Okul Çantası

Okul çantaları çocukların birçok eşyasını toparlamaya yarar. Taşımayı kolaylaştırarak çocukların hayatını da kolaylaştırır. Özellikle birden fazla bölmeli, gözleri olan çantalar daha da kullanışlıdır. Eşyaların birbirine karışmasını engeller. Bununla birlikte okul çantaları sevilen bir karakteri ya da spor takımını anımsatıyorsa daha da keyifli kullanılır. Okulların açılmasını beklerken yeni sezonla beraber ortaya çıkan çanta modellerini beklemek heyecan vericidir. İşte Beşiktaş okul çantası, Beşiktaş figürünü yanından ayırmak istemeyen çocuklar için birçok tasarımla karşımıza çıkar. Üstelik her yaş ve cinsiyete hitap eden şık tasarımlara sahiptir. Okul öncesinden başlayarak her okul dönemi için tarzınıza uygun Beşiktaş okul çantası bulabilirsiniz. Hepsiburada’yı ziyaret etmeniz ve Beşiktaş okul çantalarını filtrelemeniz yeterli. Beşiktaş okul çantası özellikleri ve modellerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. 

Beşiktaş Okul Çantası Özellikleri

Okul çantası bir okul dönemi boyunca en çok kullanılan malzemelerden biridir. Hatta bir dönemden daha fazla kullanılması daha avantajlıdır. Ayrıca bir okul çantasının kullanışlılığının yanı sıra dayanıklılığı da çok önemlidir. Beşiktaş okul çantası özellikleri de hem tasarım hem de dayanıklılık açısından merak edilir. Öncelikle farklı boylar da seçenekler bulmak mümkün. Bununla birlikte geniş bir iç hacme sahip. Kullanışlı bölmeleri, matara cebi bulunan modelleri, metal fermuar, terleme yapmayan sırt paneli gibi detaylar okul çantanızda konfor sağlar. Kitapları bir bölmeye koyarken kalemlik ve matara gibi malzemeleri farklı yerleştirebilirsiniz. Anahtar gibi kaybolma riski olan araçlar için daha emniyetli küçük bölmeleri tercih edebilirsiniz. Çantanızı istediğiniz şekilde düzenleyerek aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz. Beşiktaş okul çantaları tasarımlarında omuz askısının da dayanıklı olduğunu görebilirsiniz. Omuz askısı hem çocuklar hem de yetişkinler için önemlidir. Taşıma esnasında rahatsız etmemesi, yumuşak olması tercih edilir. Beşiktaş okul çantası sağlığa ve çevreye zarar veren maddeler kullanılmadan üretilmiştir. Hem okulda hem de günlük hayatta eşyalarınızı taşımayı kolaylaştıran bir okul çantasıdır. Beşiktaş okul çantasıyla hem yükünüzü hem de Beşiktaş armasının gururunu taşıyabilirsiniz. Beşiktaş okul çantası modellerini görmeden önce okul çantası alırken nelere dikkat edilmeli, özetleyelim:

 • Boşken ağırlığı fazla olmayan çantalar daha avantajlıdır.
 • Omuz genişliği ve askı uzunluğuna dikkat edilmelidir.
 • Omuz, sırt ve omurga desteğini sağlamalıdır. 
 • Sünger desteği olması konforlu bir taşıma sağlar.
 • Çok fonksiyonlu ve gözlü olması kullanışlılığını arttırır. Birden fazla bölme olması yükün de dağıtılmasını sağlar. Taşıma kolaylığında etkilidir. 
 • Sağlıklı malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. 

Beşiktaş okul çantasının uzun süre kullanılması için bakım ve temizliği de önemlidir. Kullanım talimatlarına uygun temizlenmesi gerekir. Kullanım talimatlarına uymak, kumaşının renk ve kalitesinin daha uzun süre korunmasını sağlar. 

