Süt Sağma Makinesi

Göğüs pompası, lohusalık döneminde ve emzirme sürecinde yeni annelerin süt sağmak için kullandığı, en büyük yardımcılarından birisidir. Anne sütü ile beslenmesi gereken bebeğinizin sağlıklı gelişimini desteklemek ve ona ihtiyacı olan besin kaynağını kusursuz bir şekilde sunabilmek için farklı süt pompası modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik, göğüs pompası sayesinde siz yanında olmadığınız zamanlarda bile bebeğinizin anne sütüne devam edebilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanım şekline, enerji kaynağına ve paket içeriğine göre değişiklik gösteren ürün seçenekleri arasında anne ve bebek ürünlerinin önde gelen isimlerinden olan pek çok markaya ait göğüs pompasını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kullanım Şekline Göğüs Pompası Modelleri

Emziren annelerin fazla sütlerini sağıp depolamasına olanak tanıyan göğüs pompası modelleri kullanım şekline göre manuel ve elektrikli olmak üzere ikiye ayrılır. Manuel ürünleri tercih ettiğinizde sağım işlemini kendiniz gerçekleştirmeniz gerekirken; elektrikli ürünlerde dijital bir panel veya kumanda üzerinde yer alan tuşa basarak süt sağma işlemini başlatabilirsiniz. Her yere yanınızda götürebileceğiniz manuel göğüs pompası modelleri ile pratik bir kullanım sağlayabileceğiniz gibi; dilerseniz elektrikli ürünleri tercih ederek zahmetsiz bir şekilde sütünüzü sağabilirsiniz. Elektrikli ürünler, genellikle pillidir. Ancak, birçok modelde pompayı TV, bilgisayar ve şarj ünitesi gibi cihazlara bağlayabilmenizi sağlayan bir bağlantı kablosu bulunur. Bu kablo sayesinde kolayca şarj edilen elektrikli göğüs pompalarını da dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. İki tip üründe de tek veya iki farklı sağım seçeneği bulunan ürün seçenekleri mevcuttur. İki sağım seçeneğinin bulunduğu ürünlerde ilk olarak göğüslerinizi uyarıp ikinci aşamaya geçtiğinizde daha kolay bir şekilde daha fazla süt sağmayı başarabilirsiniz. Uyarı modunun ardından sağım moduna geçtiğinizde doğal emme ritmine uygun bir ritim yakalamanızı sağlayan ürünler sayesinde günlük hayatınızda düzenli olarak süt sağma işlemini sürdürebilirsiniz. Elektrikli ürünlerde çok sayıda vakum modu bulunur. Bunlardan dilediğinizi seçerek süt sağma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ürün İçeriğine Göre Göğüs Pompası Modelleri

Göğüs pompası modellerinden bazıları tekli bazıları çiftli olarak satılır. Tekli ürünler, bir seferde sadece bir göğüsten süt sağımı gerçekleştirebilirken; çift pompalı ürünler iki göğüsten aynı anda süt sağmanıza olanak sağlar. Çift pompalı ürünler, elektrikli göğüs pompaları arasında yer alır. Ayrıca, birçok üründe göğüs pompasının yanı sıra bebeğinizin sağdığınız sütü kolayca içmesini sağlayan bir adet biberon bulunur. Böylece sağdığınız sütü bu biberonda uygun koşullarda saklayıp; doğrudan bebeğinize içirebilirsiniz. Biberonun emzik kısmı anne göğsüne en yakın şekilde tasarlanmış göğüs pompalarını tercih ederseniz; bebeğinizin bu biberona uyum sağlamasına yardımcı olabilir ve beslenmesini daha doğal bir hale getirebilirsiniz.

Ünlü Markaların Göğüs Pompası Çeşitleri

Hamilelikle birlikte başlayan doğum ve bebek hazırlıkları sürecinde en temel ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanıyan sektörün önde gelen isimlerinden Lansinoh, Avent, Mamajoo, Weewell ve Chicco gibi markalar, birbirinden kullanışlı göğüs pompası modelleriyle emzirme döneminde de size gereken desteği sağlar. BPS ve BPA içermeyen kaliteli materyalleri ile hem sizin hem de bebeğinizin sağlığını koruyan bu markalara ait ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca; Medela, Spectra, Beurer gibi isimlerin ekstra fonksiyonel ürünlerine göz atabilir; Nuk, Kraft, Baby Plus, Wee Baby gibi markaların pratik ve ekonomik ürünlerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Göğüs Pompası Fiyatları

Markaya ve ürün özelliklerine göre değişiklik gösteren göğüs pompası fiyatları, her bütçeye uygun farklı alternatifler içerir. Siz de hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun ürünleri tercih ederek bebeğiniz için en önemli besin kaynağı olan anne sütünü daha kolay sağıp, saklayabilir; sağım işlemini düzenli bir şekilde gerçekleştirerek emzirme döneminin daha uzun sürmesini sağlayabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Göğüs Pompası Fiyatları

Manuel
Elektrikli
Aksesuar
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 229 ürün
DSACategoryId/2147483639/23020380/301138