Okul Etiketi

Çocuklar etraflarındaki cisimleri renklendirmeye eğilimlidir. Sahip oldukları materyalleri boyayarak veya üzerlerine etiketler yapıştırarak eğlenirler. Okula giderken sürekli yanlarında taşıdıkları defter, kalem, okul çantası ve dosya gibi araçlar bir süre sonra çok sıradan ve cansız gelmeye, ilgi çekmemeye başladığında okul etiketleri ve stickerlar hemen devreye girer. Birbirinden çeşitli okul etiketi ve sticker çeşitleri çocukların hayatını fazlasıyla canlandıran ve renklendiren bir alternatiftir. İsme özel, resimli, yazılı gibi farklı özellikler taşıyan okul etiketleri çocuklar tarafından büyük ilgi görür. Etiketleri hayatın her yerinde; okul sıralarında, evde bulunan çalışma masalarında, dolabın kapağında, duvarlarda ve araç gereçlerinde kullanan çocuklar bunu renkli bir oyun haline getirir. Günümüzde her amaca uygun sticker bulunur ancak çocuklar için bu pek bir önem taşımaz. Okul isim etiketi çoğunlukla küçük çocuklar tarafından beğeni görse de her yaştan öğrenci için uygundur. Yetişkinlerin de ilgisini çeken stickerların büyük bir üretim aralığında yüzlerce çeşidi bulunur. Kişisel Eşyalar İçin Okul Etiketi ve Stickerlar

Kişisel eşyalar, okul etiketi ve stickerların en fazla tercih edildiği materyallerdir. Kitap, defter, klasör hatta okul çantası gibi malzemeler öğencilerin en fazla sticker yapıştırdığı alanlardır. Stickerlar eşyaları kişiselleştirmeye yarar. Üzerine isim yazıldığından neyin kime ait olduğu bilinir, böylece özel eşyaların korunması sağlanır. Ayrı olarak üzerine eklenebilecek okul ismi, sınıf ve şube, okul numarası hatta telefon numarası gibi bilgileri yazacak alanlar bulunur. Güvenli bir seçenek olan okul etiketi isme özel bulunur. Yaygın bir kullanım alanı olan kişisel eşyalar seçilirken yine kişilerin zevkine göre renkler ve modeller belirlenir. Okul etiketi ve stickerların kullanımı isteğe bağlı da olsa mecburiyetten kullanılacak de olsa zevkine hitap edecek şekilde seçilmelidir. Bunun sebebi, stickerların günlük hayatta sürekli göz önünde olmasıdır. Zevkinize hitap etmeyen bir okul etiketi ve sticker sizi mutlu ve memnun etmez. Bir süre sonra can sıkıcı bir hal alır. Bunu önlemek için en beğenilen model kullanılır. Okulda, evde ve iş yeri gibi çoğu yerde size ait dolabınızı kişiselleştirmek için okul dolap etiketi tercih edebilirsiniz. Defter, kitap, laptop gibi araçlarınızı zevkinize en fazla hitap eden okul etiketi ve stickerlarla donatarak kişisel ürünlerinizi size özel bir hale getirmeniz mümkündür.

Okul Etiketi ve Sticker Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Okul etiketi ve stickerların her yaştan kişiler için oldukça geniş bir kullanım imkânı vardır. Stickerlar sayesinde çocuğunuzla iyi vakit geçirebilir, beraber yapıştırma oyunları oynayabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuza oyun oynarken eşlik edebilirsiniz. Renkli stickerlar çocukların renkli dünyasına daha da heyecan katar. Rengarenk etiket çeşitleri ile birçok şey yapabilmek mümkündür. Okul etiketi setleri ofiste, iş yerlerinde veya evde düzeni sağlamak açısından önemlidir. Düzenleme esnasında materyallerin üzerine yapıştırılan etiketler sayesinde karmaşa önlenmiş olur. Böylece bulunduğunuz ortamda neyi ne amaçla kullanmanız gerektiği konusunda büyük bir yardımcı olma işlevi görür. Kalabalık okul ortamına giren çocuklar ise isme özel okul etiketi sayesinde eşyalarının birbirine karışmasını önler. Stickerlar bir yandan güvenli bir seçenek bir yandan okul materyallerinin düzenini sağlamaya yönelik bir çözümdür. Yalnızca okul materyallerinde kullanılmakla kalmaz. Defter kitap etiketi gibi okul araç gereçlerinde kullanılan etiketlerin yanı sıra evde, ofiste, iş yerlerinde, kısacası birçok alanda stickerlar yer edinir. Masa, ayna, mutfak dolabı, yatak başlığı gibi evinizin her köşesinde stickerları kullanabilirisiniz. Herkesin evinde bulunan ve uzun yıllar kullanılan beyaz eşyalar da stickerlarla buluşur. Bu noktada stickerlar sayesinde beyaz eşyalar renklendirilmiş olur ve ortamın havasını değiştirerek farklı bir mekana girilmiş hissi verir.

