En Ucuz Pedallı, Sürmeli Araba Modelleri

Pedallı Sürmeli Arabalar

Pedallı sürmeli arabaların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Oyuncak pedallı araba modelleri, çeşitli boyutlarda, renklerde ve özelliklerde üretilmesinin yanı sıra farklı yaş gruplarını da kapsamaktadır. Pedallı sürmeli araba modelleri, genellikle 1 ila 5 yaş arası için tasalanmıştır ve farklı yük taşıma kapasitelerine sahiptir. Pedallı sürmeli arabalar, genellikle ilk adım arabaları olarak tercih edilmekte ve çocukların gelişime katkı sağlamaktadır. Pedallı arabalar sayesinde çocukların el ayak koordinasyonu ve denge sistemi daha sağlıklı bir biçimde gelişim göstermektedir. İlk adım arabalarının kullanım zamanı ve özellikleri, çocukların gelişme hızına göre değişiklik gösterse de genellikle dokuz aylık ve daha büyük çocuklar için tercih edilmektedir. Pedallı araba modelleri, renk renk ve model model çeşitli tasarımlara sahiptir ve çocukların renkleri öğrenmesine, şekilleri tanımasına olanak sağlayarak zihinsel gelişimlerine de büyük ölçüde katkı sağlamaktadır. Çoğu pedallı sürmeli araba, çocukları eğlendirirken düşündürmeyi ve hızlı öğretmeyi amaçlar ve bu amaca uygun şekilde çeşitli zekâ oyunlarına açık şekilde tasarlanır. Pek çok geometrik şekli, farklı renk ve boyutlarda birçok oyuncak topu, müzik kutusu gibi artı özellikleri bünyesinde barındıran yeni tasarım pedallı sürmeli arabalar, genellikle ilk etapta 4 tekerlekli pedallı araba modeli olarak tercih edilmektedir.

İlk adım atma dönemini geçen ve bebeklikten çıkıp çocuk olmaya başlayan minikler için iki tekerlekli pedallı sürmeli arabalar da anne babalar tarafından sık sık tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Pedallı sürmeli arabalar, tekerlekleri sayesinde çocukların dengede durmasını sağlayarak denge becerilerini geliştirmektedir. Pedallı sürmeli arabalar aynı zamanda çocuklarda oluşabilecek olası duruş bozukluklarını giderir ve el becerisi, dokunma becerisi, kas ve kemik gelişimi, el ve göz koordinasyonu gibi zamanla yerleşecek yetilerin hızlı ve doğru bir şekilde çocuklara yerleşmesini sağlar. Pedallı sürmeli arabalar, sağladığı pek çok işlevsel artının yanı sıra ergonomik ve renkli, şekilli tasarımlarıyla çocukları bu arabaları sürmeye teşvik etmektedir. Anne babalar, plastik pedallı araba modelleri arasından seçim yaparken bu arabaların kesinlikle kanserojen madde içermediği konusunda emin olmalıdır. Çocukların sağlığına zarar verebilecek olası riskleri ortadan kaldırmak için kaliteli ürünler seçilmelidir. Pedallı sürmeli araba satın alırken küçük çocuklara ve bebeklere zarar verecek keskin ve sivri tasarımlardan uzak durulmalıdır. Hızlı hareketten ziyade ağır hareket etmeyi sağlayan tekerleklere sahip modeller tercih edilmeli ve pedallı sürmeli arabanın geri gitme özelliği bulunmadığından emin olunmalıdır.

Pedallı Sürmeli Arabalar Ne İşe Yarar?

