Çocuk Oyun Evi

Oyun Çadırı

Oyun, çocukların gelişiminde çok büyük bir öneme sahiptir. Bu sebeple, çocukların kendilerine ait, hayal dünyalarını da geliştirebilecekleri oyun alanlarının olması gerekir. Bu tarz alanlar arasında oyun çadırı da yer almaktadır. Çocukların eğlenebileceği tarzda ve boyutlarda pek çok farklı oyun alanı türleri bulunmaktadır. Çocuklarınız bu alanlarda eğlenirken, oyuncaklar hayal dünyalarını geliştirmelerine de yardımcı olacaktır. Onların hayal dünyasının gelişme aşamalarında siz ebeveynler onlarla oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Farklı ve küçük boyutları sayesinde evinizin her alanına kurulabilecek olan oyun çadırları sizlere evde bir fazlalık oluşturmayacaktır. 

Her yaşta çocuk için kullanımı uygun olan çadırlar evdeki bütün çocuklarınız için uyumlu olmaktadırlar. Çocuklarınızın oyun çadırında geçirecekleri vakitler, onların psikolojik ve fiziksel olarak gelişmelerinde yardımcı olur. Oyun çadırında oynayan çocuklar farklı oyun aktiviteleri yaratarak kaliteli vakit geçirme imkanı bulurlar. Zamanın sıkıntılarından olan telefonlar çocuklarımızı çok fazla meşgul etmektedir. Onları telefon ve televizyon gibi ürünlerden uzaklaştırmanın, basit bir yolu da oyun çadırından geçmektedir. Oyun çadırı fiyatları uygunluğu ve çeşitliliği sayesinde çok fazla imkan sumaktadır. Farklı seçenekler ile karşımıza çıkan oyun çadırları hem kız hem erkek çocuklarına hitap etmektedirler. Kendi alanlarının olması özgüveni ile çocukların hayal dünyalarında ileri düzeyde gelişmeleri görmüş olacaksınız. Oyun çadırı imalatında çocuklarınızın zarar görmeyeceği tül, poplin ve duck bezi keteni kumaşlar kullanılmaktadır. Kullanılan kumaşlar çocuklarınızın zarar görmeyeceği ham maddelerden yapılmaktadır. Oyun çadırları evde kullanıldığı gibi bahçede de kullanılabilmektedir. Çocuklarınızın hayal dünyasını artırmak istiyorsanız bu oyun setlerini tercih etmeniz uygun olacaktır. 

Oyun Çadırının Modelleri

Hayal dünyası denilince ilk akla gelen unsur, çocuklardır. Onların hayal dünyalarını geliştirmelerinde yardımcı olacak olan oyun çadırları farklı model ve desenlerle karşınıza çıkmaktadırlar. Oyun çadırları kolay kullanımları sayesinde anne ve babalara kolaylık sağlamaktadır. Anne ve babalar oyun çadırını almadan önce onlar hakkında araştırma yapmak isterler. Çocukların eğlenceli vakit geçirebilecekleri oyun çadırı fiyatı belli başlı modellere göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar ürünün boyutu, üründe kullanılan malzeme veya ürün ile kullanılan çizgi film karakterleri sebebiyle oluşmaktadır. Bu farklılıklar sayesinde her bütçeye uygun oyun çadırı bulmak mümkün olur. Oyun çadırları genel olarak kaliteli malzemeden üretildikleri için kullanım ömürleri uzun olurlar. 

Farklı birçok tasarımla karşınıza çıkan oyun çadırları, çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olacaktır. Eğlenceli geçen bu vakitler onların hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olacaktır. Farklı modellerin olması çocuklarınızın oyuncağı kolayca beğenmesine yardımcı olacaktır. Oyun çadırları genel itibar ile iki kişilik kalacak şekilde tasarlanırlar. Geniş olmasının verdiği avantajla anne ve babalar olarak onlara eşlik edebilirsiniz. Geniş olmalarının verdiği avantaj ile oyun çadırı içerisine başka oyuncakları bulunabilir. Kişisel gelişimlerinde yardımcı olacak oyun çadırları, farklı renk ve modellerle birçok seçenek ile karşınıza çıkarmaktadırlar. Kızılderili Oyun Çadırı ile çocuklarınızın farklı bir hayal dünyasına yolculuğuna yardımcı olabilirsiniz. Ürünlerin kolay kullanımları sayesinde birçok yere taşıması hayli kolaydır. 

