Yürüteç & Aktivite Masaları

Bebek gelişimini destekleyen farklı özelliklere sahip materyaller, eğitim aşamalarında olumlu yol kat etmenizi sağlar. 6. aydan itibaren kullanılabilen ürünleri bebeğinizin ilgi alanlarını dikkate alarak seçebilirsiniz. Bebeklik döneminde el ve göz koordinasyonunu geliştiren ürünler zihinsel, fiziksel ve sosyal yeteneklerinin ortaya çıkarılmasını sağlar. Eğitim verirken eğlendiren aktivite masası, günlük yaşamdaki en büyük yardımcınız olur. İlgi çekici oyuncaklarla desteklenen masalar, duyguların dışa vurumunda önemli bir yer teşkil eder. Deneysel ve psikolojik sürecin desteklenmesinde dikkat çeken modelleri çocuğun yaş ve gelişim sürecini dikkate alarak satın alabilirsiniz. Çevreyi keşfederek yeni yaşama daha kolay adapte olmalarına yardımcı olan masa ve oyuncaklar sosyalleşme üzerinde de olumlu etkiler sağlar. Paylaşma ve benlik duygusunu öne çıkaran oyun masaları sosyal becerilerin daha hızlı gelişmesini destekler. Heyecanlı bir dünyayı keşfetmelerini sağlayan masaları yaşına uygun olarak seçebilirsiniz. Bebeklik döneminde daha çok renkli ve ışıklı modeller tercih edilir. Dikkati toplayan canlı ve değişik objelerden oluşan masa seçimleriniz sayesinde bebekleriniz sayı ve renkleri daha kolay öğrenme imkanı bulur. Bebeğiniz büyüdüğü zaman farklı parçaları birleştirerek daha işlevsel bir masa haline getirebilirsiniz. Bazı modellerde sunulan konuşma özelliği dil gelişimine de destek olur. Her bir masa farklı özellikleri sayesinde bebek ve çocuklarınız için en iyi oyun arkadaşı olur. Işıklı ve sesli çalışma düzeneği harf, sayı, hayvan ve diğer eşyaları tanımasına katkıda bulunur. Daha büyük çocukların okul döneminde tercih edilen aktivite çalışma masası boy ve gelişimine uygun ebatlarda sunulur. Farklı figürlerle donatılan masaları okul çağına gelen her yaş grubu için tercih edebilirsiniz. Hem okul öncesinde hem de okulda kullanılabilen modeller kolay temizlenebilen yapısıyla da kolaylık sağlar. 50 kiloya kadar taşıma kapasitesi sunan tüm masa ve aksesuarlara kolayca sahip olabilirsiniz.

Aktivite Masası Modelleri ve Özellikleri

Bebeklerin büyüme evreleri sırasında çevrelerini keşfetme ihtiyacı ebeveynleri farklı alternatif arayışına yönlendirir. Renk ve sesleri daha kolay tanımaları amacıyla üzerinde çeşitli figürlerin bulunduğu oyuncak aktivite masası seçimleri yapabilirsiniz. Ev içinde ve dışarıda kullanım imkanı olan modeller bebeğinizin dikkat gelişimine olumlu etki sağlar. Duyusal gelişimin yanında motor becerilerini de destekleyen masalar, yaş ve büyüme evrelerine göre tercih edilir. Gün boyu farklı oyunlarla algı gelişiminin hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Canlı renk tonlarıyla dikkat çeken sulu aktivite masası, iki yaş ve üzeri kullanıma uygundur. Suyun dışında kum da içeren masalar, dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanım sunar. Kolay kurulum özelliği ile pratiklik oluşturan kutulu aktivite masası, ahşap materyallerin sağlıklı dokusuna sahiptir. Açılabilen üst kapak detayı sayesinde farklı biçimlerde kullanabilirsiniz. İki bölmeden oluşan kutular farklı aktiviteler için uygun alan yaratır. Bazı modellerde küçük dört kutunun yer aldığı masa oyun malzemelerinin düzenli olarak saklanmasını da sağlar. Sulu ve diğer oyunların oynanması sırasında özgürce hareket etme imkanı yaratan modelleri çocuğunuzun boyuna göre satın alabilirsiniz. Geniş alanı sayesinde çocuklarınız gün boyu farklı oyunlar oynama imkanı bulur. Yuvarlak kenarları sayesinde çarpmalara karşı korumalı olarak üretilen hazneli aktivite masası, farklı figürlerle dikkat çeker. Sandalye ve masası ile takım halinde satılan modeller alt tarafındaki haznesi sayesinde tüm dağınıklığı toplar. Hem önden hem de üstten açılabilen hazne kolay kullanıma sahiptir. Boya, oyuncak parçaları ve diğer aktivite malzemelerini bu haznede rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapılarıyla günlük kullanımda konfor yaratan ürünler, çocukların verimli zaman geçirmesini sağlar. Geniş ve kaliteli masa yapısı sayesinde uzun süreli kullanım ömrü oluşturur. Her yaş aralığına hitap eden bebek oyuncakları arasından bebeğinizin zihinsel gelişimine uygun seçimler yapabilirsiniz.

