Anaokulu Çantaları

Anaokuluna yeni başlayan öğrenciler için tasarlanan anaokulu çantaları, küçük ve hafif tasarımları ile okul çantalarından ayrılır. Tek veya iki bölmeli tasarımları ile basit bir kullanım sunan modeller, küçük çocuklara uygun özellikler ile fark yaratır. Büyük fermuarları ile kolayca açılıp kapanan ürünler, kız ve erkek çocuklar için farklı tasarımlar eşliğinde alıcıya sunulur.

Anaokulu Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Anaokulu çantaları, kız ve erkek çocuklar için farklı model ve marka seçeneklerine sahiptir. Model açısından iki bölmeli veya tek bölmeli olarak değişen çantalar, tekerlekli ve omuz askılı tasarımlar eşliğinde bulunabilir. Çift bölmeli çantalar daha düzenli bir kullanım sunarken tek bölmeli çantalar basit kullanım özellikleri ile ebeveynler tarafından tercih edilir. Tekerlekli çantalar ise rahat taşınma özelliği ile öne çıkar.

Modellerinin yanı sıra cinsiyete göre de değişiklik gösteren çantalar, farklı çizgi film karakterleri ile süslüdür. Erkek çocuklar için Spiderman, Batman, Arabalar veya PJ Masks gibi figürler ile süslü olan modeller, şık tasarımları ve eğlenceli baskıları ile çocuklara okulu sevdirir. Kız çocukları için Barbie, Frozen, Çilek Kız, Minions gibi sevimli baskılar ile sunulan çantalar, çocukların beğenisini kazanmayı başarır.

Anaokulu Çantası Nasıl Seçilir?

Anaokulu çantası seçiminde ihtiyaç, model, çantanın ağırlığı ve ham madde göz önünde bulundurulmalıdır. İhtiyaca göre ebatları değişen çantaların derinliğini, enini ve yüksekliğini karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Çift bölmeli veya tek bölmeli olarak bulabileceğiniz çantalar arasından uygun olanı seçebilirsiniz.

Model açısından ise kız ve erkek çocuklar için farklı tasarımlara sahip olan ürünler, tekerlekli ve askılı çantalar olarak değişir. Omuz askılı çantalar arasından çocuğunuzun kemik gelişimini olumsuz etkilemeyecek rahat modeller seçilmelidir. Çanta seçiminde, özellikle sırt ve omuz askısı bölümleri yumuşak dolgu ile desteklenen çantaların daha sağlıklı bir kullanım sunduğu unutulmamalıdır. Ham madde açısından plastik, kumaş ve deri gibi malzemelerden üretilen çantaların kanserojen madde içermemesi gerekir. Ağırlık açısından ise hafif çantalar, daha kolay taşınacağı için tercih edilmelidir.

Anaokulu Çantası Nasıl Olmalı?

Hafif ve küçük ebatlı olması gereken anaokulu çantaları, çocukların yaşına uygun tasarımlara sahip olmalıdır. Kolay taşınması için tekerlekli ve dolgulu omuz askılarına sahip olması önem taşır. Sağlıklı bir kullanım için kanserojen madde içermemesi gerekir. Ergonomik bir kullanım için kullanışlı bölmeler ve matara koymak için yan file cepler ile desteklenmelidir. Anaokulu çantası modelleri, okul hayatına yeni başlayan çocuklar için sevimli tasarımları ile eğlenceli bir kullanım sunmalıdır. Farklı baskılar, karakterler ve süslemeler ile çocuklara okulu sevdiren tasarımlar tercih edilmelidir.

Anaokulu Çantası Fiyatları?

Anaokulu çantası fiyatları, marka ve modele bağlı olarak değişir. Samsonite, Yaygan, Hakan gibi popüler markaların çantaları fiyat açısından değişkenlik gösterir. Bavul tipi tekerlekli çantalar, daha rahat bir kullanım sunduğu için askılı çanta modellerinden ayrılır ve modeline göre farklı bütçelere hitap eder. Özellikle lisanslı tekerlekli anaokulu çantaları, baskıları ile çocukların ilgisini çeken detaylara sahip olur. Çanta modelleri arasında geniş bölmeli, işlevsel cepler ile desteklenen çanta çeşitleri de yer alır. Okul çantası olarak da kullanılabilen modeller, küçük fiyat farkları ile benzer çantalarından ayrılır.

Uygun fiyatlı çanta modelleri arasında ise yüzlerce farklı çeşit bulunur. Kız ve erkek çocuklar için farklı baskılar ile süslü modeller, aynı fiyat aralığında alıcıya sunulur. Küçük, tek bölmeli çanta modellerini ise oldukça cazip fiyatlara bulabilirsiniz. Özellikle çapraz askılı çocuk çantası modellerini inceleyebilir, uygun fiyat seçenekleri ile ürünleri satın alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anaokulu Çantaları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2451 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/15488