Beşiktaş Okul Çantası Modelleri

Beşiktaş okul çantası modelleri birbirinden farklı tasarım ve renklerle sunulur. Önemli olan hangi ebatta ve bölmede bir okul çantasına ihtiyaç duyduğunuzu belirlemenizdir. Anaokuluna ya da kreşe giden çocuklar için daha küçük ve hafif çantalar tercih edilir. İlkokul döneminde çocuklar için sırtta çok büyük görünmeyen çantalar önerilir. Omuzlara ve sırta erişmeyen, bel kemiğini aşmayan çantalar tercih edilmektedir. Çocuklar kendi çantalarını taşımaktan daha çok hoşlanır. Bu nedenle çocuğun yaşına ve yapısına uygun çanta modeli seçmek önemlidir. 

Yaşça büyük öğrenciler ise kitaplarını ve diğer malzemelerini taşıyabilecekleri daha büyük bir çantaya ihtiyaç duyarlar. Okuldaki ders sayısına bağlı olarak kullanılan kitap defter sayısı da farklılık gösterir. Kullanılan malzeme miktarı Beşiktaş okul çantası modeli seçerken büyüklüğünü belirlemede etkili faktörlerden biridir. 

Beşiktaş okul çantası okul dışında da kullanılabilen modellere sahiptir. Sporda, seyahatte, günübirlik gezilerde birçok eşyanızı taşıyabileceğiniz pratik bir çanta haline gelebilir. Beşiktaş okul çantası amblemi ve tasarımıyla tarzınızı da yansıtan ürünler sunar. 1903 yazan, Beşiktaş baskılı ya da kartal baskılı modeller görebilirsiniz. Genellikle siyah ve koyu renk üzerine kullanılan Beşiktaş teması taraftarların büyük beğenisini kazanmaktadır. Siz de Beşiktaş okul çantası modelleri için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz. 

Beşiktaş Anaokulu ve Kreş Çantası

Beşiktaş okul çantası modellerinde kreş çantaları küçük çocuklar için çok kullanışlıdır. Minik taraftarlar Beşiktaş amblemi taşıyan çantalarını keyifle kullanabilir. Fermuar tasarımı çocukların kullanımına bağlı olarak uzun ömürlü tasarlanmıştır. Fermuarlı ön cep, eşyaları ayırarak koymayı kolaylaştırır. Bu dönemdeki çocukların fiziki gelişimi göz önünde bulundurulduğunda ortopedik sırt desteği oldukça önemlidir. Beşiktaş kreş çantası üzerinde ayarlanabilir sünger dokulu omuz askısı bulunur. Böylelikle çanta taşınırken rahatsızlık vermez. Dolgulu taban bölümüne sahiptir. Kreş de ihtiyaç duyulan yedek giysi, öz bakım gereçleri ve minik oyuncak gibi çocuklar için önemli eşyalar konforlu bir şekilde taşınabilir. Beşiktaş okul çantası modellerinde sudan etkilenmeyen kumaş yapısı da çocuklar için oldukça avantajlıdır. 

Beşiktaş 3 Bölmeli Ortaokul Çantası

Beşiktaş ortaokul sırt çantası, 44x30x17 ebatlarında tasarlanmıştır. 3 bölmesi ile bir ortaokul öğrencisinin ihtiyaç duyduğu tüm malzemelerin taşınması mümkündür. Kitapları ve defterleri sınıflandırmak kolaylaşır. Özellikle kitaplarını okulda bırakmayan, her gün taşıyan öğrenciler için üç bölme çok avantajlıdır. Suya dayanıklıdır. Özellikle ulaşım aracı kullanmayan ve kötü hava şartlarında yürümesi gerekenler için kullanışlıdır. Beşiktaş amblemi ve koyu rengiyle şık bir görünüme sahiptir. Okul dışında günlük kullanıma da uygundur. Malzemelerinin sınıflandırarak kullanmaya özen gösteren yetişkinler de her ortamda rahatlıkla kullanabilir. 

