Tahta Kalemi

Tahta kalemi, yazı yazarken okulda, ofiste ya da evde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bir çok konuda sizlere yardımcı olur. Yazıların büyük ve görünebilir olmasını sağlayan tahta kalemi, okulda öğrencilerin yazıları daha rahat görmesini ve okunmasını sağlar. Farklı renk ve modellerde tahta kalemleri, sizlerin ihtiyacına uygun seçenekleri içerisinde barındırır. Farklı modelleri ve türleri bulunan tahta kalemleri ile yazı yazma işlemi daha rahat ve hızlı bir şekilde olur. Kara tahta ve tebeşir kullanımına nazaran daha temiz ve hızlı yazmanızı sağlayan ürünler, sizlere ihtiyacınıza uygun olarak dizayn edilir. Doldurulabilir tahta kalemi, mürekkebi bittiğinde tekrar doldurarak kullanmanıza imkan tanır. Böylelikle uzun süreli kullanım imkanı ve tasarruf etmenizi sağlar. Siyah tahta kalemi, en çok tercih edilen tahta kalemleri arasında yer alır. Farklı kalınlıklarda olan tahta kalemleri müşterilerin ihtiyacını tam anlamıyla karşıladığı yorumlarda görülür.

Tahta kalemi seti, içerisinde farklı renkleri barındıran kalemlerden oluştuğu gibi aynı renk kalemlerden oluşan türleri de vardır. Sizlerin ihtiyacına en uygun modeli içerisinde barındırır. Set olarak satışa sunulan ürünler, müşterilerin ihtiyacını karşılamak amacıyla kaliteli malzemelerden imal edilir. Kaliteli malzemelerden imal edilmesi sebebi ile müşterilerin olumsuz durumlarla karşılaşma riski daha azdır. Kalemlerin üretildiği malzemenin kalitesi yazının kalitesini de etkilediğinden mürekkepli tahta kalemi, müşterilere bu konuda avantaj sağlar. Birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilen silinebilir tahta kalemi, kullanıldığı zeminde leke bırakmadığı için sizlere temizlik konusunda da kolaylık sağlar.

Tahta Kalemi Modelleri

Sizlerin ihtiyacı uygun olarak üretilen tahta kalemi, birçok farklı modeli içerisinde barındırır. Akıllı tahta kalemi, beyaz zeminde kullanıldığı zaman dahi zeminde iz bırakmaz ve temizliği çok kolaydır. Okullarda ve ofislerde çok kullanılan ürünlerden biridir. Yazı tahtaları üstüne kalıcı veya silinebilen yazılar yazmaya yarar. Silinebilen kalemler, tahta silgisi yardımıyla hemen silinir. Renk ve model olarak farklı tahta kalemi çeşitleri mevcuttur. Kartuşlu tahta kalemi sizlere en uygun seçenekleri içerisinde barındıran en uygun kalemler arasında yer alır. İnce uçlu tahta kalemi, müşterilerin en beğendiği ürünler arasında yer alır. Farklı renkleri mevcuttur. Farklı zeminlerde kullanabileceğiniz farklı kalem renkleri de bulunan ürünler, ihtiyaca uygun olarak dizayn edilir. Farklı renkleri ve modelleri bulunmasının yanı sıra kalemlerin uç kalınlığı da sizlerin tercihine uygun olarak seçilir. Farklı seçenekler içerisinden en uygun olan modeli seçebileceğiniz geniş bir ürün skalasına sahiptir. Vurgu yapmak için farklı renk ya da kalınlıkta kalem kullanabilirsiniz ve buna en uygun seçeneği geniş ürün çeşitliliği barındıran tahta kalemleri arasından seçebilirsiniz. 3’lü tahta kalemi, farklı renklerden ya da aynı renklerden oluşan seçenekleri ile müşterilere sunulur. Tüplü tahta kalemi, uzun süre kullanıma uygun olan bir ürün olarak dikkat çeker. Dokunmatik tahta kalemi, dokunmatik tahtalarda kullanılan ve müşteriler tarafından en beğenilen ürünler arasında yer alır. Pembe tahta kalemi başta olmak üzere farklı ve çeşitli renk seçenekleri bulunur. Tahta kalemi renkli ve tek renk olarak satışa sunulan ürün setlerini içerisinde barındırır. Birçok farklı seçeneğe ve ihtiyacınıza en uygun modele ulaşabilirsiniz.

