Günlük işlerinizi organize ettiğiniz, günlük olayları ya da unutmak istemediklerinizi not aldığınız defterler, farklı tasarımlar ile sunuluyor. Kaliteli kâğıt baskı teknolojileri, yazmayı zevkli hâle getiriyor. Renkli kapak tasarımları, görüldüğü her yerde dikkat çekiyor. Farklı sayfa tasarımlarına sahip olmaları ile her ihtiyaca cevap veriyor. Çeşitli boylarda sunulmaları sayesinde çantanızın kapasitesine göre farklı defterleri tercih edebilirsiniz. Makenotes, Madam Coco, ENESCO gibi birçok kaliteli markaların ürünlerini inceleyebilir; zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik olanları seçebilirsiniz.

Günün her anında elinizin altında bulunarak kayıtlarınızı tutan not defterleri, ikinci hafızanız olarak işlerinizi kolaylaştırıyor. Kişisel notlar, yeni iş fikirleri, küçük ders notları, yeni bir kitap ya da hikaye başlangıcı için kısa cümleler, seyahat hazırlığı için unutulmaması gereken eşya listesi, seyahat boyunca görülen yerlere dair tutulan notlar, arkadaştan alınan yemek ve tatlı tarifleri gibi gün içinde yazıya dökmek istediğiniz her şeyi kaydediyor. Sert ya da karton kapaklı, lastikli sabitleme seçeneği ve yanına kaleminizi de iliştirebildiğiniz tasarımlardan oluşan birçok not defteri çeşidi, sizi bekliyor.

Baskı teknolojisindeki gelişmeleri takip eden markaların ürettiği not defterlerinin kapak tasarımları, renkleri ile dikkat çekiyor. Sayfalar, mürekkebi dağıtmıyor. Kurşun kalem ile yazılanlar, kolayca siliniyor; iz kalmıyor. Kaliteli kâğıt, yazma ve silme işlemi sırasında yıpranmıyor. Defterler, spiralli ya da dikişli olarak farklı şekillerde tasarlanıyor. Çizgili, çizgisiz, kareli yaprak seçenekleri ile birçok alternatif sunuluyor. Defterin etrafını saran ipli tasarımlar, farklı bir görünüm yaratıyor. Çantalarınızda taşımak için farklı boyutlarda not defteri tercihi yapabiliyorsunuz. Her proje ve fikir için farklı defter seçebiliyorsunuz. Örneğin; projeler, kişisel notlar, günlük gibi ayrı ayrı defterler oluşturarak aradığınız kaydı kolayca bulabiliyorsunuz.

Not Defteri Fiyatları

Not defteri fiyatları, ürünün markasına, tasarımına, özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Fiyat-kalite değerlendirmesini detaylandıran markaların ürünleri, belirlenen performansı sergiliyor. Farklı boyutlarda, farklı kapak ve sayfa tasarımındaki ürünler arasında da fiyatlar değişebiliyor. Belirli bir bütçe aralığında seçim yapmayı istiyorsanız filtreleme seçeneklerini kullanarak belirli fiyatlar arasındaki not defteri çeşitlerini görebilirsiniz. Her bütçeye uygun ürün seçimleri olduğunu görerek ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilir; notlarınızı tutmaya başlayabilirsiniz.

Not defterini yazı dışında çizimleriniz için de kullanabilirsiniz. Aklınıza gelen desen, karakter ve grafik fikirlerini çizerek unutulmaz hâle getirebilirsiniz. Defterler, çocuklar ve öğrenciler için de ödev notları, unutulmaması gereken görevler, sınav tarihleri, çizimler gibi birçok amaç için kullanılabiliyor. Küçük çocuklar, elleri yeni kalem tutmaya başladığında küçük defterlere hoş çizgiler çizebiliyor ve bu şekilde motor gelişimleri destekleniyor. Rengarenk kapak desenleri, küçük ya da büyük herkesin ilgisini çekiyor. Özellikle okurken not almayı sevenler için de gerekli bir kırtasiye ürününe dönüşüyor. Kitaplar hakkında kısa notlar, beğendiğiniz cümleler, şiirlerden dizeleri defterlere kolayca not ediliyor.

Defter kapakları, gelişmiş teknolojik baskı çeşitleri sayesinde kolayca yıpranmıyor; sayfaların kenarları kıvrılmıyor. Ajanda olarak da kullanılan not defterleri, hayatınızı kolayca organize etmenizi sağlıyor. Yapılacak toplantılar, saatinde yetişilmesi gereken görüşmeler, okunması gereken kitaplar, izlenmesi gereken filmler gibi birçok başlık altında notlarınızı alarak hayatı kolayca yaşayabiliyorsunuz.

Özellikle hayatını planlı yaşamayı sevenler ve yoğun bir hayatı olanlar için gerekli not defteri çeşitlerini inceleyerek tercihlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca, yazmakla yakından ilgili olan aile bireyleri ya da arkadaşlara hediye olarak da seçebilir; yüzlerindeki sevinci görebilirsiniz. Farklı marka, renk, sayfa tasarımı, boyut ve fiyatlandırmaya sahip defterler arasından tüm aile bireyleri için seçim yapabilir; birlikte hayatı organize etmenin keyfine varabilirsiniz.

Not Defteri

138 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Makenotes
  2. ENESCO
  3. Madame Coco
  4. Nava
  5. Keskin Color
  6. Jetoy
  7. Paper note
  8. Gıpta
  9. Montblanc
  10. Victoria's Journals
  11. Coca-Cola
  12. Sızmaz Ticaret
  13. Graf Von Faber-Castell
  14. Tvet
  15. Wildlebend
  16. Dolphin
  17. Game of Thrones
  18. Keskin
  19. Mead
  20. Post-It
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/80147055
BAŞA DÖN