PSP / Vita

Psp Vita

Oyunlar hem yetişkinler, hem de çocuklar için keyifli bir hayatın olmazsa olmaz bir parçasıdır. Yoğun bir iş veya okul gününün ardından oynanan oyunlar, pek çok kullanıcı için oldukça ödüllendirici ve eğlencelidir. Açık hava oyunları kadar zevkli olan psp vita oyunları, kullanıcılar için birbirinden heyecanlı sayısız oyun seçeneği sunmaktadır. Maceradan gizeme kadar değişik temalara sahip sınırsız oyun alternatifi kullanıcılarına adeta bitmek bilmeyen bir eğlence kaynağı sunar. Son moda teknoloji sayesinde geliştirilen bu oyun konsolları küçük boyutlara sahip olmaları sayesinde elde uzun süre tutmak için uygun olmakla kalmaz, seyahatlerde de ürünü rahatlıkla yanınızda taşımanıza olanak tanır. Bu küçük ebatlı ürünler sayesinde yolculuklarını renklendirmeniz artık çok kolaydır. Oyun konsolları için gereken her ekipmanı ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi gereksinim duyduğunuz bütün ürünleri tek seferde de sipariş edebilmeniz mümkündür. Örneğin; dilediğiniz oyunları, ihtiyaç duyduğunuz oyun konsollarını, güç kablosunu, HD uzatma kordonunu ve hafıza kartını tek tek satın alabileceğiniz gibi hepsini içinde barındıran setleri de gözden geçirebilirsiniz. Oyun tutkunları için özenle tasarlanmış bu setler, içerisinde 9000 kadar oyunu barındırabilmektedir. Bu sayede dilediğiniz oyunu istediğiniz an oynayabilirsiniz. Wifi veya harici internet kullanımına ihtiyaç duymayan psp vita oyunları internete sahip olmadığınız anlarda dahi oyunun tadını çıkarmanıza olanak sağlar. Bu sayede seyahatleriniz sırasında veya internetinizin olmadığı herhangi bir anda oyun keyfinizi sürdürebilirsiniz. Oyun konsolunuzu seyahatleriniz sırasında güvenle taşımak istiyorsanız taşıma kılıfı alabilirsiniz, sipariş edebileceğiniz ekran koruyucu sayesinde oyun ekranınızın kırılması veya çizilmesi gibi ihtimallerin önüne geçebilirsiniz.

Birbirinden Keyifli Onlarca Psp Vita Oyun Seçeneği

Elektronik oyunlar arasında yer alan psp vita oyun seçenekleri uzun yıllardır hem yetişkin, hem de çocuk kullanıcıların severek tercih ettiği oyunlar arasında yer alır. Bu oyunları yorucu bir günün ardından dinlenmek için oynayabileceğiniz gibi, arkadaşlarınızı davet ettiğiniz eğlenceli akşamlarda da oynayabilirsiniz. Oldukça fazla sayıda olan oyunlar, her yaş grubu dikkate alınarak özel olarak tasarlanmıştır, aynı zamanda her yaş grubu için de uygun olan oyunlar bulunmaktadır. Örneğin; Harry Potter temalı psp vita oyunu hem yetişkin hem de genç yaştaki oyun severlere hitap eder. Eski kuşaklara Muppets, Star Wars gibi klasikleri içeren oyunlar daha ilgi çekici gelebilirken Ben 10 ve Bakugan daha genç yaştaki oyun severler için cezbedici olabilir. Harry Potter serisinin her filmi için ayrı olarak detaylandırılan oyunlar sayesinde, her filmi tekrar tekrar yaşayacaksınız. Film dikkate alınarak kronolojik olarak sıralanmış görevler aslında sadık kalınarak oluşturulmuşken, karakterler arasındaki romantik ilişkilere tanık olabilir veya Voldemort ile en heyecanlı savaşlara tutuşabilirsiniz. Bu macera dolu oyun serisi serinin tutkunları tarafından büyük beğeni toplamıştır. Futbol hayranları tarafından en çok tercih edilen oyun ise Fifa’dır. Her sene özel olarak tasarlanan Fifa serisi sayesinde istediğiniz futbolcuyu seçerek birbirinden heyecanlı maçlara katılabilirsiniz. Teknolojideki en son gelişmeler ışığında hazırlanan bu oyunlar yüksek kalitede görüntü kalitesine sahip olduğundan en gerçekçi ve sağlam hareketleri yapmanız artık çok kolay. Stadyum atmosferini en yükseğe çıkaracak biçimde tasarlanan bu oyunda taraftarlar ve yorumcular gibi pek çok eklenti yer almaktadır. Yüzlerce oyun seçeneği sayesinde aradığınız oyunu hızlıca bulabilirsiniz.

