Çocukların el becerisini ve zihinsel yeteneklerini geliştiren oyuncaklar, onların günlük yaşantıları kadar okul hayatlarına da olumlu etki sağlıyor. Özellikle çocukların tek başlarına oynadıklarında başarma hissini doyasıya yaşama imkanı sunan çeşitli oyuncaklar, ebeveynlerin öncelikli olarak yönelmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Oyuncak dendiğinde akla ilk gelen markalar arasında bulunan LEGO, yıllardır birbirinden kaliteli ve eğlenceli oyuncaklara imza atarken, yeni nesil popüler kültür karakterlerine uyarlanmış oyuncakları sayesinde de herkesi memnun ediyor.

Parçadan bütüne gitme mantığıyla hazırlanan ve üzerlerindeki girinti - çıkıntılar aracılığıyla hayal edilen her türlü objenin oluşturulabildiği oyuncakları üreten LEGO, 80 seneyi aşan sektör tecrübesiyle günümüzde de dünya çapında sayısız çocuğa ulaşmayı başarıyor. Gelişen teknolojiyle mekanik ve motorlu sistemlerin küçülmesine binaen ortaya koyduğu oyuncakların bazılarını motorlu ve dolayısıyla hareketli hale getiren marka, okul öncesi ve okul dönemi çocukların yaratıcılıklarına katkı sunan ürünleriyle dikkat çekiyor. Geliştirdiği oyuncakları 0-1 yaşından 16 yaş ve üzerine kadar farklı kategorilerde hazırlayan LEGO, küçük yaştaki çocuk ve bebekler için ürettiği modellerdeki oyuncakların parçaları, daha büyük yaştaki çocuklara uygun ürünlere nazaran daha büyük boyutlarda imal ediliyor. Bu sayede küçük yaştaki çocuk ve bebeklerin karşılaşabilecekleri olumsuzlukların önüne geçiliyor. Çizgi film karakterleri ve şehirlerinden, ünlü dünya şehirlerinde yer alan tarihi binalarına kadar pek çok şeyi konsept olarak kullanan modellerle de çocuklardaki araştırma ve tarih duygularının da açığa çıkmasına yardım eden LEGO, en az çocuklar kadar büyükleri de cezbetmeyi başarıyor. Özellikle, uzaktan kumandalı modelleriyle ön plana çıkan ve bir oyuncaktan ziyade tutku haline dönüşen LEGO Technic ile helikopter, kamyon ve yükleyici gibi birbirinden farklı sayısız araçla, klasik yapıdaki oyunlar bambaşka bir boyut kazanıyor.

Son yıllarda daha çok küçük yaştaki bilgisayar oyuncularının keyifle oynadıkları Minecraft temasına sahip LEGO Minecraft sayesinde dijitalle gerçeği bir araya getiren marka, oyuncuların Minecraft oynarken sanal olarak yaşadığı heyecanı, gerçek oyuncak parçalarıyla da sürdürebilmelerine imkan tanıyor. İyilerin dostu, kötülerin amansız düşmanı olan, Gotham şehrinin kara şövalyesi Batman’in de çok sayıda hareketli ve hareketsiz oyuncağını üreten ve LEGO Batman olarak çocuklara sunan firma, bu sayede çocukların da oldukça sevdiği bu karakterle oyunlarını kurgulayabilmelerine fırsat veriyor. Avengers, Spider-Man, Hulk gibi birçok Marvel karakterinin de yer aldığı LEGO Marvel serisi ile çocuklara olduğu kadar büyüklere de hitap eden LEGO, bilhassa çok sayıda parçaya sahip oyuncak modelleriyle hem çocukların hem de büyüklerin eğlenceli saatler geçirmesini sağlıyor. 1970’li yıllardan bu yana dünyayı kasıp kavuran ve artık bir fenomen haline gelen Star Wars da, LEGO sayesinde çocuklara oyuncak olarak ulaşan sinema eserlerinden biri oluyor. LEGO Star Wars, çocukların, Tie Fighter’larını dilediği gibi donatmasına ve devasa Sandcrawler aracılığıyla birbirinden heyecanlı maceralara katılmasını mümkün kılıyor. Star Wars evrenine dair hemen her şeyin bulunabileceği LEGO ürünleri arasında filmdeki araçların yanı sıra karakterler ve düşman askerleri de bulunuyor. The LEGO Movie içerisinde yer alarak filmde öne çıkan ve televizyonda yayınlanan bölümleriyle daha da popüler halen gelen Ninjago’nun da oyuncaklarını LEGO Ninjago serisi içerisinde konumlandıran marka, bu karakterleri filmlerde izleyip gerçek hayatta oyuncaklarıyla oynamak isteyen herkese bu imkanı sunuyor. Ayrıca Lego Duplo gibi çeşitli seçenekler ile karşımıza çıkıyor.

Oynarken eğlenmeyi, eğlenirken öğrenmeyi hedefleyenleri memnun eden LEGO, hem klasik hem de modern modelleriyle sizleri bekliyor. Çocuklarınız ya da kendiniz için arzu ettiğiniz LEGO oyuncaklarını edinerek bu büyülü dünyaya siz de dahil olun.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
group-circle

LEGO

9B takipçi
4Bürün
Vitrin
Tüm ürünler
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Çok Satanlar

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner