Küçüklerin hem okul öncesi hem de okul süresince resim sanatıyla iç içe olmalarına olanak veren etkinlikler, onların hayal dünyalarındaki pek çok şeyi kendilerince yansıtabilmelerini sağlıyor. Kağıt, karton, mukavva gibi nesnelere çizilen resimler, çocukların kendilerini daha iyi ifade edebilmelerine ortam hazırlıyor. Çizme ve boyama işlemi için değerlendirilebilecek nitelikteki keçeli boyama kalemleri, canlı renk tonları ve kolay kullanım sunmaları sayesinde küçük büyük herkesin keyifle resim yapabilmesine imkan tanıyor. Ayrıca profesyonel olarak çizim işleriyle ilgilenen modacı, mühendis ya da grafikerlerin de rahatlıkla kullanabileceği bazı ürünler, mesleki zorlukların asgari düzeyde tutularak hayal edilen nesnelerin kolaylıkla çizilmesinde önemli rol oynuyor.

Doğada var olan renklerin birçoğunu kullanarak birbirinden güzel resimlerin ortaya konulmasını mümkün kılan ürünler, gereksinimler doğrultusunda farklı sayıda ve çeşitte olabiliyor. Genellikle su bazlı yıkanabilir mürekkeple zenginleştirilen ürünler, çocukların sağlığını etkilemeyecek materyallerle geliştiriliyor. Üst kısımlarında tapa, uç kısımlarındaysa kalem kapağı ile mürekkepleri uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanılabilen ürünler, şık ambalaj ve çantalarıyla dikkat çekiyor. Keçeli boyama kalemlerinin toplu halde taşınmasını ve saklanmasını kolaylaştıracak şekilde yapılandırılan ambalaj ve çantalar sundukları renk dizilim olanaklarıyla, resim yapma aktiviteleri sırasında arzu edilen kalemlerin, vakit kaybetmeden bulunabilmesine de yardımcı oluyor.

Çocukların diledikleri resimleri yapabilmelerine imkan veren keçeli boyama kalemleri arasında bulunan bazı modeller, ambalaj içeriğindeki çıkartma setleri ve özel boyama alanlarıyla da ilgi görüyor. Özellikle, küçüklerin hoşuna gidebilecek renk ve görsellerde üretilen çıkartmalar, onların oluşturdukları dünyanın daha da farklılaşmasına yardım ediyor.

Resim taslağı oluşturup boyanması esnasında değerlendirilen bazı renkteki keçeli boyama kalemlerinin mürekkepleri, yoğun kullanıma bağlı olarak diğer renklere nazaran daha kısa sürede tükenebiliyor. Böyle durumlardan yakınan küçükler için geliştirilen kalem setleri, aynı renkten birden fazla bulundurmasıyla yüz güldürüyor. Bu sayede resimlerde sıklıkla boyama yapılan renkteki kalemlerin birden fazla yedeği olduğu için resim yapma keyfi, beklenmedik şekilde sonlanmıyor.

Keçeli Boyama Kalemi Fiyatları

Küçüklerin okul ve okul dışı resim faaliyetlerine renk ve eğlence katan keçeli boyama kalemi fiyatları, çeşitli değişkenlere göre farklılık arz ediyor. Kalem rengi ve sayısı, ambalajın yapısı, boyama kalemi haricindeki ürünlerin pakete dahil edilmesi gibi durumlar, keçeli boyama kalemi fiyatlarını doğrudan değiştirebiliyor. Örneğin, çocukların evdeyken gerçekleştirecekleri resim aktivitelerinde keyifle kullanabilecekleri kimi setler, keçeli boyama kalemlerinin yanı sıra sulu boya, kuru boya, pastel boya, makas gibi çok sayıda ekstra ile birlikte gelebiliyor. Küçüklerin resim konusundaki yaratıcılıkları için ilham kaynağı olan ürünler, içerdikleri boyama malzemelerinin düzenli olmasını sağlarken kolay taşınabilmeleri açısından da uygunluk sunuyor.

Çok geniş bir ürün gamı içerisinde yer alan keçeli boyama kalemleri, çift taraflı yapıdaki modelleriyle, sahip olduğu boyama kalemlerinin daha taşınabilir olmasını arzu eden çocuklara hitap ediyor. Her iki ucunda birbirinden farklı renkler bulunduran ürünler, okul öncesi kurumlarda ve okullarda gerçekleştirilen resim aktivitelerinin daha eğlenceli geçebilmesine yardım ediyor. Yıkanabilir formdaki kalemler, konik uçları sayesinde hem kalın hem de ince çizim ve boyamalar için ideal hale geliyor.

Üreticiler tarafından sunulan kimi ürünler, mürekkeplerinin bitmelerinin ardından su ile birkaç defa daha takviye edilerek stabil biçimde değerlendirilebiliyor. Ayrıca çocukların kullanım şekilleri göz önünde bulundurularak imal edilen kalemlerin uç kısımlarındaki keçe bölme, sert uygulamalarda içe kaçmıyor. El ve kumaşlara bulaşması durumunda kolaylıkla çıkabilen keçeli boyama kalemleri, birçok güvenlik tüzüğüne uygunluklarıyla da tercih edilebilir hale geliyor.

Amatör olarak resim çizen küçüklerden çizimle uğraşan profesyonellere kadar geniş bir kitleye seslenen keçeli boyama kalemlerinden dilediklerinizi edinebilir, sanatla iç içe zaman geçirebilirsiniz.

Keçeli Boyama Kalemleri

589 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell
  2. Zig
  3. Staedtler
  4. Carioca
  5. Play-Doh
  6. Bic
  7. Artline
  8. Maped
  9. Edding
  10. Alpino
  11. Adel
  12. Fibracolor
  13. Mirado
  14. Giotto
  15. Liqeo
  16. Fatih
  17. Masis
  18. Vincent
  19. Caretta
  20. Noki
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15085
BAŞA DÖN