Tahta Kalemi Avantajları

Beyaz tahta kalemi, koyu renk zeminlerde görülür ve anlaşılabilir yazılar yazmanız için imal edilir. Koyu ve açık renk zeminler için farklı renkleri bulunan kalemler, sizlere bir çok konuda avantaj sağlar. Kalıcı olmasını istediğiniz yazılar için silinmeyen tahta kalemi modellerinden tercih edebilirsiniz. Bu sayede yazı dilediğiniz sürece dilediğiniz alanda mevcut kalabilir. Okul tahta kalemi, okullarda eğitim veren öğretim görevlileri ve öğretmenler için en uygun ürünler arasında yer alır. Anlatılan konuların tahtada daha net anlaşılabilir görünmesini sağlar. Tahta kalemi doldurulabilir özelliğe de sahiptir. Tahta kalemi mürekkebi ile rahatlıkla kalemi doldurulabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.Tüplü tahta kalemi, içerisinde yer alan hazne sayesinde doldurulmaya uygun modeller arasında yer alır. Yazı tahtası üzerine yazılar yazabilirsiniz. Renkli tahta kalemi, yazıları renkli ve vurgulu yazmanızı sağlayan farklı renk seçeneklerini içerisinde barındırır. Tahta kalemi kartuşlu, farklı seçenekleri ile farklı renklerde oluşan kartuşları içerisinde barındırır ve dolum yapılabilen ürünler arasında yer alır. Okulda, evde ya da ofiste yapmanız gereken işlemlerde temiz ve hızlı bir biçimde kullanılabilen en iyi tahta kalemi modelini seçebilirsiniz. Temiz olması sizlere avantaj sağlar. Tahta kalemi silgisi ile kolaylıkla silinir ve bulunduğu alanda kirliliğe sebep olmaz. Yazı tahta kalemi, tahtaya rahat ve hızlı yazı yazmanıza olanak sağlar. Derslerde ya da sunumlarda zaman yönetimi önem arz eder. Bu noktada tahta kalemi tavsiye edilir. Sunumda ya da derste anlatılması gereken noktalarda çizim ve yazı yazmanız gerekirse tahta kalemi sizlere avantaj sağlar.

Tahta Kalemi Özellikleri

Silgili tahta kalemi, içerisinde bulunan silgisi ile satışa sunulur. Silisi ile yazılan yazıları kolaylık silebilirsiniz. Sİlinmeyen, kolay silinebilen özelliklere sahip ürünler mevcuttur. Tahta kalemi siyah başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneğini içerisinde barındırır. Kolay yazı yazmanızı sağlayan, silinebilir ve silinmez seçenekleri de vardır. Dokunmatik tahta kalemi ya da akıllı tahta kalemi de mevcuttur. Farklı modeller ve farklı özelliklere sahip birçok seçeneği bulunur. Hızlı ve kolay yazı yazmanızı sağlar. Dokunmatik tahtalarda kullanmak için üretilen kalemler, sizlere dersler ve sunumlar esnasında kolaylık sağlar. Evinizde tahta kalemi ile rahat ve görünebilir notlar tutabilirsiniz. Böylelikle almak istediğiniz notları daima göz önünde tutabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretildiğinden uzun süre kullanım imkanı tanır. Tahta kalemi 12’li, çoklu ürün seti olduğundan fiyat ve seçenek olarak sizlere avantaj sağlar. Farklı renklerden oluşan set olduğu gibi tek renkten oluşan 12’li set de bulunur.

  • Kolay yazı yazmayı sağlar.
  • Dokunmatik tahta kalemi ve akıllı tahta kalemi ile teknolojik özelliklere uygun modelleri mevcuttur.
  • Tahta kalemi en ucuz modellerinin kolay silinen ve silinmez modelleri vardır.
  • Her ihtiyaca uygun birçok farklı seçenek sunar.

İhtiyacınıza en uygun özelliklere sahip tahta kalemini geniş ürün skalasından seçebilirsiniz.

Rengarenk Tahta Kalemi Çeşitleri

Siyah tahta kalemi gibi pek çok birçok renk seçeneği satışa sunulur. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun renk seçeneğini içerisinde barındırır. Kırmızı tahta kalemi bazı alanlarda vurgu yapmak için uygun ürünler arasında yer alır. Mor tahta kalemi alışılagelmiş renklerin dışında farklı bir renk seçeneği olarak sizlere sunulur ve yazımlar esnasında farklı işlevler için kullanılabilir. Yeşil tahta kalemi farklı tonları da içerisinde barındıran geniş bir renk tonu alanına sahiptir ve bazı detaylarda üstünü çizmek için kullanılabilir. Mıknatıslı tahta kalemi ile ürünü tahtada bulunan demir alanlara takarak ürünün kaybolmasını engeller. Bu sizler için bir avantajdır. Tahta kalemi kartuşu oluşu ile tekrar dolum yapılmasına imkan tanır ve tek kullanımlık değildir. Geniş renk skalası ile dilediğiniz renk seçeneğini sunar. Sizlerin zevkine ve ihtiyacına en uygun seçeneği tahta kalemi modelleri içerisinde bulabilirsiniz.