Aktivite Masası Seçiminde Öne Çıkanlar

Ebeveynler tarafından pratik kurulumu ve konforu ile tercih edilen aktivite masası yorum ve önerilerde olumlu dönüşler sağlar. Çocukların aktivite sırasında çarpma ihtimaline karşı yuvarlatılan kenar kısımları yaralanma riskini minimuma indirir. Masa tercihlerinde dikkat çeken bu özellik sayesinde daha güvenli ve zevkli bir oyun zamanı oluşturabilirsiniz. Her yaş için farklı boyutlara sahip olan modellerin kurulumunda ekstra bir alete ihtiyaç duyulmaz. Kız ve erkek çocuklar için farklı figürlerle desteklenen masalar, sağlamlıkları sayesinde uzun kullanımlıdır. Canlı ve enerjik tonlara sahip modeller dikkat çekici detaylarla öne çıkar. Mavi, kırmızı ve beyaz gibi renk tercihleri arasından çocuğunuzun kullanımına uygun modelleri seçebilirsiniz. Her açıdan eğitici olan masalar, üzerine konumlandırılan tuşları ile farklı oyunlar oynamasını destekler. Sağlık için uygun materyallerden üretilen tüm modeller çevreye karşı da duyarlıdır. Kısa ve kalın bacak dizaynı ilk adımlarını atmaya çalışan bebekler için idealdir. Dokunma, duyma ve motor gelişimleri üzerinde olumlu etkiler yaratan modeller, eğitici tarzıyla uzun süre oyalanmalarını sağlar. Gelişme çağındaki çocuklarınız için yapılan aktivite masası öneri seçenekleri arasından en uygun model tercihi yapabilirsiniz. Çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinin resimlerinin yer aldığı masa seçimlerinizde onların zevkini dikkate alabilirsiniz. Büyük yaştaki çocuklar için üretilen kutulu seçimler, okul araç gereçlerinin konabilmesi için yeterli alan yaratır. Basit ve kolay kullanımı sayesinde her yerde konfor sağlayan modelleri bebeğinizin ihtiyacına uygun olarak seçebilirsiniz. Üzerinde alfabe ve farklı rakamların yer aldığı ürünler öğretici özelliğiyle öne çıkar. Her model seçimi çocukların farklı gelişimlerine katkı sağlamak için tasarlanır. Siz de her ihtiyaca hitap eden modeller arasından bebeğinizin gelişimine uygun seçimler yaparak onları eğlendirirken eğitebilirsiniz.