Pedallı sürmeli arabalar, çeşitli renk ve modelleri sayesinde çocukları yürümeye teşvik etmekte ve onların hem fiziksel, hem zihinsel gelişimine katkı sağlamaktadır. Pedallı sürmeli arabalar özellikle ilk adımlarını atmaya hazırlanan 9 aylık veya büyük çocuklar için tercih edilmektedir. Pedallı sürmeli arabalar sayesinde bebekler ve küçük çocuklar dengede durmayı kolayca öğrenirken aynı zamanda doğru adım atarak yürümeye başlamış olurlar. Yeni model pedallı sürmeli arabalarda çeşitli zihin geliştirici, eğlenerek öğreten oyunlar ve aktiviteler yer almaktadır. Çocuğunuz pedallı sürmeli arabasıyla ilk adımlarını atıp etrafta gezinirken aynı zamanda önünde bulunan geometrik şekilleri öğrenebilir, küçüklü büyüklü renkli oyuncak toplarla oynayabilir ve bastığı tuşlardan çıkan müziğin sesiyle daha hareketli ve hevesli şekilde hareket edebilir. Pedallı sürmeli arabalar; çocukların el ve göz koordinasyonu, ayak ve bacak koordinasyonu, el becerisi, hızlı düşünme, karar alma, dokunma becerisi, kas ve kemik gelişimi gibi sonradan oturan yetilerinin daha hızlı ve daha doğru şekilde yerleşmesine önemli ölçüde yardımcı olmaktadır. Çocukların ve bebeklerin yürüyüş arkadaşı olan pedallı sürmeli arabalar, genellikle ebeveyn kontrollü pedallı araba modelleri arasından tercih edilmekte.

Normal bir yetişkin arabasında bulunan koltuk altı bagajı, korna, telefon gibi farklı donanımları bünyesinde barındıran pedallı sürmeli arabalar; küçük çocukların ve bebeklerin görsel ve işitsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. İlk adımını atmaya hazırlanan 9 ay ve üzeri bebekler için genellikle dört tekerlekli pedallı sürmeli arabalar tercih edilirken biraz daha büyüyen ve çocukluk dönemine girmeye başlayan minikler için iki tekerlekli pedallı sürmeli arabalar daha büyük fayda sağlamaktadır. Pedallı sürmeli arabalar, gelişen modelleri sayesinde beş yaşına kadar ve belli bir kilo sınırını aşmayan çocukların eğlencesi ve gelişimi için sıklıkla tercih edilen oyuncaklar arasında yer alır. Özellikle bacak kaslarının gelişimine büyük yararı dokunan pedallı sürmeli arabalar hem kız, hem de erkek çocukları için olmazsa olmaz öğretici ve eğlendirici ürünler arasına girmiştir. Pedallı sürmeli araba arayışında olan ebeveynlerin, arabanın çocuğa zarar verebilecek keskin ve sivri çıkıntıları olmayan güvenli tasarıma sahip olduğundan emin olması gerekmektedir. Bebeklerin ve çocukların hem eğlenmesini sağlayıp, hem de zihinsel, fiziksel, görsel ve işitsel becerilerinin gelişimine katkı sağlayan pedallı sürmeli arabalar anne babaların bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Pedallı Sürmeli Arabaların Kullanım Şekli

Pedallı sürmeli arabalar, çocukların gelişimi için olmazsa olmaz ürünler haline gelmiştir. Pedallı sürmeli arabalar, basit ama etkili ve dikkat çekici tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Özellikle 9 aylık ve daha büyük bebeklerin ilk adımlarını güvenle atmasını sağlayıp yürümeyi hızlandıran pedallı sürmeli arabalar, gelişmiş tasarımları ve yeni modelleri sayesinde 5 yaşına kadar belli bir ağırlık sınırı içerisindeki çocuklar için tercih edilir hale gelmiştir. Pedallı sürmeli arabalar sayesinde küçük çocuklar ve bebekler, ilk olarak dengede durmayı öğrenir. Pedallı arabaların ön kısmında geometrik şekiller, renk renk ve farklı boyutlara sahip oyunca topçuklar, yazı tahtası, korna, müzik çalar gibi çeşitli ilgi çekici artı özellikler bulunmaktadır. Çocuklar, bu özellikler sayesinde hem öğrenilirler hem de eğlenmektedirler. Pedallı sürmeli arabaların tasarımları sayesinde çocukların denge sistemi, el becerileri, el ve göz koordinasyonu, el ve ayak koordinasyonu, dokunma becerisi, kas ve kemik gelişimi gibi zamanla oturan yetileri daha hızlı ve daha doğru şekilde yerleşmektedir.