Tahta Kalemi Kullanım Alanları

Farklı alanlarda kullanıma uygun kalem modelleri mevcuttur. Okul, ev ya da ofiste kullanabilirsiniz. Öğretmenler için en uygun seçenekleri barındırır. Yazı tahtası için uygun farklı renk ve modelleri vardır.

  • Okulda, öğrenciler ve öğretmenler için kalın uçlu tahta kalemi en uygun seçenekler arasında yer alır. Okullarda eğitim esnasında tahtaya yazılması gereken yazıları en uygun ve rahat bir biçimde yazmanızı sağlar.
  • Ofislerde sunum ya da toplantı esnasında tahtaya not almak amacıyla ince tahta kalemi en uygun seçenekler arasında yer alır. Anlık not ve toplantı detaylarını tahtaya not almak için uygun bir üründür.
  • Evde çalışma için kullandığınız tahtaya not almak için ya da kendi eğitiminiz için kullanabilirsiniz. Ayrıca Çocuğunuza eğitim vermek için de kullanabilirsiniz.
  • Restoranlarda “günün menüsü” gibi detayları paylaşmak için kullanabilirsiniz. Tüplü tahta kalemi başta olmak üzere birçok seçenek bu işlem için uygundur.
Tahta Kalemi Fiyatları

Tahta kalemi fiyatı en iyi ve en uygun fiyat aralıklarında yer alır. “Tahta kalemi ne kadar?” sorusu merak edilen sorular arasındadır. Tahta kalemleri ürün özellikleri ve ürün sayısına göre değişiklik gösterir. Akıllı tahta kalemi fiyatları ise kendi kategorisinde en uygun ürünler arasında yer alır. Ürün fiyatı ile müşterilerin dikkatini çeker. Uygun fiyatlı ürün oluşu müşterilere avantaj sağlar. Akıllı tahta kalemi fiyatları, ürün özelliğine bağlı olarak farklılık gösterir. Ürün özelliğine göre farklılık göstermesine rağmen uygun fiyatlı ve bütçeye uygun oluşu ile müşterilerden beğeni alır. Tahta kalemi fiyatı en ucuz ürünler arasında yer alır. Uygun fiyatlı ve bütçe dostu ürünler sizlere birçok konuda yardımcı olur ve avantaj sağlar. Farklı renk ve model seçenekleri ile sizlere geniş bir ürün skalası sunar ve ürün seçimi konusunda sizlere farklı seçim olanakları sunar. Tahta kalemi satın alan müşteriler ürünün kalitesi ile ilgili olumlu yorumlar yapar. Sizlere en uygun seçeneği sunan tahta kalemi modellerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tahta Kalemi İle Yazılan Yazılan Nasıl Silinir?

Tahta kalemi ile yazılan yazıları dilerseniz kolay ve hızlı bir biçimde ürüne uygun olan tahta kalemi silgisi ile silebilirsiniz. Kolonyalı mendil ile de silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Alkol ile de temizlenen tahta kalemi modelleri bulunur. Yazılan yazıları tahta kalemi silgisi ile silmek daha uygun bir seçenek olarak görülür. Farklı renklerde olan tahta kalemi ile yazılan yazıları silmek için tek bir ürün olarak ürüne uygun silgi modelleri bulunur. Ayrıca bazı ürünler kendi silgisi ile satışa sunulur.

Tahta Kalemi Fiyatları Nedir?

Tahta kalemi fiyatları model ve özelliğe bağlı olarak farklılık gösterir. En uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Kaliteli ve uygun fiyatlı olan ürünler, müşterilerin beğenisini kazanır. Farklı özelliklere bağlı olarak ürün fiyatları değişkenlik gösterir. Set ile sunulan ve tek sunulan ürünler vardır ve ürün fiyatları ürün adedine göre de değişkenlik gösterir.

Tahta Kaleminin Farklı Renkleri Var Mıdır?

Ürünün siyah başta olmak üzere birçok farklı renk seçeneği vardır. İhtiyacına en uygun renk seçeneğini sunar. Kırmızı, mavi, mor, kırmızı, yeşil gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur. Ürün geniş renk skalası müşterilerin beğenisini kazanır ve bu yönüyle de sizlere avantaj sağlar.

Tahta Kaleminin Mürekkebi Bittiğinde Doldurulabilir Mi?

Doldurulabilir özelliğe sahip ürünler bulunur. Kalemin içerisinde bulunan mürekkep bittiğinde tekrar doldurmaya uygundur. Ürün bu özelliği ile uzun süre kullanım imkanı tanır. Tekrar doldurmaya uygun ürünlerin mürekkepleri de bulunur. Kalemin mürekkebi bittiğinde tekrar doldurulabilir ve bu özelliğiyle de müşterilerine avantaj sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tahta Kalemi

2210 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 63 / 2210 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?