Evde ve Dışarıda Öğrenmeyi Destekleyen Aktivite Masası

Farklı aktiviteleri yapabilmek için geliştirilen masaların kullanım alanı oldukça geniştir. Yolculuklarda çocukların oyalanmaları için tasarlanan araç içi aktivite masası, işlevselliği ile dikkat çeker. Seyahatlerde boyama ve diğer aktiviteleri yapmalarını sağlayan masalar, katlanır özelliği sayesinde az yer kaplar. Ders çalışmak ve kitap okumak için uygun olan modeller kolay silinebilirlik özelliği sayesinde hijyen sağlar. Her iki tarafında cep olan çeşitler küçük parçaların toplanması için idealdir. Farklı renk seçimleri sunan modeller, keten kumaş detaylarıyla sağlıklı alternatifler oluşturur. Araç içi oto koltuklarıyla entegre olarak kullanılan ürünler, güvenlikli yapısıyla öne çıkar. Emniyet kemerine bağlanabilen masalar sayesinde yolculuklarda çocuklarınız keyifli zaman geçirir. Yatak, kanepe ve yerde kullanım için uygun materyallerden üretilen plastik aktivite masası, günlük yaşamdaki konforun artmasını sağlar. Yan taraflarında eşya depolamak için gözleri olan plastik masalar sağlam yapısı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Çocukların her yerde aktivite ve ders yapabilmeleri için dizayn edilen masa seçimlerinizi onların yaşına ve fiziksel özelliklerine yapabilirsiniz. Çocukların sağlığını dikkate alarak çevreye duyarlı ve dayanıklı malzemelerden üretilen modeller eğlenceli ve öğretici zaman geçirmelerini sağlar. Kullanım kolaylığı sağlayan ürünler plastik olması sebebiyle leke tutmaz. Silinebilir yapıda olması ve hafifliği ile her ortamda kullanılabilen modeller, yan gözleriyle de işlevsellik oluşturur. Rahat bir ortamda çalışmaya uygun olarak üretilen modelleri her yaştan çocuğunuz için satın alabilirsiniz. Ev ve dış aktivitelerin aranan modelleri olan masa ve diğer aksesuarları bütçenize uygun şartlarda satın alabilirsiniz. Plastik olan seçenekler ev içerisinde kullanım için uygundur. Bu ürünler ahşap modellere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Aktivite Masası ile Mutlu Bebekler

Bebeklerin bedensel ve ruhsal gelişimini destekleyen modeller oturmaya başladıkları 6. aydan itibaren kullanılır. Onların günlük hayata daha çabuk adapte olmalarını destekleyen ürünler, yaş ve gelişim sürecine göre tercih edilir. Yeni yeni ayakta durmaya çalışan bebekler için üretilen yürüteçli aktivite masası, ev içerisinde gezmelerini sağlar. Üzerinde farklı boyut ve şekillerde oyuncakların yer aldığı masalar, hareket özgürlüğünü doyasıya yaşamalarına yardımcı olur. İki tekerlekli dizaynı sayesinde düşme ve çarpmalara karşı korumalı alan oluşturur. Hem gezme hem de etkinlik yapmak için iki parçadan oluşan ürün silinebilir yapıdadır. Aynı anda birden fazla çocuğun oynamasını mümkün kılan ürünler sayesinde çocuklarınız yürümeyi öğrenirken eğlenceli zaman geçirir. Müzikli ve ışıklı tasarımın tercih edildiği modeller, dönenceli tarzıyla dikkat çeker. Her biri farklı ve işlevsel oyuncaklarla zenginleşen aktivite masası kullananlar tarafından büyük beğeni kazanır. Altı aydan büyük çocuklara özel olarak tasarlanan modeller ayakta durma refleksinin gelişimine katkıda bulunur. Katlanabilen ayak şekli sayesinde hem ayakta hem de oturarak kullanımı mümkün olur. Üzerinde küp, şekilli hayvanlar ve sesli materyallerin yer aldığı masaları, ihtiyacınıza ve bütçenize göre satın alabilirsiniz. Bebek ve çocukların oyun oynamasını teşvik eden çeşitler renkli tarzlarıyla da her zevke hitap eder. Gelişim döneminde hayal gücü ve yaratıcılığın güçlenmesini hızlandıran yapısı sayesinde daha mutlu çocuklar yetiştirebilirsiniz. Masa üzerinde bebeğinizin eğlenmesini sağlayan oyuncak ve harfler, ince motor koordinasyonunun oluşmasını sağlar. Ses, ışık ve melodilerden oluşan farklı tınılar, dış dünyayı en iyi şekilde tanımaları için geliştirilir. Oynarken öğreten masa ve diğer ekipmanları bütçenizi dikkate alarak satın alabilirsiniz. Kullanıcı yorum ve tavsiyelerini inceleyerek bebeğinizin ve çocuğunuzun yaşına ve kullanımına uygun seçimler yapabilirsiniz.