Çocukların keyifli zamanlar geçirmesine yardımcı olacak olan oyun çadırları, farklı etkinlikler yapmanıza da imkan tanır. Kız çocukları için geliştirilen Barbie oyun çadırı onların oyun dünyasına renk katacaktır. Kişisel gelişimlerine yardımcı olacaktır. Farklı genişliklerdeki oyun çadırı Barbie modelleri farklı oyun imkanları sağlamaktadır. Modeller ürünlerin sergilendikleri yerlere göre farklılık gösterebilmektedirler. Geniş alanda sergilenen modellerde büyük oyun çadırlarını görebilmeniz mümkündür. Kurulumları kolay olan oyun çadırları sayesinde çocuklarınız artık daha mutlu olacaktır. Katlanabilir oyun çadırı kullanım kolaylıkları sayesinde sizinle birlikte her yere gelebilir. Her renkten oyun çadırını bulabileceğiniz gibi istediğiniz takdirde ahşap oyun çadırı da tercihiniz olabilir. Tercih ettiğiniz bu oyun çadırı sayesinde çocuklarınız kendilerini ormanda hissedecektir. 

Oyun çadırı ahşap olması sebebiyle uzun ömürlü bir üründür. Geniş yaş aralığına hitap eden oyun çadırları, her yaştan çocukların kullanmasına imkan tanır. Furkan Toys oyun çadırı farklı boyutları ve modelleri ile sizlere birçok seçenek sunmaktadır. Rüya evim oyun çadırı çocuklarınızın geniş bir hayal dünyası olmasını sağlayacaktır. Şeklinin eve benzemesi onların yeni oyun alanları bulmalarına yardımcı olacaktır. Rüya evim oyun çadırı özellikle kız çocuklarının vazgeçilmezleri arasına girecektir. Harika kanatlar her çocuğun heyecanla takip ettiği güzel bir çizgi filmdir. Çocuğunuza alçağınız Harika Kanatlar oyun çadırı ile onların hayallerini gerçekleştirmede bir adım daha öne geçmiş olursunuz. Pembe seven kız çocuklarınız için Hello Kitty oyun çadırı onları mutlu edecektir. Çocuklarınızın ormanda hissetmesini sağlayacak Sevimli Orman oyun çadırı onların hayvanları ve ormanı sevmesine yardımcı olacaktır. Kız çocuklarının vazgeçilmezleri arasında olan Unicorn oyun çadırı da ayrı bir güzelliktedir. 

Yeni Oyun Alanları

Oyun çadırı yeni oyun alanlarının keşfedilmesinde çocuklarınızın farklı açılardan hayal dünyalarını zenginleştirmelerine yardımcı olacaktır. Oyun çadırlarının su geçirmez olanlarını dışarıda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu çadırların içlerine dökülen sıvılar da dışarıya çıkmayacaktır. Kolay temizlenmeleri sizlere pratiklik sağlayacaktır. Taşınabilir olmaları en büyük tercih sebeplerindendir. Gidilen yerlere rahatça götürülebilmeleri çocuklarınızın sıkılmasına engel olacaktır. Yeni oyun alanları onların hayal dünyasında yenlikleri keşfetmelerine yardımcı olacaktır. 

