PSP / Vita Aksesuar

PSP Aksesuarlar

Playstation Portable ya da bilinen adı ile PSP 2004 yılının Aralık ayında Sony tarafından piyasaya sürülmüş bir video oyun konsoludur. PSP ile oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, film izleyebilir, internete bağlanabilirsiniz. Avuç içinde konsol taşımanın keyfini sunan PSP, aksesuarlar ile desteklendiğinde performansı yükselen bir konsoldur.

PSP Aksesuarları

2008 model ve sonrasında üretilen PSP modelleri TV'ye bağlanarak taşınabilir konsol ile evde de oyun keyfi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Bu küçük dev cihazlar ses sistemlerine ya da standlarına bağlanarak müzik setiniz olabiliyor. Depolama alanını arttıran PSP aksesuarları ile Playstation Portable uzun yolculuklarınızda yanınızdan bir an bile ayrılmıyor.

Kulaklıklar, temizleme setleri, taşıma kılıfları gibi parçalar konsolunuzu koruyor ve oyunlardan maksimum zevki almanızı sağlıyor.

PSP Aksesuar Fiyatları

PSP aksesuarlarını alırken kullanım ihityaçlarınızı iyi belirlemelisiniz. İç mekan ya da dış mekan kullanımı tercihinize göre seçeceğiniz PSP aksesuarlarının fiyatları da değişim gösterir. Su geçirmez bir taşıma kılıfı ile normal bir taşıma kılıfı arasında seçim yaparken, nerede, ne zaman kullanacağınız sorusunu kendinize sorabilirsiniz.

Bu tür aksesuar seçimlerinde genel yaşam tarzınız ve üründen beklentileriniz önemli bir yer tutar. Her an, her yerde konforlu kullanım deneyimi yaşamak için, yapacağınız tercihlerde her yerde kullanabileceğiniz PSP aksesuarları ilk seçiminiz olmalı.

PSP Aksesuarları Nelerdir?

Psp aksesuarlarını kullanarak cihazınızı televizyonunuza rahatlıkla bağlayabilirsiniz. Bu bağlantıyı yapabilmek için AV kablosu kullanmanız gerekir. Çeşitli boy, model ve materyallerden üretilmiş AV kablolarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu kablolar sayesinde oyun zevkinizi büyük ekranlarda kolayca yaşayabilirsiniz.

Taşınabilir bir konsol olduğundan dolayı, darbe alma riski diğer konsollara göre çok daha fazla olan PSP'ler için tasarlanan koruma kılıfı, ekran koruyucusu ya da taşıma çantası aksesuarları ile cihazınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız action tarzı koruyucu kılıflar cihazınızı sıklıkla kullanıyorsanız sizin için idealdir. Özellikle polikarbon maddeden üretilen bu kılıflar konsolunuzun ömrünü uzatır. Ayrıca kullanabileceğiniz taşıma çantaları ile konsolunuzu dış etmenlerden korurken oyunlarınızı ve kablolarınızı düzenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Mevsim şartları başta olmak üzere, çeşitli dış etmenlerden cihazı korumak için sert dış yapıya sahip taşıma çantalarının iç kısımları, konsolunuzu korumak için yumuşak iç astar ile kaplanmıştır.

PSP'de yaşayacağınız oyun deneyimini geliştirmek adına üzerinde sub-woofer bulunan PSP stand kullanabilirsiniz. Böylelikle hem görsel açıdan bir şölen yaşarken işitsel yönden de aldığınız zevki ikiye katlarsınız.

Oyunlarınızı sürekli yanınızda taşımamak veya kaybetmemek için yükleyebileceğiniz ya da oyunlarınızın dosyalarını saklayabileceğiniz hafıza kartları PSP konsollarının olmazsa olmaz aksesuarları başında gelir. 4 GB, 8 GB ve 16 GB gibi kapasitelere sahip olan kartlar, oyunlarınızın dosyalarını saklamak için gerekli kapasiteyi size sunar.

PSP'nizin maruz kaldığı tozları temizlemek için kullanacağınız temizlik setleri yine konsolunuzun ömrünü uzatmanıza yardımcı olur. Özellikle oldukça küçük parçaların bulunduğu bölgeler, tozların yarattığı tıkanıklıklar nedeniyle aldığınız keyfi ve yaşadığınız konforu kaybetmenize neden olabilir. Buna sebebiyet vermemek amacıyla temizlik setleri ile yapacağınız düzenli temizlikler, konsolunuzdan her zaman aynı zevki almanızı sağlar.

Günün sonunda veya uzun yolculuklarınızda ise eğleneceden uzak kalmamak adına taşınabilir şarj bataryalarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede konsolunuz şarja ihtiyaç duyduğu anda, eğlencenizden ve zevkinizden mahrum kalmazsınız. Taşınabilir şarj bataryalarının yanı sıra kullanabileceğiz araç kitleri ile konsolunuzu aracınızda istediğiniz zaman şarj edebilir ve maceranıza istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Konsolunuz ile dışarıda özellikle toplu taşıma araçlarında kullanabileceğiniz kulak içi kulaklıklar sayesinde hem istediğiniz yerde özgürce oyun oynayabilir hem de kendinizi bir anda oyunun yaşattığı maceranın içinde bulabilirisiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PSP Aksesuarları

418 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 418 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?