Bebek Kamerası

Bebeklerin sağlığı ve güvenliği için yakın takip büyük önem taşır. Bunun için çeşitli cihazlar devreye girer. Bebek telsizleri, bu konuda dinleme desteği ile anne ve babaların yardımına koşar. Bebek kameraları, ebeveynlere görüntülü takip imkanı verir. Bebek dedektörleri ise daha gelişmiş bir hizmet sunar. Bebeğin ağlama şiddetinden ağlama esnasındaki nefes alıp vermesine kadar pek çok veriyi analiz eder. Böylece anne babalara beklenmeyen bir durum karşısında müdahale etme imkanı sunar.

Bebek Telsizi Ne İşe Yarar?

Bebek telsizi, özellikle bebekler odalarında uyurken devreye girer. Siz mutfakta ya da başka bir odadayken telsiz bebeğin baş ucunda durur. Bebek uyanıp ağladığı zaman siz telsizden sesini duyabilir ve yanına gidip duruma müdahale edebilirsiniz. Telsizi bebeğin çok yakınına koyarsanız nefes alıp verme ya da mırıldanma seslerini duyabilirsiniz. Bu durum sizi yanıltabilir. Dolayısıyla telsiz ile bebek arasına biraz mesafe konmalıdır.

Bebek telsizini sağlıklı çalışabilmesi ve daha uzun süre kullanabilmeniz için iyi korumanız gerekir. Bebek telsizleri, kullanıldıkları teknoloji açısından ikiye ayrılır. Bu ayrım analog bebek telsizi ve dijital bebek telsizi şeklindedir. Analog telsizlerde sesler radyo dalgaları yoluyla iletilirken, dijital telsizlerde sesler dataya çevrilir.

Bebek Kamerası Ne İşe Yarar?

Bebek kamerası takip konusunda bebek telsizinden daha gelişmiş bir cihazdır. Bebek kamerası ile bebeğinizin sadece sesini duymakla kalmazsınız. Aynı zamanda hareketlerini de izleyebilirsiniz. Böylece acil bir durumu daha erken ve net bir şekilde fark edebilirsiniz. Bebek kamerasından iyi bir sonuç almanız için bebeğin yakınında konumlandırmanız gerekir. Bununla birlikte bebek kamerasının şifreli olmasına da dikkat etmelisiniz. Aksi halde diğer insanlar da bebeğinizin odasını görebilir. Tıpkı telsizlerde olduğu gibi bebek kameralarını da iyi bir şekilde korumanız gerekir. Bu sayede satın almış olduğunuz bebek kamerasını daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca iyi korunan bir bebek kamerası kullanım süresi içerisinde daha iyi performans ortaya koyabilir.

Bebek Dedektörü Ne İşe Yarar?

Bebek ‌dedektörleri bebeğinizin ne durumda olduğunu anlamanız için size yardımcı olur. Gelişmiş cihazlar olan bebek dedektörleri bebeğin durumuna dair pek çok bilgiyi analiz eder. Birçok bebek dedektörü modeli bulunmaktadır. Yalnızca bir işlev sunan bebek dedektörleri olduğu gibi pek çok işlevi bir arada sunan bebek dedektörleri de bulunur. Bebek dedektörü modellerinden biri nefes dedektörüdür. Bebeğin üzerine takılarak kullanılır ve nefesini takip eder. Bebek belli bir süre nefes almazsa alarm vererek sizi uyarır. Daha gelişmiş cihazlar ise bebeğin ağlama şiddetini, ağlama frekansını ve ağlama esnasındaki nefes hareketlerini takip eder. Bebek dedektörü daha sonra bunlar üzerinde analiz yapar. Analizler sonucunda bebeğin ağlama nedenini bulmaya çalışır. Acıkma, geğirme ya da gerginlik gibi durumları tespit ettiğinde sorunun ne olduğuna dair bilgi verir. 

Bebek Telsizi, Kamerası ve Dedektörü Fiyatları Nasıldır?

Bebek telsizi, kamerası ve dedektörü fiyatları ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bebek telsizi modelleri arasında analog olan telsizler, dijital telsizlere oranla daha düşük fiyat aralığında seyreder. Aynı durum bebek kameralarında da geçerlidir. Sessiz video kamera modelleri ile sesi ileten kamera modelleri arasında fiyat farkı vardır. Bebek dedektörlerinde ise gelişmiş cihazların fiyatları diğerlerine göre daha yüksektir. Bu cihazlar genel olarak düşük fiyatlardan yüksek seviyelere doğru çıkmaktadır. Dolayısıyla hemen hemen tüm gelir gruplarına hitap edebilecek bir telsiz ya da kamera modeli bulunur. Siz de bebeğinizin güvenliği için ‌Hepsiburada.com ile telsiz, kamera ya da dedektör satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Telsiz, Kamera ve Dedektör Ürünleri

866 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 866 ürün
DSACategoryId/2147483639/301128/60002087