Renkli ve şekilli topçukları, tahtaları, oyuncakları sayesinde görsel hafızaları beceri kazanan çocuklar; kornaya basarak ve müzik çalarda çalan neşeli şarkıları dinleyerek işitsel becerilerini de geliştirmektedir. Pedallı sürmeli arabaların kullanım şekli oldukça basittir. Çocuk, arabanın iç tarafına yerleştirilir ve elleriyle denge sağlamak için istemsiz olarak da olsa yandaki tutamaçları tutarak yine istemsiz bir şekilde adım atmayı öğrenir. İlgi alanına ve zevklerine göre pedallı sürmeli arabanın ön kısmında bulunan eğlendirici ve öğretici oyuncaklarla vakit geçiren çocukların özellikle bacak kısmındaki kas ve kemikleri daha hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Birden fazla küçük çocuğa sahip olan anne babalar, 2 kişilik pedallı araba tasarımlarını tercih ederek bir yandan tasarruf sağlarken bir yandan da çocuklarının birlikte büyüyüp gelişmesine olanak tanımaktadır.

Çocuğunuz İçin En Uygun Tasarımı Seçin: Pedallı Sürmeli Araba Modelleri

Pedallı sürmeli arabalar, küçük çocukların ve bebeklerin hızlı ve doğru gelişim gösterebilmesi amacıyla tasarlanmış öğretici ürünlerden bir tanesidir. Pedallı sürmeli arabalar, farklı yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre çeşitli tasarımlara sahiptir fakat hepsinde ortak olan belli başlı işlevler ve özellikler yer almaktadır. Pedallı araba fiyatları; tercih edilen arabanın özelliklerine, tasarımına, rengine, büyüklüğüne ve kapasitesine göre artış veya azalış gösterebilmektedir. Pedallı sürmeli arabalar, genellikle ilk adımını atmaya hazırlanan veya emeklilikten adım atma aşamasına henüz geçememiş olan 9 aylık ve daha büyük bebekler için ilk adımı destekleyici ürünler olarak tercih edilse de gelişen teknoloji ve artan çeşitlilik sayesinde pedallı arabaların kullanım sınırı beş yaşındaki çocuklara kadar ulaşabilmiştir. Pedallı sürmeli arabalar, yalnızca adım atmayı öğretmez. Pedallı sürmeli arabaların ön kısmında, bebeklerin ve çocukların dikkatini çekmek ve hem eğlendirip, hem de öğretmek üzerine tasarlanmış çeşitli oyuncaklar yer almaktadır. Bebeklerin ve çocukların rahatlıkla erişebileceği ve dokunabileceği bu ön kısımda renk renk ve boy boy oyuncak toplar, farklı renklerde geometrik şekiller, yazı tahtaları, korna, müzik çalar gibi çeşitli özellikler mevcuttur.