Psp Vita Oyunları Oynarken Kullanıcıların İhtiyaç Duyabilecekleri Tüm Ekipmanlar

Psp Vita oyunları oynayabilmek için sahip olmanız gereken en temel ekipmanların başında oyun konsolu, güç bataryası ve hafıza kartı adaptörleri, şarj aletleri ve USB kablosu yer alır. Hafıza kartı adaptörü yüzlerce oyunu depolamanıza imkan verirken güç bataryası ve şarj aleti sayesinde cihazının çalışmasını sağlarsınız. Farklı uzunluklara sahip USB kabloları yalnızca Psp Vita oyun cihazınız için faydalı olmakla kalmaz, satın alabileceğiniz USB kablosunu telefonunuzu şarj ederken veya farklı cihazlardaki belgeleri başka bir cihaza taşırken de kullanabilirsiniz. Çoklu kullanım olanağı sunan USB kabloları sizler için büyük kolaylık sağlar. Psp Vita oyun deneyiminizi iyileştirmek için alabileceğiniz başka ekipmanlar da yer almaktadır. Örneğin; satın alabileceğiniz ekran koruyucu sayesinde ürünün ekranının çizilmesi veya kırılması gibi ihtimallerin önüne geçerken, satın alabileceğiniz taşıma çantaları sayesinde ürününüzün kırılmasına imkan vermeden seyahatleriniz sırasında oyunlar oynayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sahip olan bu kılıflar sayesinde her kullanıcı kendine uygun olan bir modeli rahatlıkla temin edebilir. Psp cihazını korumak için alabileceğiniz bir diğer aksesuar ise korumalı taşıma kasasıdır. Mavi alüminyum tonlarında bir taşıma kasası sipariş edebileceğiniz gibi dilerseniz beyaz kristal tonlarındaki bir taşıma kasasını da inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra satın alabileceğiniz sayısız çeşitteki oyunlar ise eğlencenin asıl kaynağıdır. Gizemden maceraya, savaştan futbola kadar değişik temalarda özenle tasarlanmış bu oyunlar oyun deneyiminizi en üst noktaya taşır.

Her Bütçeye Uygun Psp Vita Fiyatları

Konsol oyunları, hem yetişkin hem de çocuk kullanıcıların oldukça severek oynadığı oyunlar arasındadır. Oyun tutkunlarının uzun yıllardır oynadığı konsol oyunlarının başında gelen Psp vita oyunları, yüzlerce oyun alternatifi sunar. Bu sayede arkadaş buluşmalarınızın keyfini 10 kat arttıracak macera, yarışma gibi farklı temadaki pek çok oyunu oynayabilirsiniz. Futbol tutkunları için özel olarak tasarlanan Fifa serisi her sene yeniden hazırlanarak güncelliğini korur. Teknolojideki en son gelişmeler ile tasarlanan bu ayrıntılı oyun, oldukça gerçekçi ses ve görüntü olanaklarına sahiptir. Bu sayede en çok sevdiğiniz futbol kahramanını seçerek en heyecanlı oyunları oynayabilirsiniz, aynı zamanda 2 kişilik oyun imkanı da bulunan bu seri sayesinde arkadaşlarınız ile en ateşli maçları oynayabilmeniz mümkün. Yüksek görüntü kalitesi ve detaylandırılmış oyun özellikleri, sizleri adeta gerçek maç ortamına götürür. Hem yetişkin hem de genç oyun severlerin tutkun olduğu Harry Potter serisi her filmden ilham alınarak ayrı ayrı tasarlanmıştır. Seriye sadık kalınarak hazırlanan bu oyunlar sayesinde dilerseniz Quidditch maçları oynayabilir, dilerseniz en maceraları görevlere atılarak Voldemort ile savaşabilirsiniz. Yüzlerce çizgi film kahramanını içeren bu oyunlar sayesinde Muppet karakterleri ile tekrar buluşabilmeniz mümkün olur. Bakugan ve Ben 10 gibi en güncel çizgi film kahramanlarının dahi yer aldığı bu oyun alternatifleri, herkesin kendi zevkine göre bir oyun bulabilmesini sağlar. Farklı fiyat alternatifleri bulunan bu elektronik oyunda her bütçeye uygun psp vita fiyatları bulmak mümkündür. Yüzlerce oyun seçeneği sizleri bekliyor!

Oyunları tek tek almak yerine set olarak sipariş edebilmem mümkün müdür?

9000’den fazla oyunun yer aldığı setler, aynı zamanda 2 adet oyun konsolu, güç kablosu, harici hafıza kartı, USB kablosu gibi pek çok ekipmana sahiptir, bu sayede satın alabileceğiniz bir set sayesinde gereksinim duyduğunuz tüm ekipmanları tek seferde edinebilirsiniz.

Bütçeme uygun bir psp vita oyun seti alabilir miyim?

Psp vita fiyat açısından geniş yelpazede çeşitlilik gösterdiğinden kendi bütçenize uygun bir modeli rahatlıkla edinebilirsiniz.

Ne tür oyun seçenekleri mevcuttur?

Özel çizgi film karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan oyunlar olduğu gibi, rekabet, savaş, futbol, gizem ve macera temalarına sahip oyun seçenekleri de bulunmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Psp Vita

688 ürün listeleniyor
Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
PSP / Vita
PSP / Vita
PSP / Vita Oyun
PSP / Vita Oyun
PSP / Vita Konsol
PSP / Vita Konsol
PSP / Vita Aksesuar
PSP / Vita Aksesuar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 688 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?