Son dönemlerin en eğlenceli stres atma yöntemlerinden biri olan "slime", renk renk çeşitleri ve birbirinden hareketli şekilleri ile beğeninize sunuluyor. Akışkan bir yapıya sahip olan ve oyun hamuruna benzer malzemesi ile hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından oldukça sevilen bu oyuncaklar, sıra dışı bir eğlence sunuyor. Elinizin ya da oyun hamurunuzu koyduğunuz yüzeyin şeklini rahatlıkla alabilen ürünler, hem akışkan hem de yapışkan bir yapı ile geliyor. Bu sayede hayal gücünüzün sınırlarını dilediğiniz gibi zorlayabileceğiniz ürün sayesinde keyifli vakit geçirip eğlenceli dakikalar yaşamanız mümkün oluyor.

Genellikle tutkal, su ve boraks karışımından elde edilerek üretilen slime çeşitleri, içerisinde kullanılan farklı malzemeler ve renk boyaları ile kullanım seçeneklerini artırıyor. Kolaylıkla küçük parçalara ayrılabilen slime'lar, aynı zamanda yüzeylere yapışmaması ile de dikkat çekiyor. Neredeyse sıvıya yakın bir yapıya sahip olmasına rağmen herhangi bir leke ya da kalıntı bırakmaması nedeniyle tercih edilen ürünleri, dilerseniz farklı oyuncaklar ile bir arada kullanabilir; dilerseniz de sadece ürünün akışkan yapısının keyfini sürebilirsiniz.

Renkli paketler hâlinde sunulan ürünler, çocuklarınız ve sizin için çok daha hareketli bir oyun zamanı vadediyor. Paket içerisinde yer alan renkleri birbiriyle karıştırabileceğiniz gibi dilerseniz hepsini bir arada kullanarak eşsiz yapılar oluşturabilir; kullanımınızı çeşitlendirebilirsiniz. Elastiki yapısı sayesinde neredeyse saydam bir hâle gelen ürünler, özellikleri arasına parçalara ayrıldıktan sonra bile kolaylıkla bir araya gelmeyi de ekliyor. Bu sayede küçük parçalara böldüğünüz slime'larınızı kolaylıkla tekrar bir araya getirebiliyor; farklı renkleri bir arada kullanarak eşsiz oyun hamurları yaratabiliyorsunuz.

Çocuklar için eğlence; büyükler için ise stres atma aracı olarak kullanılan slime'lar, jel kıvamını uzun süre koruyabiliyor. Akışkan yüzeyi sayesinde masalarda, sandalyelerde, yer kaplamalarında ya da eğimli alanlarda eşsiz görüntüler elde etmenize yardımcı olacak ürünler, aynı zamanda simler, küçük boncuklar ya da konfetiler ile de bir arada kullanılabiliyor.

Keyifli kullanımının yanı sıra eğlenceli anlara vesile olacak şaka malzemesi olarak da sıklıkla tercih edilen slime çeşitleri, arkadaşlarınıza komik sürprizler hazırlamanızı sağlıyor. Akışkan yapısı ve yumuşak dokusu sayesinde farklı ürünlerin yüzeylerini kaplamak için yararlanabileceğiniz slime çeşitlerini, kıyafetlerinizde ve kostümlü partilerinizde de kullanabilir; arkadaşlarınıza küçük şakalar düzenleyebilirsiniz.

Küçük ve eğlenceli saklama kutuları ile birlikte sunulan slime modelleri ise malzemelerinizi dekorasyonunuzun bir parçası hâline getirebileceğiniz bir kullanım sunuyor. Özellikle varil şeklinde düzenlenmiş tasarımları ile dikkat çeken dekoratif saklama kapları, hayal gücünüzün kapılarını da sonuna kadar açıyor. Dilerseniz varil tasarımına sahip saklama kutularını oyunlarınızın bir parçası hâline getirebilir; kullanımınızı çok daha renkli kılarak eğlencenizi de katlayabilirsiniz.

Renkleri ile farklılık gösteren slime çeşitleri, alternatifli paketler hâlinde geliyor. 24’lü, 6’lı, 4’lü ya da 3’lü paketler şeklinde satılan ürünler, slime sahiplerinin ihtiyaçlarına göre seçim yapmalarına yardımcı oluyor. Özellikle renk çeşitliliğinin fazla olduğu slime setleri, beraberinde farklı renk kombinasyonları yapabileceğiniz bir olanağa da sahip olmanızı sağlıyor. Çok renkli paketleri tercih ederek dilerseniz en sevdiğiniz renkleri birbiri ile karıştırabilir; deneysel renkler ortaya çıkarabilirsiniz.

Karnavallarda, kostümlü partilerde, arkadaşlarınız ile geçireceğiniz eğlenceli gecelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, saydam ve elastik yapıları ile dilediğiniz şekli kolaylıkla alıyor. Ellerinizi tamamen kaplayabileceğiniz, eşyalarınızı ya da masalarınızı süsleyebileceğiniz, akışkan yapıları sayesinde farklı yüzeylere de uygulayabileceğiniz ürünleri detaylı olarak inceleyebilir; son dönemin modası hâline gelmiş slime çılgınlığına siz de katılabilirsiniz. Bu eğlenceli ürünler ile yapabileceğiniz birbirinden çeşitli aktiviteleri planlamaya şimdiden başlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Slime Malzemeleri

94 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fisher-Price
  2. Mega Oyuncak
  3. Sunman
  4. Slime
  5. Slimy
  6. Akbel
  7. ORB
  8. Yum Toys
  9. Lansy
  10. Aqua Beads
  11. Erbay
  12. Pop Pops
  13. Red Castle
  14. Anka
  15. Barrel
  16. Barrel O Slime
  17. Elmer’s
  18. Erbay Plastik
  19. Favilla
  20. Mega
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Karakter / Tema
 5. Yaş Aralığı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/80123020/80136017
Başa dön