Korna ve müzik çalar sayesinde çocukların hem işitsel zekâsı, hem de algı becerileri hızlı gelişim göstermektedir. Önünde bulunan oyuncak topçuklarla oynayan çocuklar, renkleri daha çabuk ve doğru öğrenirken geometrik şekilleri de daha hızlı tanır. Yazı tahtasına karalamalar ve çizimler yapan küçük çocukların el becerileri de hızlı gelişim göstermektedir. Pedallı sürmeli arabalar sayesinde büyüme çağındaki bebeklerin ve çocukların el becerileri, dokunma becerileri, el ve göz koordinasyonları, el ve ayak koordinasyonları, denge becerileri, doğru adım atma becerileri gibi sonradan oturan yetiler daha hızlı ve doğru bir şekilde vücuda yerleşir. Ayrıca pedallı ve sürmeli araba kullanan miniklerin kas ve kemik gelişimi hızlanırken algılama yetileri de büyük ölçüde ilerleme kaydetmektedir. Piyasada çeşitli tasarımlara sahip farklı modellerde pedallı sürmeli arabalar bulmak mümkündür. Pedallı sürmeli araba alacak olan anne babalar, arabanın çocuklara zarar verebilecek sivri ve keskin çıkıntılarının olmadığından emin olması gerekmektedir. Daha küçük çocuklar için tercih edilecek arabaların dış tasarımında önemli olan faktör renk olsa da büyüyen çocuklar farklı pedallı arabalara ilgi duymaktadır. Özellikle erkek çocukları kırmızı pedallı araba modelleri arasından traktör, dozer gibi farklı tasarımları tercih etmektedir. Küçük kız çocukları ise pembe pedallı araba veya unicorn pedallı araba gibi ilgilerini çeken ve bu oyuncakları kullanma heveslerini artıran tasarımlarına yönelmektedir.

Pedallı Sürmeli Arabalar Tercih Ederek Çocuğunuzun Gelişimini Destekleyin

Pedallı sürmeli arabalar, çocukların gerek fiziksel gerek zihinsel gerekse de görsel ve işitsel gelişimi için ihtiyaç duyulan desteği sağlamak amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Pedallı sürmeli arabalar sayesinde çocuklar bir yandan eğlenir bir yandan da öğrenirler. Anne babalar tarafından sık sık tercih edilen tasarımlardan bir tanesi olan içten pedallı araba modelleri sayesinde hem ilk adımlarını atmakta olan bebekler, hem de gelişimleri devam etmekte olan çocuklar büyük fayda görmektedir. Pedallı sürmeli arabalar, genellikle 9 aylık ve üzeri bebeklerin doğru adım atmayı öğrenmesi için tercih edilse de gelişen teknolojinin olumlu getirilerinden biri olan çeşitlilik artışı sayesinde 5 yaşına gelmiş çocuklar bile pedallı arabaların keyfini çıkarabilmektedir. Yaş almaya başlayan çocukların ebeveynleri, büyük pedallı araba modelleri arasından seçimlerini yapar. Genellikle ilk adımlarını atmakta olan ve yürümeyi öğrenen çocukların dengelerini kolay sağlaması için dört tekerlekli pedallı arabalar tercih edilmektedir.

İlk adım arabalarıyla gelişimlerinin temelini atan çocuklar, iki tekerlekli pedallı arabaları kullanarak becerilerine yeni artılar katabilmektedir. Yaşına göre fazla kilosu bulunan çocuklar için anne ve babalar güçlü pedallı araba modelleri arasından seçim yaparak çocuklarının güvenli bir şekilde gelişmesini sağlayabilir. Pedallı sürmeli arabalar sayesinde çocuklar, ilk olarak denge kurmayı öğrenir. Denge kurmayı ve yürümeyi öğrenen çocukların kas ve kemik gelişiminde hızlanma meydana gelirken zihinsel becerileri de bu hızlı gelişimden yararlanır. Pedallı sürmeli arabaların ön kısmında yer alan renkli topçuklar, geometrik şekiller ve yazı tahtası çocukların görsel becerilerini ve el yetilerini geliştirirken müzik çalar ve korna işitsel becerilerini geliştirerek algılarının açılmasını sağlar. Çocukların bedensel açıdan el, bacak gelişimlerine ve denge kontrolüne destek olan pedallı sürmeli araçlar hem bir eğlence aracı, hem de gerekliliktir.

Neden Pedallı Sürmeli Araba Tercih Edilmeli?