Beşiktaş Çekçekli Okul Çantası

Gelişme çağındaki çocukların özellikle omurga sağlığı çok önemlidir. Yanlış çanta seçiminin çocuklar için olumsuz sonuçları vardır. Kemik yapılarının gelişimini etkiler. Çünkü kitaplarla dolu çantalar çocukların sırtına ve omuzlarına ağır yük bindirir. Ortopedik sorunlar yaşamamak için çanta seçimi çok önemlidir. Bu nedenle Beşiktaş çekçekli okul çantası kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde omurganın zarar görmesini engellenebilir. Çocuklarınız için çekçekli çanta sürmek hem eğlencelidir hem de daha az yorucudur. Sadece çocuklar değil yetişkinler de kullanabilir. İstenildiğinde sırt çantası olarak da kullanıldığını belirtelim. Hava aldıran ve vücut için ergonomik sırt paneline sahiptir. Omuz askısı ayarlanabilir. Üretildiği kumaş %100 polyesterdir. Üretiminde sağlığa zararlı malzemeler kullanılmamıştır. İç hacmi oldukça geniştir. Okul ve gündelik hayatta kullanılabilir. Çocuklarınızın her yerde taşımak isteyebileceği bir modelidir. 

Beşiktaş Okul Beslenme Çantası

Özellikle ilkokul öğrencilerinin Beşiktaş okul çantası yanında olmazsa olmazı beslenme çantalarıdır. Aynı zamanda beslenme çantaları bir aksesuar gibi görünebilir. Bu nedenle Beşiktaş logolu taraftar beslenme çantası çocuklar için idealdir. Gümüş ve siyah renklerde Beşiktaş beslenme çantası 1903 logosuyla dikkat çeker. Soğutmalı iç hacim yiyeceklerin bozulmasını önler. İçeceklerin ısınmasını engeller. Öğlen yemekleri, sevilen atıştırmalıklar güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Su geçirmez kumaş dokusuna sahiptir. Fermuar tasarımı uzun ömürlüdür. Askı kayışı ayarlanabilir özelliktedir. En önemli özelliklerinden biri de üretiminde sağlığa zararlı maddelerin kullanılmamasıdır. 

Çocuklar için Beşiktaş beslenme çantası yanında Beşiktaş su matarası kullanmak da eğlenceli gelebilir. Çanta ve mataranızı bir takım haline getirebilirsiniz. Beşiktaş su matarası modellerinde bir farklı seçenekler vardır. Su matarası, dijital termos, hacmi geniş su şişesi gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bir taraftar olarak çanta, matara ve kırtasiye malzemelerinin Beşiktaş logolu olması sadece çocuklar için değil tüm kullanıcılar için de teşvik edici olmaktadır. 

Beşiktaş Kalem Çantası

Beşiktaş okul çantası için önemli düzenleyicilerden biri de kalem çantasıdır. Beşiktaş kalem kutuları oldukça işlevseldir. Tek gözlü ya da çift gözlü tasarımlarıyla kalem, silgi, bant, cetvel, yapıştırıcı gibi okulda ihtiyaç duyulan malzemeler için idealdir. Beşiktaş sırt çantası ile uyumlu kalem kutularını görebilirsiniz. Kalem kutularında farklı tasarımlar görmek mümkün. Çizgili ya da düz renk, gri ya da siyah renk gibi seçenekleri bulunur. “Yavru Kartal” yazan Beşiktaş temalı kalem çantası da seçenekler arasındadır. Ayrıca BJK logolu çıtçıtlı kalemlikler ya da metal masa kalemlikleri de oldukça şıktır. Öğrenci ya da yetişkin kırtasiye malzemelerinde takımınızın izlerini görmek istiyorsanız istediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz. Beşiktaş okul çantasını Beşiktaş logolu diğer ürünlerle tamamlamak çok daha eğlenceli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Beşiktaş okul çantası, beslenme çantası ve kalemliği istediğiniz gibi bir takım haline getirebilirsiniz. 

Beşiktaş Okul Çantası Yorumları

Beşiktaş okul çantası özellikle taraftarlar için önemli ve kullanması keyifli bir çantadır. Ancak almadan önce kullanıcılar nasıl bir çanta olduğunu merak edebilir. Büyüklüğü, bölmelerin yeterli olup olmadığı, dayanıklılığı, kumaşının özellikleri dikkat edilen özellikleri arasındadır. Siz de okul çantası almadan önce Beşiktaş okul çantası yorumları nasıl, değerlendirebilirsiniz. 