Oyun alanlarının geniş olanları tercih edildiği takdirde anne ve babaların içlerine girmelerine imkan tanıyacaktır. Oyun çadırlarının içlerine konulabilecek bir yatak, çocuklarınızın oyun çadırlarında daha çok vakit geçirmesini sağlayacaktır. Oyun çadırlarının boyutlarının fazla olması birçok yaşa hitap etmelerini sağlar. Çocuklarınızın eve gelen arkadaşları ile oyun çadırında farklı aktiviteler yapmalarına olanak sağlar. Ahşap oyun çadırları sağlamlıkları yönünden çokça tercih edilen modelleridir. Plastik ve kumaş olan oyun çadırları, kolay temizlenebilir olmaları sebebi ile fazlaca tercih edilen modellerdendir. Farklı boylarda alacağınız oyun çadırlarını, evinizin herhangi alanına kurabilirsiniz. Çocuğunuzun odasına kurulması onun hayal dünyasındaki değişimleri fark etmenize yardımcı olacaktır. Farklı renk ve modellerdeki oyun çadırları, çocuklarınızı fazlasıyla cezbedecektir. Modellerin farklı ve çok olması onların istedikleri oyun alanlarını yaratmalarına yardımcı olacaktır. 

Oyun çadırları, yeni bir oyun alanı keşfeden çocuklarınızın kişisel gelişimlerini olumlu yönde tamamlamalarına yardımcı olacaktır. Oyun çadırları ile yeni oyun alanı keşfeden çocuklarınızı, yapmasını istemediğiniz davranışlardan da dolaylı olarak kurtarmış olursunuz. Anne ve babaları olarak oyun çadırı içinde onlarla sıkça vakit geçirebilirsiniz. Onlarla sık vakit geçirmeniz onların ne istediğini daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Oyun çadırları sayesinde çocuklarınız evcilik, piknik yapma, kamp yapma, kendi evim gibi oyunlarla hayal dünyasını genişletmiş olacaktır. Bu oyunları oynarken anne ve babaların onlara eşlik etmesi aranızdaki bağın daha sıkı olmasını sağlayacaktır. Oyun çadırları sayesinde çocuklarınızı zararlı durumlardan rahatlıkla kurtarabilirsiniz. Kolay taşınabilir olmaları sebebiyle çadırı gideceğiniz tatil yerlerine götürmeniz onları mutlu edecektir. Gittiğiniz yerlere götürülen oyun çadırları sayesinde çocuklarınız daha az sıkılır. 

Tasarım ve Farklı Desenler 

Farklı desen ve tasarımlarla karşımıza çıkan oyun çadırları, çocuklarınızın daha zengin bir hayal dünyasına sahip olmasına vesile olacaktır. Farklı modellerin çokluğu ile çocuklarınızın istedikleri oyun çadırlarını almakta kolaylık yaşayacaksınız. Ahşap oyun çadırı, plastik oyun çadırı, kumaş oyun çadırı ve farklı boyutlardaki oyun çadırları ile birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz. Farklı desenli ve oyun karakterli oyun çadırları sayesinde çocuklarınız daha fazla seçenekle baş başa kalmış olacaktır. Onlara sunulan bu farklılıklar zihinsel gelişimlerin daha fazla olmasına yardımcı olacaktır. 

Oyun çadırları yedek parça açısından da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Kolay ve kurulumu ve toplanması sizlere ayrıca yardımcı olacaktır. Oyun çadırının çeşitliği ve çokluğu her yaştan çocuk için değişik oyun alanları sunmaktadır. 2 yaştan başlayıp hemen hemen her yaş grubu çocuğa hitap etmektedir. Anne ve babaların tercihleri doğrultusunda alacağınız oyun çadırları çocuğunuzun gelişimine büyük katkı sağlayacaktır. Oyun çadırlarının kumaş, plastik ve ahşaptan yapılması, onların üzerine farklı desende karakterlerin uygulanmasını kolaylaştırmaktadır. Bu sayede çocuklarınızın beğendikleri çizgi film karakterli oyun çadırlarını almanız mümkündür. 

