Öğrencilere okul yaşamında yardımcı olan şık ve kullanışlı çantalar geliştiren Vans ürünleri çok sayıda bölmeye sahiptir. Fermuarlarıyla bölmelerine rahatlıkla erişilebilen çantalar aracılığıyla gerekli eşyaları boyutlarına göre düzenli bir şekilde yerleştirip taşıyabilmek kolaylaşır. Ana bölmelerinin yanı sıra daha küçük bölmelere de tasarımlarında yer veren Vans okul çantası çeşitleri sayesinde eğitim hayatında gerekli defter ve kitaplara ek olarak kalem kutuları da rahatlıkla taşınabilir. Kumaş kalitesiyle de dikkat çeken okul aksesuarları yardımıyla solmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Fermuar kopçalarının geniş ve ergonomik yapısına ek olarak fermuarların sıkı dişlere sahip olması da kullanım konusunda konfor yaratan özellikler arasındadır.

Okul İhtiyaçlarını Karşılamayı Kolaylaştıran Aksesuarlar

Sadece okul çantası üretmekle kalmayan Vans aracılığıyla kalemlik çeşitlerine de erişebilirsiniz. Geniş bir hacme sahip olan şık kalemlikler çeşitli tasarım ögelerine yer veren estetik görünümleriyle beğeni toplar. Fermuarlı kalemlikleri kurşun kalemlere ek olarak uçlu ve renkli kalemlerle, silgi ve kalemtıraşlarla beraber de kullanabilirsiniz. Dış etkilere karşı direnç gösteren kumaşlara sahip kalemlik ve çanta çeşitleri sayesinde okul gereçlerini güvenli bir şekilde koruyabilmek mümkün hale gelir. Vans okul çantası fiyatları açısından bütçenize uygun modelleri inceleyip siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Askılıkları yardımıyla ergonomik bir kullanım yaşatan çantaların uzunluğunu boyunuza göre ayarlayıp okula daha rahat bir şekilde gidebilirsiniz. Omuz askılıklarında yer alan yumuşak dolgulara sahip pedler sayesinde Vans okul çantaları daha da konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır.

Öğrenciler İçin Pratik Çözümler

Su gereksinimini karşılamayı da kolaylaştıran Vans okul çantası modelleri sayesinde fileli ceplerden yararlanabilirsiniz. Esnek yapıya sahip bu cepler pet şişe, matara gibi ürünleri taşıyabilmek için idealdir. Zengin ürün çeşitliliğiyle de beğeni toplayan Vans aracılığıyla farklı desenlere ve renklere sahip aksesuarlar arasından seçimde bulunabilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip kalem kutuları ve çantaları satın alırken okul yaşamındaki gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak ideal tercihlerde bulunabilirsiniz. Hafif oldukları için sırta binen yükün azalmasına katkı sağlayan çantalar yumuşak bir yüzeye sahip olmalarıyla tene de uyum gösterir. Çift fermuar sistemine sahip çanta ve kalemlikler her iki yöne doğru da kapanış gerçekleştirebilmeye imkân tanır.

İşlevsellik Yaratan Akılcı Özellikler

Dizüstü bilgisayar bölmesine de sahip Vans çanta çeşitlerini sipariş ederek iş ve okul yaşamında bilgisayarınızı güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Yumuşak dolgu malzemeleriyle korunan dizüstü bilgisayar bölmesi darbelere karşı ekstra direnç gösterir. Su geçirmez kumaş özelliğiyle üretilen modelleri tercih ederek eşyalarınızı yağmur sürprizine karşı koruyarak açık havada rahat bir şekilde yürüyebilirsiniz. Elastik yapıları sayesinde eşyalarınızın boyutlarına ve sayısına göre esneyebilen Vans okul çantası modelleri aracılığıyla tüm gereksinimlerinizi bir arada taşıyabilmeniz için uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Telefon ve cüzdan bölmeleri de bulunan fonksiyonel çantalar aracılığıyla günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz de kolaylaşır. Askılı çantalar da tasarlayan Vans sayesinde sportif detaylara sahip pratik bir ürün sipariş edebilirsiniz. Büzülebilen ağzı kısmıyla öne çıkan askılıklı modeller spora giderken gerekli eşyaları yerleştirip taşıyabilmeniz için idealdir. • Okul Çantaları Nasıl Kullanılır?

 • Okul çantanızın gözlerinin ebatlarını dikkate alarak eşyalarınızı boyutlarına göre tasnif ederek taşıyabilirsiniz.
 • Çanta Çeşitleri Nelerdir?

 • Vans'ın geliştirdiği çanta çeşitleri arasında okul çantalarının yanı sıra kalemlik modelleri ve askılı çantalar da bulunur.
 • Okul Çantalarının Özellikleri Nelerdir?

 • Bölme sayılarının fazlalığı sayesinde eşya yerleşimini kolaylaştıran okul çantaları aynı zamanda dayanıklı kumaşlarıyla da güven verir.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Okul Çantası Fiyatları

+10.000 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hakan Çanta Okul Çantaları
  2. Yaygan Okul Çantaları
  3. U.S. Polo Assn. Okul Çantaları
  4. Eastpak Okul Çantaları
  5. Cambridge Polo Club Okul Çantaları
  6. Trendix Okul Çantaları
  7. Jacbag Okul Çantaları
  8. Kaukko Okul Çantaları
  9. Relaxion Okul Çantaları
  10. Herevin Okul Çantaları
  11. Şeker Ofisi Okul Çantaları
  12. Hediye Dükkanı Okul Çantaları
  13. Kalemlig Okul Çantaları
  14. Uzspace Okul Çantaları
  15. Ümit Çanta Okul Çantaları
  16. Coral High Okul Çantaları
  17. Busquets Okul Çantaları
  18. Alone Okul Çantaları
  19. Winx Club Okul Çantaları
  20. United Colors Of Benetton Okul Çantaları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092
Başa dön