Eğitici ve Öğretici Aktivite Masası Seçenekleri

Bebek ve çocukların oyun saatlerine yaratıcılık kazandıran masa modelleri, farklı yaşlar için idealdir. Temel konuşma yeteneğini ve sayıları tanımalarını sağlayan ürünler, el becerilerinin gelişimini de hızlandırır. Üzerinde birden fazla tuş ve düğmelerin yer aldığı masalar uzun süreli oyalanma sağlar. Her çocuğun ilgisini çekebilecek oyuncakların bulunduğu masalar, hediye seçenekleri için de tercih edilir. Yeni yürümeye başlayan bebekler için eğitici aktivite masası satın alarak kişisel gelişimlerine destek olabilirsiniz. Müzik seven çocuklar için piyano tarzı masaları tercih edebilirsiniz. Rengarenk tuşları ve sesli tasarımıyla dikkat çeken çocuk aktivite masası, keyifli deneyim yaşamalarını sağlar. Portatif olmaları ve hafifliği ile evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yere ve yatak üzerine konulan özelliği sayesinde çocuklarınız dilediği zaman aktivite yapma imkanı bulur. Çocuklarınızın eğlenirken öğrenmesini de sağlayan ürünler ahşap ve plastikten üretilir. Üzerinde bulunan düğmeler sayesinde farklı sesler ve yönergeler daha eğlenceli görünüm kazanır. Okul çağındaki çocuklar için rakam ve harflerin yer aldığı çeşitler tercih edilir. Plastik ürünlerde kullanılan materyaller, BPA içermediği için güvenle kullanılır. Raylı çekmeceler masa boyutuna göre değişen sayılarıyla ürünlere işlevsellik kazandırır. Ayak düzeneklerinde kullanılan malzemeler zeminlerde çizilme yapmayan özelliklerdedir. Masaların silinebilir özellikte olması uzun süre aynı kalitede kullanım imkanı yaratır. Zahmetsiz vidalı kurulum detayı ürünlere işlevsellik kazandırır. İlkokul çağlarında da kullanılabilen modeller ahşabın sağlıklı tarzını çocuklarla buluşturur. Aktivite masasını kullanan çocukların çevreleriyle daha iyi iletişim kurdukları gözlemlenir. Oyun sayesinde öğrenme becerileri gelişen çocuklar, çevrelerindeki olayları daha hızlı kavrama yeteneği kazanır. Masaların fiyat aralığı özelliğine, boyutuna, kullanılan malzeme kalitesine ve para sayısına göre değişkenlik gösterir. Dilerseniz yatak ve koltuk kullanımı için tasarlanan seyyar modelleri seçerek her yerde oyun oynamalarını destekleyebilirsiniz.