Oyun çadırlarının boyut farklılıkları büyük yaştaki çocuklarınızın da kullanmasına yardımcı olacaktır. Tünel şeklinde girişli oyun çadırları çocuklarınızın daha güzel vakit geçirmelerine imkan tanır. Oyun çadırları farklı şekillerde karşımıza çıkabilir. Üçgen oyun çadırı, dikdörtgen oyun çadırı, ev görünümlü oyun çadırı, araba görünümlü oyun çadırı, Barbie oyun çadırı, Hello Kitty oyun çadırı, örümcek adamlı oyun çadırı ormanlı oyun çadırı ve hayvanlı oyun çadırı şeklinde farklı modelleri bulmanız mümkündür. Bu farklı seçenekler sayesinde çocuklarınızın hayal dünyaları genişlemiş olacaktır. Oyun çadırlarda kullanılan malzemeler çocukların zarar görmeyeceği maddelerden üretilmektedir. Oyun çadırları sayesinde çocuklarınız yeni oyun alanlarında mutlu vakit geçirecektir. Kendilerine ait bu alanlarda özgüvenleri artacak ve sosyalleşmelerine yardımcı olacaktır. Arkadaşları ile güzel vakit geçirebilecekleri onlara ait olan bu alanlar sayesinde hayal dünyaları gelişmiş olacaktır. 

Oyun Çadırı Kurulumu Nasıl Olur?

Pratik kullanım imkanı sağlayan oyun çadırları kurulumu ve toplanması açısından sizlere büyük kolaylık sağlar. Oyun çadırı modellerine göre farklı kurulum yöntemleri mevcuttur. Paketlerin içlerinden çıkan kullanım kılavuzu sayesinde kolaylıkla çadırı kurabilirsiniz. Oyun çadırı içlerinden çıkan çubukları birleştirme yönetimi ile çok kolay ve basit şekilde kurulmaktadır.

Kolay kurulup sökülmeleri temizleme açısından da kolaylık sağlamış olacaktır. Kolay kurulum ve sökülme sayesinde oyun çadırlarını imkanınız dahilinde gideceğiniz yerlere de götürebilirsiniz. İmkan dahilide gideceğiniz yerlere götürülen oyun çadırları çocuklarınızın hoş vakit geçirmesine yardımcı olacaktır. 

Oyun Çadırını Hangi Yaş Grubu Kullanır?

Birçok seçenekle karşımıza çıkan oyun çadırlarını hemen hemen her yaştan çocuk kullanabilmektedir. Anne ve babaların dikkat etmeleri gereken en önemli husus onları tamamen yalnız bırakmamaktır. 3 yaş ve daha küçük çocukların gözetim altında oyun çadırlarında oynaması daha doğru olacaktır. Firmaların ürettikleri oyun çadırlarına göre belirledikleri yaş grupları değişmektedir. Bu yaş grupları çadır boyutuna göre 2 yaşından başlayıp 13 yaşına kadar çıkmaktadır. Oyun çadırları, farklı desen ve tasarımlar sayesinde hemen hemen her yaş grubu çocuğa hitap etmektedir.

Oyun Çadırı Hangi Yaşta Alınmalıdır?

Oyun çadırı çocuklarınızın gelişimine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Onların hayal dünyalarının renklenmesine yardımcı olurlar. Anne ve babaların çocukları ile birlikte oynayabilecekleri geniş kapsamlı oyun aktiviteleridir. Oyun çadırları çocuklarınızın bolca vakit geçirebileceği, kendilerini özel hissedebilecekleri yerlerdir. Rahat kurulumu ve kullanım alanının genişliği açısından sizlere büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Oyun çadırlarını gideceğiniz yerlere taşıyabilir, bu imkan sayesinde çocuklarınızın oyun alanlarını onlara her yerde sunmuş olurusunuz. Oyun çadırları çocukların oyun alanları dışında hayal kurup hayal dünyalarını genişlettikleri yerlerdir. Oyun çadırları bu açıdan bakıldığında 2 yaşından itibaren her çocuk için uygundur. Anne ve babaların ön gördükleri yaştan itibaren her çocuk için kullanılması uygun olmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oyun Çadırları ve Oyun Evleri

2717 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 2717 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/297993/295870