Okul Etiketi ve Sticker Modelleri

Okul etiket modelleri birbirinden yaratıcı tasarımlara sahiptir. Şekilleri, renkleri, boyutları hatta yapışkan gücü özelliğiyle bile değişiklik gösteren yüzlerce model bulunur. Birçok desen alternatifi sunan stickerlar kullanım amacına göre de farklı biçimlerde üretilir. Bir eğlence aracı olan sticker ve okul etiketleri çoğunlukla canlı renklerde bulunur. Göz alıcı renkler ile dikkat çeken okul etiketleri çocukların çok fazla rağbet ettiği modellerdir. Bunun yanında, simli sticker modelleri de daha parlak bir hava katarken eşyalara renkli bir görüntü sağlar. Bazı çocuklar canlı renklerdense daha sade olan krem, beyaz gibi renklerde okul etiketleri tercih ederler. Okul araç gereçlerine yapıştırılan beyaz okul etiketi oldukça şık ve sade bir dokunuş katarak canlı renklerden kaçınanların ilk tercihidir. Dekorasyon için kullanılan modeller canlı renklerden ziyade daha sade renklerle göz yormayan stickerlar arasından tercih edilir. Tamamen kişisel bir nitelik taşıyan stickerlar kişiye özel bir anlam taşır. Beğendiğiniz renklere ve tarza uygun okul etiketi ve stickerları inceleyerek siz de bütün eşyalarınızı özelleştirebilir, böylece daha kişisel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Okul Etiketi ve Sticker Şekilleri

Stickerların boyutları ihtiyaca uygun tercih edilir. Küçük bir alana yapıştırılacak stickerların boyutu da küçük olur. Örneğin kalem üzerine yapıştırılacak bir etikete ihtiyaç duyulduğunda küçük okul kalem etiketi kullanılır. Duvar gibi geniş bir alana etiket yapıştırılacağında ise çok büyük veya orta boyutlarda bir model kullanılabilir. Sticker çeşitleri çok değişik şekillerde mevcuttur. Yıldız, bulut, dikdörtgen, yuvarlak, üçgen veya hayvan figürleri ve daha birçok şekilde bulunan okul etiketleri yaratıcı biçimleriyle kullanımı daha eğlenceli bir hale getirir. Ev dekorasyonu için kullanılan stickerlar mutfak, oturma odası, yatak odası hatta banyo dahil evin her odasına göre değişik tasarımlara sahiptir. Oturma odası için koltuk ve televizyon şeklinde, yatak odası için yastık şeklinde ve uyku temasını çağrıştıran stickerlar, mutfak için ise kahve ve meyve sebze şeklinde yiyecek içecek temalı stickerlar bulunur. Öğrenciler için okulu ve evdeki eğlence ile çalışma alanlarını, yetişkinler için evlerini ve ofislerini daha çok benimsemeleri ve özgün sticker kullanarak kendileriyle bağ kurmalarını sağlayan okul etiketleri ve stickerlar hayatın her alanında yer alır.

Okul Etiketi ve Stickerların Hayat Kurtardığı Alanlar

Stickerların kullanımı için bir sınır yoktur. Akla gelen her yerde kullanılabilir. Yüze yapıştırılan boncuk şeklinde stickerlar, mobilyalara, duvarlara, camlara yapıştırılan her türde stickerlar, bilgisayar ve telefon gibi elektronik cihazlara yapıştırılan metalik, şeffaf ve plastik gibi her modelde stickerlar kullanıma uygundur. Ancak bazı noktalarda okul etiketleri ve stickerlar hayat kurtarıcıdır. Kapatılmak istenen ama kapatılamayan bir kusuru gizleyebilir. Yapışkan özelik taşıdığı için bant gibi kullanılarak yırtıkları bir araya getirerek daha estetik görünen bir duruma gelmesini sağlar. Aksesuar niteliği taşıyarak fazla sade olduğunu düşündüğünüz materyallere şıklık katabilir. Bütün bunlar, okul etiketi ve sickerların hayat kurtarıcı nitelikte özellikleridir. Motorsiklet kullanıyorsanız ve aracınızın yüzeyinde ufak olsa da sizi rahatsız eden bir hasar varsa üzerine yapıştıracağınız stickerlar büyük ölçüde yardımcı olur. Aynı zamanda motorsikletlere olduğundan daha farklı bir hava katar. Okulda yırtılan bir defter kapağının üzerine defter isim etiketi yapıştırılarak daha büyük bir yırtık önlenmiş olur. Aynı zamanda kötü görünmesi engellenir. Böylece kullanılan defterin çöpe atılmak yerine değerlendirilmesi sağlanmış olur. Yeni alınan bir eşyada istenilmeyen bir desen olduğu durumlarda veya eskiden beri kullanılan bir materyal zamanla göze hitap etmemeye başladığında üzerine boyutuna göre sticker yapıştırılarak istenmeyen görüntü yok edilir. Farklı tarzda ve değişik özelliklere sahip stickerlar her yaştan kullanıcı için uygundur. Siz de ihtiyacınıza ve zevkinize göre belirlediğiniz sticker modellerini rahatlıkla satın alarak çevrenize özgün dokunuşlar yapabilirsiniz.

