Çocuktan çocuğa farklılık göstermekle birlikte ortalama 1 yaşına doğru yavaş yavaş adım atmaya ve iyiden iyiye hareketlenmeye başlayan çocuklar için aktivite masaları, olmazsa olmaz oyuncaklar arasında yer alıyor. Artık emekleme evresini tamamlamak üzere olan bebeğiniz, ayağa kalkarak dengesini sağlamaya çalışırken gerek yürüyüş arkadaşı özelliğindeki yürüteçler gerekse de ayaklı aktivite masaları, ona ummadığınız kadar yardımcı olarak bu süreci daha hızlı atlatmasını sağlıyor.

Bebeğinizi adım atmaya teşvik eden, düşme hissini unutmasını sağlayan yürüteçler ona, tamamlaması gereken bu zorlu süreçte ihtiyaç duyduğu güven duygusunu veriyor. Söz konusu ürünler sayesinde çocuklar, yürüme çabaları esnasında kendilerini yalnız hissetmiyor ve aynı zamanda bu uğraşı çok daha eğlenceli hâle getirebiliyorlar. Bebeğinizin destek alarak ayakta durmasını ve dengesini korumasını sağlayan yürüteçler, onun özgürce hareket etmesine olanak tanıyor. Böylece yürüme arkadaşları, bu dönemde bebeğinizin favori oyuncağı ve onu özgürlüğüne kavuşturan biricik dostu hâline gelebiliyor.

Kullandıkça bacak kaslarının güçlenmesini sağlayan yürüteçler, çocukların fizyolojik gelişimlerini sağlıklı bir biçimde tamamlamalarına da yardımcı olmaları bakımından önem teşkil ediyor. Çocuk gelişiminin en hassas evrelerinden biri olan ayaklanma sürecinde her zaman yanınızda olması gereken bu yürüteçleri, daha sonraki evrelerde de çocuğunuz için hoşça vakit geçirebileceği bir oyuncak olarak değerlendirebilirsiniz.

Doğumdan itibaren ses ve ışık fonksiyonlarını kullanarak bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabildiğiniz aktivite masaları, tam olarak verimli bir şekilde kullanım açısından genellikle 12 ay ve üzeri çocuklara hitap ediyor. Aktivite masalarının üzerinde yer alan eğitici oyun ve aktiviteler sayesinde çocuklarınız, sürekli olarak yeni bir şeyler öğreniyor ve sosyalleşiyor. Bu ürünlerde bulunan ses, efekt ve müzikleri dinleyen çocukların duyusal yetileri güçleniyor. Aynı şekilde farklı ve dikkat çekici renk ve görsellerle hazırlanmış aktivite bölümleri de onların göz koordinasyonlarını kuvvetlendirirken çeşitli hayvanları, cisimleri, geometrik şekilleri ya da bazı temel kavramları tanıyıp öğrenmelerini sağlıyor.

Çocuğunuzun, her köşesinde ayrı bir macera yaşayacağı aktivite masaları, onun keşfetme ve keşfederek öğrenme becerisini üst noktaya taşıyor. Çocukların, üzerinde sağa sola uzanarak, düğmelere basarak, kolları çekerek oynadığı oyuncaklar, onların el becerilerini eşsiz bir biçimde geliştirirken ince motor yetilerini de pekiştiriyor.

Eğitici aktivite masaları sayesinde çocuklar, nesneler ve olaylar arasındaki mantıksal bağları oluşturmayı öğreniyorlar. Sebep-sonuç ilişkisi kurmayı, olayları ve kavramları nedenleri üzerinden algılamayı deneyimliyorlar. Bu sayede fiziksel gelişimlerinin yanında zeka ve algı kapasiteleri de benzersiz biçimde artıyor.

Aktivite masaları, portatif yapıları ve çıkarılabilir ayakları sayesinde kullanım ve saklama kolaylığı sağlıyor. Ayrıca uzun bir ömür vadeden ürünler, seneler boyunca çocuğunuzun bazen öğrenmek bazen de eğlenmek için kullanabileceği başucu oyuncakları arasında yer alıyor. Yürüteç & aktvite masaları, hayattaki en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayıcı önemli oyuncaklar arasında yer alıyor. Her iki oyuncak da çocukların 36 aya kadar dengeli hareket kabiliyetlerini artırırken kontrol becerilerini geliştiriyor. Anne babalar bu oyuncakları çocuklarıyla birlikte kullanarak onlarla daha güçlü bir iletişim kurmayı başarabiliyorlar.

Yürüteç & aktivite masaları, sahip oldukları fonksiyonel ve kolay taşınabilir yapıları sayesinde ister evde isterseniz de parkta ya da bahçede rahatlıkla kullanılabilir. Toksik madde kullanılmadan üretimleri gerçekleştirilen oyuncaklar, çocuklarınızın sağlığı için hiçbir biçimde tehlike arz etmiyor. Birbirinden renkli ve modern tasarımları ise evinizde ya da çocuklarınızın oyun alanlarında estetik anlamda rahatsız edici bir görüntüye sebebiyet vermiyor. Ayrıca, seyahatler sırasında arabanızın bagajına koyarak gittiğiniz yerlerde çocuklarınızın sıkılmadan gelişimlerine ve öğrenme süreçlerine devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Aktivite Masası

22 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fisher-Price
  2. Bondigo
  3. Chicco
  4. Clementoni
  5. Kanz
  6. Mega Bloks
  7. Can Oyuncak
  8. GUCLU
  9. Hape
  10. Pilsan
  11. Playskool
  12. Prego Toys
  13. School
  14. Winfun
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Cinsiyet
 6. Yaş Aralığı
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/23031884/60002264/80138066
BAŞA DÖN