Aktivite Masası Fiyatları

Her yaştan çocuk için uygun ebatlara sahip olan modeller okul öncesi ve sonrasında da güvenle kullanılır. Tüm aktiviteleri yapabilecek kapasite üretilen aktivite masası fiyatları ile de her bütçeye uygundur. Küçük çocuklar için yapılan modeller okul döneminde kullanılan çeşitlere göre daha uygun bütçeye sahiptir. Hem işlevsel hem de eğitici olan çeşitlerin seçimini çocuğunuzun gelişimini dikkate alarak yapabilirsiniz. Masalar temizlenebilme kolaylığı için vernik ve boya içermeyen ahşaptan yapılır. Plastik olan çeşitler silinebilir tarzıyla uzun süre dayanıklı olur. Ahşap modellerde kullanılan kayın ağacı fiyatın daha üst seviyede olmasını sağlar. Plastik materyallerden yapılan aktivite masaları hem uygun hem de dayanıklıdır. Çocuğunuz için eğlenceli zamanlar yaratabileceğiniz ürünleri seçerken bütçe ve ihtiyaçlarınızı önceliğinize alabilirsiniz. Açılır kapanır kapaklar ve dönen ışıklı oyuncaklardan oluşan düzenekler sayesinde bebeklerin motor gelişimleri tamamlanır. Temel el ve göz konsantrasyonunu geliştiren masa ve ışıklı yürüteçler size bebeğinizle daha keyifli zaman geçirme fırsatı sunar. Kalın bacakların üzerinde kurulan masalar güvenlik açısından da beklentileri karşılar. Yürümeye yeni alışan bebekler için destek sağlayan masaları kullanıma göre takım halinde satın alabilirsiniz. Siz de çocuklarınızın kişisel ve duygusal gelişimini desteklemek için alacağınız aktivite masası en ucuz seçeneklerine göz atabilirsiniz. Küçük bebekler için yapılan modelleri bütçenize uygun fiyat aralığında bulabilirsiniz. Okula başlayan çocuklara ders çalışma alanı olarak da hizmet veren modeller çoklu gözleriyle işlevsellik oluşturur. Dilerseniz yatak ve koltuk üzerinde kullanıma uygun ergonomiyle tasarlanan seyyar masaları tercih edebilirsiniz. Yan kısımlarındaki cepler kalem ve boya gibi aparatları koyabilirsiniz. Ders sırasında tüm malzemelerin bir arada bulunduğu modeller, uygun fiyatlarıyla da beğenileri kazanır. Plastik olması üzerindeki boya ve kalem izlerinin silinerek temizlenmesini sağlar. İşlevsel, kaliteli ve uygun fiyatlı aktivite masalarını Hepsiburasa’dan satın alabilirsiniz.

Aktivite Masası Hangi Yaşlara Hitap Eder?

Aktivite masaları geniş bir yaş aralığına hitap eder. Altı aylıktan dokuz yaşına kadar kullanım için üretilen çeşitler sağlam yapılarıyla da konfor sağlar. Küçük oyuncaklarla neşeli hale gelen bebek aktivite masası, fiziksel ve zihinsel gelişim için gereklidir. Harf, şekil, rakam ve hayvan isimlerini öğreten masa seçimlerini bebeğinizin gelişimine uygun olarak seçebilirsiniz.

Aktivite Masası Hangi Materyallerden Üretilir?

Oyun ve çocuk odalarında kullanım için üretilen ahşap aktivite masası, yuvarlatılmış kenarlara sahiptir. Sağlık için zararlı olan vernik ve boya içermeyen masalar doğal ahşabın görünümünü yansıtır. Çocukların boy ve gelişimine uygun yükseklikte olan modeller sırt kısmından destek sağlar. Tek renkte üretilen modelleri çocuk odanızın rengine uygun seçebilirsiniz.

Müzikli Aktivite Masası Modelleri Nelerdir?

Işık ve renkleri müzikle buluşturan masalar küçük yaştaki çocukların ilgisini çeker. Farklı hayvan figürleriyle donatılan müzikli aktivite masası isterseniz yatağa takılabilme ayrıntısı oluşturur. Kalem pillerle çalışan modeller, çocukların el becerileri üzerinde olumlu etkiler yaratır. Plastik materyalden yapılan müzikli masaları, katlayarak dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Aktivite Masası Çocukların Dikkatini Nasıl Çeker?

Yatak üzerinde ve beşiklerde bebeklerin dikkatini çeken ışıklı aktivite masası tercih edebilirsiniz. Eğitici yönüyle öne çıkan ürünler üç adet kalem pille çalışma konforu yaratır. Çok fazla tuş ve müzik çeşidi olması dolayısıyla uzun süre ilgi çekme özelliğine sahiptir. Sağlam ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süre kullanılabilen ürünler, çevreye zararsız materyallerden yapılır.

Aktivite Masası Çocukların Gelişimini Nasıl Etkiler?

Günlük yaşamda çocukların daha eğlenceli vakit geçirmesi için yapılan ilk yaş aktivite masası eğitici yönüyle de öne çıkar. Bebeklerin çevreyi keşfetme aşamalarını hızlandıran modeller, altı aydan itibaren kullanılabilir. Daha çok müzikli ve sesli karakterlerin yer aldığı masalar sağlam duruşlarıyla da tercih edilir. Onlara hem yürüme arkadaşı hem de oyun alanı olan modelleri yaşına uygun olarak satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aktivite Masası

307 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 307 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/80138066