Çocuk Valiz & Çantaları

Son zamanlarda çocukların en az büyüklerin sahip olduğu kadar kıyafeti var. Haliyle ailecek seyahatlerde tek bir valize sığmayan kıyafetler için ekstra valiz ihtiyacı doğuyor. Bu durumu eğlenceli bir hale getirmek isteyen ailelerin ise ilk tercihi çocuklar için özel olarak tasarlanan ve üretilen çocuk valizleri oluyor. Çocuğun seyahatte, okulda veya günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceği çocuk valizleri, kıyafet taşımayı çocuklar için bir oyun haline getiriyor. Birbirinden renkli modellerin yanında fonksiyonel yapılarıyla dikkat çeken çocuk valizleri ile hem aileler seyahat ederken eşyaları ayırma ve taşıma konusunda rahatlıyor, hem de çocuklar için yeni bir eğlence malzemesi çıkmış oluyor.

Çocukların Yeni Arabaları: Valizleri

Birçok farklı modelin arasında çocukların en çok dikkatini çekenlerden bir tanesi klasik valiz tasarımlarından ayrılan, tekerleklere sahip olan ve çocukların üzerine binerek bir araba misali sürebildikleri çocuk valizleridir. Bu valizler, belli bir yaş ve kiloya kadar üstünde insan taşıyabilecek dayanıklı malzemelerden üretilir. Eğlenceli bir fonksiyona sahip olan bu model çocuk valizleri ayrıca içindeki bölmelerle eşyaları kategorilendirme ve tasarımlarıyla eğlenceyi katlama konusunda da göz doldurur. Ayrıca sahip olduğu askı sayesinde çekilerek de kullanılabilir.

Hayal Dünyasından İzler Taşıyan Valizler

Çocukları için özel olarak üretilen valizler klasik valiz tasarımların çok ötesinde tasarlanır. Valizin üzerinde yer alan hayvan ya da karakter figürlerini tamamlayacak şekilde çantanın belli kısımlarına eklenen parçalarla kulak, kuyruk, kanat, yüzgeç vb. detaylar, çocuk valizlerini dikkat çekici kulan en önemli detaylardandır. Kimi zaman valizde yer alan figüre boyut katmak amacıyla valizde figürün yüzüne denk gelen kısımlar daha çıkıncılı ve şekilli üretilir. Kimi çantalardaki karakterler yalnızca çizim olarak değil pelüş oyuncak olarak valize dikilir. Kedi, köpek, arı, tilki, zebra ve bunun gibi birçok hayvanın yanı sıra birçok animasyon ve çizgi film karakteri de çocuğunuza eşlik eder. Bu tarz özel üretimlerdeki tek amaç, çocukların eğlenceli dünyasına ortak olmak ve çocuklar eşya taşırken bunun bir yük değil bir oyun aracı olduğunu düşünmesini sağlamaktır. Bu sayede çocuklar okula veya seyahate giderken çantası ona yük olmaz, aksine çocuğunuz kendi çantasını kendi taşımak ister. Bu durumun avantajlarından birisi, çocuğunuzun yük taşıdığını düşünerek keyfinin engellenmesidir. Bir diğeri de çocuğunuzun kendi işini kendi yapma ve sorumluluk alma bilincinin eğlenceli bir yolla gelişmesidir.

Eşyaları Birbirinden Rahatlıkla Ayırın

Çocuk valizi alırken çantanın içindeki bölmelerin işlevselliğine dikkat etmenizde fayda var. Çocuğunuzun ne kadar farklı çeşitte eşyası olduğunu hesaplayarak ona göre bir seçim yapmalısınız. Bu bölmeler hem çocuğunuzun seyahatte kıyafetlerini birbirinden ayırmak hem de okula giderken farklı dersler için kullanacağı envanterlerin daha ulaşılabilir olmasını sağlamak amacıyla üretilir. İç çamaşırları, pijamaları, tişörtleri veya pantolonları birbirinden ayırarak düzenli bir çanta hazırlayabilir; kalemleri, defterleri, kitapları veya boyama eşyalarını farklı bölmelere koyarak çocuğunuzun derslerde envanter arayarak vakit kaybetmesinin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca çocukların kolaylıkla taşıyabileceği ağırlıkta üretilen çocuk valizlerinin iç hacmi de dikkate alınması gereken bir diğer konudur. İster seyahat, günlük yaşam ve okul için farklı hacimlerde valizler alabilir, isterseniz de hepsini karşılayabilecek hacme ve taşınabilirliğe sahip tek bir çocuk valizi tercih edebilirsiniz.

Çocuğunuzun eşyalarını taşımasında kolaylık sağlayacak bir etken de valizin farklı şekillerde taşınma opsiyonu sunmasıdır. Çekerek kullanılmasının yanında askıları sayesinde bir sırt çantasına da dönüşebilen çocuk valizleri, farklı zeminlerde çocuğunuzun fazlasıyla işine yarayacaktır. Düz zeminlerde kolaylıkla çekebilen bu model çocuk valizleri, toprak vb. zeminlerde sırta takılarak tekerleklerin ve alt kısmın zarar görmesini de engeller. Uzun süreli kullanım adına birçok avantaj sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çocuk Valizi Fiyatları

265 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 265 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002099/60002249