduğu trafik kazası algılama özelliği teknolojinin fırsatlarını size sunar. Bu özellik, kullanıcının olası bir kazasında hayat kurtarıcı niteliğe sahiptir. Kazadan sonra kullanıcı için 112 gibi acil servisin aranmasını otomatik gerçekleştirir. Bilinci kapalı olan hastanın hayati olarak kurtulması için elinden geleni yapar. Acil durum kişilerinin anında aranması buna örnek olarak verilir. 

Apple iPhone 14 Pro Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Son seri iPhone modeli kullanmanın birçok avantajı vardır. A16 çip ile birçok işletim sisteminin aksamadan sürdürülmesinde etkilidir. Kamera sisteminin sahip olduğu Deep Fusion, fotoğrafa konum bilgisi ekleme, panorama ve 3 kat optik yakınlaştırma gibi sayısız özelliği sayesinde Profesyonel fotoğraf ve videolar çekebilirsiniz. Yüz tanıma ve acil sos özelliği ile güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır. 

Apple iPhone 14 Pro Sesli Arama Özellikleri Nelerdir?

Son teknoloji bir özellik olan sesli arama kendi içerisinde birçok özelliğin birleşiminden oluşur. SharePlay özelliği ile FaceTime görüşmesi esnasında film, dizi ve TV Programı uygulamalarını paylaşabilirsiniz. Uzamsal ses ve Wi-Fi üzerinden arama diğer özellikler arasında yerini alır. 

Apple iPhone 14 Pro Güç ve Pil Tasarrufu Nasıldır?

Ürünün yüksek performans sunan güç ve pil tasarrufu vardır. 23 saate kadar video oynatılırken 20 saate kadar online video oynatabilirsiniz. 75 saate kadar ses çalma sistemi ile kesintisiz bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Cihazınızı hızlı şarj etme özelliği sayesinde kısa sürede kullanılabilir hale getirmeniz mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone 14 Pro iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Apple
iPhone 15 Pro
iPhone 15 Pro Max
iPhone 15
iPhone 13
iPhone 14
iPhone 14 Pro
iPhone 13 Pro
iPhone 14 Pro Max
iPhone 12
iPhone 12 Pro Max
iPhone 11
iPhone 14 Plus
iPhone 15 Plus
iPhone 13 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
Diğer iPhone Modelleri
iPhone SE
iPhone XR
iPhone XS
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?