En Ucuz ve Kaliteli Projeksiyon Cihazları Fiyatları

Projeksiyon tercihi yaparken, almayı düşündüğünüz cihazın kullanım alanınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik olması son derece önemlidir. Görsel zenginlik ve fps değerleri gibi teknik ayrıntıların çok fazla önemli olmadığı, sunum ve ofis kullanımları gibi alanlarda, daha genel modeller ihtiyaçlarınıza rahatlıkla yanıt verebilir. 3D ve Full Hd film izlemek veya mimari çalışmaları detaylı olarak görüntülemek gibi durumlarda ise, çok keskin görüntü veren profesyonel modellerin tercih edilmesi daha yerinde bir seçim olacaktır. Wifi, Dlp ve Led gibi birbirinden farklı teknik özellikleri bulunan modeller içinden beğeninize göre tercihte bulunabilirsiniz.

Wifi Projeksiyon

Wifi bağlantı olanağı ile kablo kalabalığından kurtulmanızı sağlayan wifi projeksiyonlar, sunduğu akılcı ve profesyonel çözümler ile popülerliğini hızla artırıyor. Birçok farklı özelliği bir arada sunan akıllı cihazlar sayesinde, sunum için kullanabileceğiniz multimedya dosyalarını, video ve resimleri tablet, akıllı cep telefonu veya laptop bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sunumlar sırasında sıkça kullanabileceğiniz ekran bölme ve otomatik dosya atlama gibi işlevsel uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Kablosuz projeksiyon modelleri, en yeni teknolojiler ile entegre edildiği için, özel yazılım ve gadgetler ile cihazın fonksiyonel yönlerini de geliştirebilirsiniz.

Profesyonel kullanımın yanı sıra wifi yansıtıcıları, sinema ve eğlence amaçlı faaliyetlerde kullanmak için de tercih edebilirsiniz. Unutulmaz bir görüntü ve video deneyimi için 3D gözlük ile kombine edilen cihazlar, herhangi bir kablolu bağlantı olmaksızın yüksek çözünürlükte video akışı için kullanılabilir. Wifi özelliği bulunan ses sitemleri ile projeksiyonu entegre ederek, son derece modern ve kullanışlı bir tiyatro ortamı yaratabilirsiniz. Kablosuz projeksiyonu akıllı ev sisteminize tanıtarak ortak uygulamalar üzerinden de çalıştırabilirsiniz.

Dlp Projeksiyon

DLP (dijital ışık işleme) teknolojisi, LCD sistemlerin daha gelişmiş ve komplike yapıya kavuşmuş halidir. DLP projektörler, ışık kaynağından çok daha keskin ve etkin bir şekilde faydalanır. DLP ekran sistemlerinde yansıtılan ana ışık dalgaları; kuvars ve cam kalkan gibi ultra reflektör sistemleri ile dışarı aktarılır. DLP yansıtıcılar, aydınlatma kaynağı olarak, yüksek güce sahip olan LED veya lazer üniteler kullanır. Kaynak içinde işlenen yoğun ışık, lens vasıtasıyla noktasal bir forma kavuşur. DMD görüntüleme çipinde oluşturulan ışıklar lense aktarılır. Bu sayede nokta isabetli ve çok daha yüksek çözünürlüğe sahip görüntü alınabilmesi mümkün olur.

Güç yönetiminin daha verimli uygulanabilmesi ve kristal netliğinde görüntü alınabilmesi, Dlp projeksiyonların en büyük artıları arasında gösterilebilir. Lcd yansıtıcı sistemlerine göre çok daha hızlı tepki süresine ve net görüntü geçişlerine sahip olması da Dlp cihazları cazip kılan unsurlar arasında yer alır. Ofis, okul ve iş yeri gibi ortamlarda ve ışığın fazlaca bulunduğu alanlarda sunum ve video gösterimi için oldukça idealdir.

Led Projeksiyon

Son derece geniş kullanım alanına sahip olan led teknolojileri, eğitim, sunum ve mini yansıtma cihazlarında da sıkça kullanılır. Özellikle tablet ve akıllı cep telefonları ile uyumlu şekilde çalışan mini led projeksiyon cihazları, fonksiyonelliği ve ufak boyutları sayesinde oldukça kullanışlı ürünlerdir. Akıllı telefonunuzu kullanarak, wifi veya kablo ile bağladığınız şarj olabilir mini cihaz üzerinden duvara veya perdeye görüntü yansıtabilmek mümkündür.

Led projektörlerde geleneksel lamba yerine LED ışık kaynağı kullanılır. Bu sayede hem enerjiden ciddi anlamda tasarrufa gidilir hem de klasik modellere göre led lambalar daha uzun süre kullanım ömrü sunar. Farklı markalara ait pek çok led yansıtıcı, en az 20.000 saat ve üzeri lamba ömrü vadeder. Geleneksel projektörlere kıyasla 3-4 kat daha uzun lamba dayanıklılığı ve enerji tasarrufu sunan Led cihazlar, evrimleşen teknoloji ile birlikte hızla gelişmektedir.

Projeksiyon Cihazı

216 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Viewsonic
  2. Acer
  3. Sony
  4. Optoma
  5. Panasonic
  6. Benq
  7. Epson
  8. Hitachi
  9. LG
  10. BLUECAT
  11. NEC
  12. Casio
  13. Aiptek
  14. Asus
  15. Barco
  16. Htp
  17. Canon
  18. Christie
  19. Infocus
  20. Unic
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. USB
 6. Kontrast Oranı A-Z
 7. Manuel zoom & focus
 8. Çözünürlük
 9. Ampul Ömrü A-Z
 10. 3D Desteği
 11. Işık Kaynağı
 12. Görüntü Teknolojisi
 13. Fan Sesi A-Z
 14. Cihaz Ağırlığı A-Z
 15. Parlaklık (Ansilümen) A-Z
 16. Çözünürlük (Piksel) A-Z
 17. HDMI Çıkışı
 18. VGA Çıkışı
 19. Fan Sesi (Eko Mod) A-Z
 20. Ampul Ömrü (Eko Mod) A-Z
 21. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/285390/15530
BAŞA DÖN