Pedallı sürmeli arabalar, emekleme döneminden yürüme dönemine geçmekte olan ve büyüme çağında bulunan çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin hız kazanması için tasarlanmakta olan ürünlerdir. Pedallı sürmeli arabalar, genellikle ilk adımını atmak üzere olan 9 aylık veya daha büyük bebeklerin doğru adım atmayı öğrenmesi ve yürümeye başlama sürelerinin kısalması için tercih edilmektedir. Yürümeyi yeni öğrenen bebekler için dört tekerlekli pedallı arabalar tercih edilirken biraz daha büyük çocuklar iki tekerlekli pedallı arabaları kullanarak gelişimlerini daha olumlu yönde etkileyebilir. Pedallı sürmeli arabaların yürümeye teşvik eden tasarımı sayesinde çocuklar öncelikle vücut dengelerini sağlamayı öğrenmektedir. Kas ve kemik gelişimi, doğru adım atma gibi fiziksel gelişime destek sağlayan pedallı arabaların zihinsel gelişime de pek çok katkısı bulunur.

Pedallı sürmeli arabaların ön kısmında bebeklerin ilgisini çekmek ve onları hem eğlendirip, hem de öğrenmelerini sağlamak için yerleştirilmiş çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Pedallı arabaların ön kısmında yer alan renkli, küçüklü büyüklü topçuklar, geometrik şekiller ve yazı tahtası sayesinde bebeklerin görsel zekalarının gelişimi hız kazanır. Arabaların ön kısmında yer alan diğer materyaller olan korna ve müzik çalar sayesinde işitsel zekaları gelişen bebeklerin algılama hızları da artmaktadır. Pedallı sürmeli arabalara binen çocukların el becerileri, dokunma becerileri, el ve göz koordinasyonları, refleksleri hızlı gelişim gösterir. Çocuğunuzun hem fiziksel, hem zihinsel, hem de görsel ve işitsel açıdan en hızlı ve en doğru şekilde yetişmesini istiyorsanız yüzlerce çeşit arasından çocuğunuz için ideal pedallı sürmeli arabaları en uygun fiyatlarla temin etmek için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Pedallı Araba Nasıl Kullanılır?

Bebeklerin ve çocukların gelişimine büyük katkı sağlayan pedallı sürmeli arabalar, basit ama etkili ve tasarıma ve kullanıma sahiptir. Pedallı arabanın modeline göre iç kısmına yerleştirmiş veya oturtmuş olduğunuz çocuğunuz, dengesini sağlamak için istemsizce arabanın yanlarında bulunan tutamaçlara tutunur ve adım atmak için çabalamaya başlar.

Pedallı Araba Kaç Yaş İçin Uygun?

Pedallı sürmeli arabalar, genellikle ilk adımı atmak üzere olan 9 ay ve üzeri bebeklere destek olarak tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ve artan ürün çeşitliliği sonucunda pedallı sürmeli arabalar, 5 yaşına kadar kullanıma uygun şekilde tasarlanmaya başlamıştır. İlk adımını dört tekerlekli pedallı sürmeli arabalarla atmakta olan çocuklar için büyüdükçe iki tekerlekli araba modelleri tercih edilebilir.

Pedallı Araba Nedir?

Pedallı sürmeli arabalar, ilk adımını atmaya hazırlanan bebeklerin ve büyüme çağındaki çocukların temel becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış eğitici ve öğretici oyuncaklardır. Pedallı sürmeli arabaların adım atmayı ve yürümeyi teşvik eden tasarımı sayesinde çocukların kas ve kemik gelişimi, denge becerileri, el ve göz koordinasyonu gibi yetileri daha hızlı ve doğru bir şekilde kazanılır. Ön kısmında renkli oyuncaklar, topçuklar, geometrik şekiller, yazı tahtaları, korna ve müzik çalar bulunduran pedallı sürmeli arabalar aynı zamanda çocukların işitsel, görsel ve zihinsel becerilerini de geliştirmeye fayda sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pedallı, Sürmeli Araba Fiyatları

485 ürün listeleniyor
Dolu
Pilsan
Dolu Oyuncak
Dede
Xtoys
Xsay
BabyHope
Lebeigo
Big
Smoby
BERG
Chunkyated
Fisher-Price
Polesie
Enhoştoys
Micromax
Bisepetim
Enhoş
Gujing
Mavco
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 41 / 485 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?