Ciltli Defterler

Firmalar, kendilerine ait marka, ürün ve hizmet tanıtımlarını yaparken ya da müşterilerine yeni iş teklifleri sunarken bir tanıtım dosyası hazırlar. Yazılı ve görsel donelerden ve yeni proje teklifinden oluşan belgelerin, şık bir sunum dosyası ile müşterilere iletilmesi çok önemlidir. Profesyonelliğin göstergesi olan bu tarz sunumlar için tercih edilen ürünler ise ciltli sunum dosyalarıdır. Şık tasarımlı, cepli ve ciltli sunum dosyaları kullanmanız işinize verdiğiniz önemi ve ciddiyeti vurgular. Farklı ebat ölçüleriyle üretilen ciltli dosyalarla; kataloglarınızı, broşürlerinizi, tanıtım yazılarınızı, referans belgelerinizi ve iş tekliflerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Kaliteli kapak tasarımıyla üretilen dosyalar farklı cep sayılarına sahiptir. Deri cilt detayı sunan özel tararım sunum dosyalarını da tercih edebilirsiniz.

Ciltli Sunum Dosyalarının Kullanım Amacı Nedir?

Kurumsal reklam ve tanıtım amacıyla hazırlanan sunum dosyaları, aynı zamanda yeni proje ve iş tekliflerini iletmek için de kullanılır. Kraft, kaliteli karton, PVC plastik ve deri malzeme ile üretilen ciltli sunum dosyaları şık tasarımlar içerir. Farklı cep sayıları sunarak ihtiyaçlarınıza kolayca cevap verir. Sunum dosyaları standart ölçüler ile üretildikleri gibi, farklı boyutlu olarak da tasarlanabilir. A3, A4, A5 ve A6 ebat ölçüleriyle üretilen ciltli sunum dosyalarını kurumsal tanıtımlarınız ve iş teklifleriniz için kullanabilirsiniz. Çözüm ortaklarınız, müşterileriniz ve kurum içi yöneticileriniz için hazırlayacağınız belge ve dokümanları, reklam ve tanıtım materyallerinizi şık tasarımlı ciltli sunum dosyaları ile gerekli mercilere ulaştırabilirsiniz. Önem verdiğiniz iş ve proje tekliflerinizi deri sunum dosyaları ile hazırlarsanız, profesyonel bir izlenim yaratabilirsiniz.

Ciltli Sunum Dosyası Kullanmanın Avantajı Nedir?

İş dünyasında başarılı olmanın yolu, kurumsal olmaktan ve profesyonel işler üretebilmekten geçer. Yapılan çalışmalar kadar kullanılan kırtasiye malzemelerinin de önemi büyüktür. Estetik, profesyonel ve kurumsal bir algı yaratan ciltli sunum dosyalarını kullanırsanız, firmanızın kaliteye verdiği önemi öne çıkarabilirsiniz. İş toplantıları, teklif ve proje sunumları, reklam ve tanıtım çalışmaları için kullanacağınız sunum dosyalarınızın, kaliteli malzeme ve amaca uygun tasarım özelliği taşıyan ciltli dosyalar olması size prestij kazandıran bir seçim olur. Kurumsal kimliğini oturtmuş şirketlerin tercihi olan sunum dosyaları ise özel tasarımlı ve kurum logosu bulunan ürünlerden oluşur.

Ciltli Sunum Dosyalarının Özellikleri Nelerdir?

İki kapaklı olarak tasarlanan, ceplere ve bölmelere sahip olan ciltli sunum dosyaları, birçok dokümanı taşıyabilen kullanışlı ürünlerdir. İhtiyacınız olan özelliklerle tasarlanan sunum dosyası modellerini seçerek kurumsal sunumlarınızı hazırlayabilirsiniz. Ciltli sunum dosyaları arasında cepsiz olarak üretilen modeller de vardır. Günümüzde işlevsel ürünler önem kazandığı için, sunum dosyaları da farklı materyallerle kombin yapılarak fonksiyonel tasarımlara dönüştürülür. Bu tarz konsepte sahip ciltli dosyalar, kullanımı kolay ve konforlu ürünler olmayı başarır. Klasik tarzda üretilen ciltli sunum dosyalarını kullanmak istemezseniz, modern tasarıma sahip spiralli sunum dosyalarını tercih edebilirsiniz. Standart yapılı sunum dosyası seçeneklerinin ölçüsü 22 cm x 31 cm’dir. Ürünlerin ağırlıkları ise üretildikleri malzemeye göre değişim gösterir. Kategoride yer alan modellere göz atarak A3, A4, A5 ve A6 ebat ölçüleriyle tasarlanan ciltli sunum dosyalarını inceleyebilirsiniz.

Ciltli Sunum Dosyası Fiyatları Nelerdir?

Ciltli sunum dosyalarının fiyatları; malzeme ve tasarım özelliğine, sundukları sayfa sayısına ve ebat ölçüsüne göre değişim gösterir. Sunum dosyalarınızı kaliteli materyallerle tasarlanan ciltli dosya modellerinden seçerseniz, biraz daha yüksek fiyatlar ödeyebilirsiniz. Standart niteliklerle üretilen dosyalar ise oldukça cazip fiyatlar sunar. Kurum ve kuruluşlar kadar kişiler tarafından da sıklıkla kullanılan profesyonel tasarımlı ciltli sunum dosyaları önemli bir tanıtım aracıdır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ciltli Sunum Dosyaları

6341 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 6341 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?