Okulda kullanılan kitap ve defter gibi gereçlerin üstüne yapıştırılan okul etiket çeşitleri, materyalin hangi dersle ilgili olduğu ve hangi öğrenciye ait olduğuna dair bilgilerin işlenmesi için kullanılıyor. Öğrencilerin genellikle çanta ve kalemlik gibi gereçlerini süslediği sticker çeşitleriyse ebeveynlerin çocuklarını motive edebilecekleri bir ekipman da oluyor. Bir tarafı yapışkan özelliğe sahip ürünler, farklı tasarımlara sahip ön yüzleri sayesinde dikkat çekici bir görünüme kavuşuyor. Siz de çocuğunuzun keyif alabileceği sticker ve etiket çeşitlerine okul alışverişlerinde yer vererek eğitim süreçlerini daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. 

Okul Etiketi Modelleri Nelerden Oluşuyor?

Okul etiket çeşitleri, farklı yaş gruplarına hitap edebilecek şekilde tasarlanıyor. Midilli, kaplumbağa, tavşan ve ayı gibi sevimli hayvan figürleri, Spiderman, Batman, Wonderwomen, Ben10 ve Prenses Elsa gibi kahramanlar, ünlü şarkıcı ve oyuncu resimlerinin yanı sıra çiçekler, uğur böcekleri ya da daha sade tasarımlara sahip etiket çeşitleri bulunuyor. Kabartmalı desenler, simliler, karanlıkta parlayan ya da boyanabilir etiket modelleri, en beğenilenler arasında öne çıkıyor. 

Bazı etiket modelleri içerisinde, çocukların ders programlarını yazıp çalışma masalarına yapıştırabilecekleri özel bir bölüm de bulunuyor. Çarpım tablosu, harf ve sayıların yer aldığı etiketler, çocukların daha kolay öğrenmelerine yardım ediyor. 

Sticker Çeşitleri Hangi Amaçlarla Kullanılıyor?

Genel kullanım amacı doğrultusunda üretilen çıkartmalar, genellikle belirli bir alan ya da objeyi süslemek, daha çekici hale getirmek amacıyla tercih ediliyor. Genel kullanıma yönelik modeller, genellikle küçük ebatlı olacak şekilde üretiliyor. Dizüstü bilgisayar gibi yüzeyler için özel sticker modelleri bulunuyor. 

Büyük ebatlı sticker çeşitleri, duvar ve kapı gibi yüzeylere yapışabilecek şekilde hazırlanıyor. Eğlenceli tasarımların yanı sıra sessiz olunması gerektiği, odada ders çalışıldığı, izinsiz girilmemesinin belirtildiği uyarı formatındaki çıkartmalar, öğrenci ve ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Okul öncesi ya da ilköğretim öğrencilerini motive etmek için yıldız, kalp ya da uğur böceği görünümünde çıkartmalar da bulunuyor. Diğer taraftan sticker kitapları, çocukların ders çalışma ve odasını düzenli tutma gibi alışkanlık kalıpları geliştirmelerine yardımcı olarak tercih edilebiliyor. 

Çıkartma Kitapları Nedir?

Çıkartma kitapları, genellikle belirli konseptlerdeki çıkartmaların koleksiyonunun yapılabilmesi için üretiliyor. İlgili çıkartmanın silüetinden oluşan boşluklar bulunan kitaplar, bir hikayeyi konu edinebiliyor ya da sadece çıkartmaları gruplandırıyor. İlgili çıkartmalar, bazı ürünlerin içinden çıkabildiği gibi direkt olarak satın alınabilen çeşitleri de bulunuyor. Sürpriz faktörü ve diğer çocuklar arasında yardımlaşma söz konusu olduğu için genellikle ürünler içerisinde çıkan çıkartma koleksiyonları çocukların daha da ilgisini çekiyor. 

Ebeveynler, çocuklarında belirli davranış kalıplarını oluşturabilmek adına sticker kitaplarından faydalanabiliyor. Düzenli olarak derslerini çalıştıklarında, ödevlerini aksatmadıklarında ya da odalarını düzenli tuttuklarında, çıkartmaları ödül olarak sunarak onların motive kalmalarını sağlıyorlar. 

Okul Etiket ve Sticker Fiyatları Nasıl?

Okul alışverişi göz önüne alındığında, okul etiket ve sticker çeşitlerine küçük bir bütçe ayırmak yeterli oluyor. Etiket ya da sticker çeşidinin markası, tasarımı ve kalitesi gibi detaylar fiyatlarına direkt olarak etkilese de genellikle pek çoğu uygun fiyat aralıkları içerisinde bulunuyor. Lisanslı olan etiket ve sticker çeşitlerinin fiyatları, diğerlerine nazaran biraz daha yüksek olabiliyor. 

Tıpkı etiket ve çıkartma çeşitleri gibi çıkartma kitaplarının fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Belirli bir kurgusu bulunan, öykü formatında yazılan çıkartma kitapları, görece daha pahalı olabiliyor. Diğer taraftan çocukların yaratıcılığı ön plana alan, öğretici yönü yüksek sticker kitapları için biraz bütçe ayırmanız gerekebiliyor. 

Siz de çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesini ve beğenilerini ortaya koyabilmesi için sevdiği karakter, figür ya da renklerde okul etiket ve çıkartma çeşitleri seçebilir, tuttuğu takım ya da favori kahramanının yer aldığı tasarımlara öncelik verebilirsiniz. 


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Okul Etiketi ve Sticker Çeşitleri

.
.
Toplam 24 / 1122 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005289