Okul Etiketi ve Sticker Modellerine Göre Çeşitlenen Fiyatlar

Üretilen yüzlerce model arasında birçok farklı niteliğe sahip okul etiketi ve sticker çeşidi bulunur. Bu modeller sınırlanamayacak kadar fazladır. Cam, metalik, plastik, kauçuk yapıda okul etiketi ve stickerlar mevcuttur. Bu malzemelerden üretilen okul etiketi ve stickerlar şeffaf, mat, simli, parlak, siyah ve beyaz, canlı ve cansız her türlü görünüme sahip çeşitlerdir. Çok büyük, orta boyutlarda veya çok küçük etiketler her ortama uygun üretilir. Yaratıcı şekillerle üretilen okul etiketleri kedi köpek gibi hayvan figürleri içerirken ay, yıldız, şemsiye, bardak, bulut gibi her türlü biçimde üretilir. Bu kadar geniş bir ürün skalasında bulunan okul etiketi ve stickerlar fiyat olarak da değişiklik gösterir. Okul etiketi fiyatları belirlenirken bütün özellikler göz önünde bulundurulur. Set halinde bulunuyorsa kaç parçadan oluştuğu, boyutunun büyük mü küçük mü olduğu, hangi malzemeden üretildiği, yapışkanı için kullanılan materyallerin sağlamlığı gibi birçok unsur stickerların fiyatlarını belirler. Zevkinize en uygun okul etiketi ve sticker setlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz okul etiketi ve sticker çeşidini uygun fiyatlarla Hepsiburada üzerinden seçerek güvenle satın alabilirsiniz.

Okul Etiketi ve Stickerlar Nasıl Yapıştırılır?

Okul etiketi ve stickerları uygulamak oldukça kolaydır. Bunun için birkaç aşama bulunur. Yapıştırılacak yüzey dikkatlice temizlenir. Ardından etiketin bandının dikkatlice çekilmesi gerekir. Önce etiketin en kenarı yüzeye sabitlenerek yavaş yavaş geri kalan kısmı yüzeye sabitlenir. Etiketin üzerine pürüzsüz bir cisim yerleştirerek iyice yapışmasını sağlayabilirsiniz. Dikkatli davranıldığı sürece boyutu nasıl olursa olsun okul etiketi ve stickerların en iyi şekilde yapışması mümkündür.

En İyi Okul Etiketi ve Sticker Markası Hangisidir?

Okul etiketi ve sticker modelleri geniş bir skalada bulunur. Bu geniş ürün aralığı birçok markanın detaylı çalışmaları sonucu ortaya çıkar. Bütün markalar hangi yaşta olursa olsun kullanıcıların büyük oranda memnuniyetini hedefler. Bundan dolayı herhangi bir marka en iyidir gibi bir söylem mümkün olmaz. Stickerlar, farklı zevklere hitap eden modellere sahiptir. Bu sebeple, yüzlerce ürün herkes için farklı oranda kullanışlı gelebilir.

En Fazla Tercih Edilen Okul Etiketi ve Stickerlar Hangi Malzemeden Yapılır?

Okul etiketi ve stickerların yapıldığı birçok farklı malzeme vardır. Plastik, kağıt, cam ve kauçuk gibi malzemeler stickerların yapıldığı ana malzemelerdir. Bu malzemelerin her biri birbirinden farklı işlevlere ve avantajlara sahiptir. Çocuklar için çoğunlukla kağıt etiketler tercih edilir. Yetişkinler ise daha çeşitli cam ve kauçuk etiketleri kullanmayı tercih ederken geniş yüzeylerde kağıt ve plastik etiketler kullanım için daha sık tercih edilir.

Okul Etiketi ve Stickerlar Nasıl Çıkarılır?

Okul etiketi ve stickerları yerinden iz bırakmadan çıkartmak önemlidir. Bunu sağlamak için kullanılan çeşitli yöntemler vardır. Bazı stickerları çekerek hiç sıkıntı yaşamadan çıkartabilirsiniz. Ancak kağıt stickerlar için bu durum pek sık yaşanmaz. Zarar görmeyecek yüzeyler için sıcak su kullanarak kolayca çıkartabilirsiniz. Yüzey buna müsait değilse dikkatle kazıyarak da etiketi çıkartabilirsiniz. Çıkaramadığınız etiketin üzerine başka bir etiket yapıştırarak da sorunu çözebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Okul Etiketi ve Sticker Çeşitleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 44 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?