Okul çantası modellerinde birçok çeşit vardır. Bu yüzden öncelikle ihtiyaçları ön plana çıkarmak önemlidir. Kaç bölme yeterlidir, kreş çantası mı yoksa daha büyük bir çanta mı gerekir, önemli sorulardır. Daha sonra kullanıcı deneyimlerini yansıtan yorumları incelemek faydalı olabilir. Online olarak araştırma yaparken beğenilen Beşiktaş okul çantası için yorumları okumak ürün hakkında daha çok fikir verir. Dilerseniz Beşiktaş okul çantası için en çok yorum alan ürünleri filtreleyebilirsiniz. Okul çantaları kişinin kullanımına bağlı olarak farklı değerlendirilebilir. Bu nedenle Beşiktaş okul çantası almadan önce yorumların kişisel deneyime dayandığı göz önünde bulundurulmalıdır. Beşiktaş okul çantası kullandıktan sonra siz de yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Böylelikle diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz. Aldığınız ürünleri değerlendirebilirsiniz. 

Beşiktaş Okul Çantası Fiyatı

Öğrenciler için okul alışverişi yaparken önem verilen konulardan biri uzun süre kullanılabilecek ürünlerin tercih edilmesidir. Okul çantası alırken hem özelliklerine hem de fiyatına göre karar vermek çok zordur. Hem işlevsel hem de vücut sağlığına uygun olması gerekir. Bir çantanın uzun süre kullanılması aynı zamanda ekonomik olması açısından önemlidir. Özellikle bir okul çantasının uzun süre kullanılması için malzeme kalitesi ön planda tutulur.

Okul çantası fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında da malzemesi, büyüklüğü, tasarımı öncelikli olarak rol oynar. Beşiktaş okul çantası fiyatı araştırırken de modeline göre farklı fiyatlar görebilirsiniz. İç hacmi büyük çantalar, kabartmalı modeller diğer çantalara daha farklı fiyatlarda sunulur. 

Beşiktaş okul çantası modellerinin hepsi oldukça işlevsel ve uzun süre kullanılabilen çantalardır. Kullanım ihtiyacı ve beğeninize göre tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sadece kendiniz için değil sevdikleriniz için bir hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. Belirlediğiniz fiyat aralığında Beşiktaş taraftarı sevdiklerinize, tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz. 

Bütçe dostu bir okul alışverişi için Hepsiburada ile Beşiktaş okul çantası araştırması yapabilirsiniz. Ürünleri fiyat sıralaması yaparak inceleyebilir ya da fiyat aralığı belirleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Beşiktaş okul çantasına karar verirken online alışveriş yapmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Fiyatı düşen ürünlerden de haberdar olmak mümkündür. Favori listesine alınan Beşiktaş okul çantası daha sonra satın alınabilir. Hepsiburada ile hızlı ve keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

 • Okul Çantaları Nasıl Kullanılır?

 • Okul çantanızın gözlerinin ebatlarını dikkate alarak eşyalarınızı boyutlarına göre tasnif ederek taşıyabilirsiniz.
 • Çanta Çeşitleri Nelerdir?

 • Vans'ın geliştirdiği çanta çeşitleri arasında okul çantalarının yanı sıra kalemlik modelleri ve askılı çantalar da bulunur.
 • Okul Çantalarının Özellikleri Nelerdir?

 • Bölme sayılarının fazlalığı sayesinde eşya yerleşimini kolaylaştıran okul çantaları aynı zamanda dayanıklı kumaşlarıyla da güven verir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Okul Çantası Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Okul Çantası
Okul Çantası
Anaokulu Çantası
Anaokulu Çantası
Beslenme Çantası
Beslenme Çantası
İlköğretim Çantası
İlköğretim Çantası
Lise ve Üniversite Çantası
Lise ve Üniversite Çantası
Öğrenci Klasörü
Öğrenci Klasörü
Suluk, Matara
Suluk, Matara
Kalem Kutusu
Kalem Kutusu
Proje ve Resim Çantası
Proje ve Resim Çantası
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın