Kalemlik, her öğrencinin çantasında, her ressamın, mühendisin ya da mimarın yanı başında olan bir düzenleme aracıdır. Kalemlikler çalışma masanızın ihtiyacı olan ürünlerin başında gelmek ile birlikte keyifli anlarınıza ortak olacak ürünler arasında gelmektedir. Kişisel özelliklerinizi yansıtan kartvizitlikli anılar ve mesleğinizi ya da sizi yansıtan bir simgeyi, karikatürü ya da sloganı yansıtan seramik kalemlikler de mevcuttur. Kalemlikler hem kullanışlı ve gerekli olan hem de küçük ikonları ile yüzünüzü güldürebilen birer hediye seçeneği de olabilir. Örneğin, avukat arkadaşınıza adalat terazisi simgesi olan özel olarak tasarlanmış seramik özgün bir kalemlik hediye edilebilirsiniz.

Çeşitli kalemlik modellerini kırtasiyelerden, okul araç ve gereçleri üzerine ticaret yapan ofislerden, büyük marketlerden satın alabilirsiniz. Hepsiburada.com'dan yapacağınız konforlu alışveriş sayesinde ise oturduğunuz yerden dilediğiniz ürüne sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Neden Kalemliğe İhtiyaç Duyulur?

Kalemlerinizin çalışma alanınıza dağılmamasına yardımcıdır. Kalemleriniz kalemlik sayesinde kaybolmaz. İstediğiniz kalemliği elinizi attığınız an bulmak için bir kalemliğe ihtiyaç duyarsınız. Farklı çeşitteki kalemlerin kategori kategori olmak üzere ayırıcıdır. Kalem ve kaleme yardımcı olacak diğer tüm ekipmanların (kağıt, mürekkep, kartvizit vb.) bir arada bulunmasına vesiledir. Kalemliğinizdeki kalemlerinize ek olarak kağıt ya da notluk bölümü ile birlikte, kağıda kalem ile not almanın gerekli olduğu anlarda hızlı ve kolay bir şekilde not almanıza yardımcı olur. 

Kalemlik Çeşitleri Nelerdir?

Kalemlik tercihiniz, sizin kişisel zevkinizin ve çalışma alanınızın karakteristik özelliklerine bağlı olarak değişen özelliklere sahiptir. Estetik görüntüsü ile hem gözünüze görsel bir şölen sunan kalemlik çeşitleri mevcut iken hem de çeşitli fonksiyonlara sahip olan kullanışlı kalemlik çeşitleri vardır. En kısa kalemleri bile kullanabilmenize olarak tanıyan boyut olarak kısa olan kalemliklerin yanı sıra şık tasarımı ile de kalem tutkunlarının vazgeçilmezi olabilecek bir ögedir. Metal ve paslanmaz özellikleri olan kare, dikdörtgen ve yuvarlak formlara sahip olan kalemlikler uzun vadede kullanılabilecek dayanıklı ürünlerdir. 

Çocuklara özel olarak üretilebilen karakterlerin baskılı olduğu kalemlikler ile birlikte çocuklarınızın kalemlere olan ilgisi artacak ve kalemler ile geçirecekleri vakit artacaktır. Sevdikleri karakterlerin baslı olduğu kalemlikler ile birlikte yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri eğlenceli vakit geçireceklerdir. 

Kartvizitlik özelliği olan kalemlikler ile birlikte çalışma masanızın üzerinde hem adınızı yaşatabilir hem de kalemlerinizi bir arada toplayarak gerekli olduğu anlarda ivedi olarak kullanabileceğiniz bir alan sunuyor. Suni deri ve gerçek deri olan kartvizitli olan kalemlikleri uzun vadede kullanabileceğiniz dayanıklı ürünler skalası içerisinde bulunur. 

Kalemliklerin Avantajları Nelerdir?

Kalemlikler, kalemliği meydana getiren maddenin özelliklerine bağlı olarak değişen geniş bir renk ve fiyat skalasına sahip olan bir ürün kategorisidir. 

Çalışma alanınızdaki temel ürünlerin başında gelen kalemlikler, tüm kalemlerinizi bir araya toplamak ile kalmaz, ürünün özgün özelliklerine bağlı olarak değişmek ile birlikte, kimi kalemlikler kalem çeşitlerinizi ayırabileceğiniz birden çok bölmeye sahiptir ya da kalemlerinize ek olarak kullandığınız diğer kırtasiye malzemelerinin de bir arada ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olan ek bir ekipmana sahiptir. 

Kalemlik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kalemliği kullanabileceğiniz kalemlerin niteliğine bağlı olarak bir kalemlik boyutu seçmelisiniz. Kalemlerinize uygun olmayan boyuta sahip olan bir kalemlik içerisinde hem kalemlerinizin hem de kalemliğinizin risk görme ihtimali olduğu unutulmamalıdır. Kalemliği meydana getiren ana materyalin hangi temizleyici ürün ile temizlenebilir olduğuna dikkat ediniz ve ona uygun olarak temizleyiniz. Satın aldığınız ürünün garanti süresini dikkate alınız, eğer ürününüzde herhangi bir deformasyon meydana gelirse garantisinden faydalanabilirsiniz. 


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kalemlikler

Asilmeydan
Hediye Dükkanı
Hediyehanem
Kumbara Hediyelik
Wuw
Kitapeli
Katarsis
Mavera Dükkan
Kreatölye
Bosphorus
Hediyekanalı
OPS
MMAShop
MAS
Aydınlı
Loggia
DRT
Evdeki Çarşı
Aden Concept
Betonsu Tasarım
Toplam 24 / 9830 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15089