Çocukların okulla tanışmasının ilk adımlarından biri ve belki de en önemlisi olan anaokulu, gün boyunca gerçekleştirilen aktivitelerle onların keyifli zaman geçirmelerini sağlarken, yeni bilgiler öğrenmelerine de katkıda bulunuyor. Anaokulunda yapılan sanat etkinlikleri başta olmak üzere birçok aktivite için gerekli olan malzemeler, anaokulu çağındaki çocuklara göre üretilen anaokulu çantaları aracılığıyla kolaylıkla taşınabiliyor. Farklı markaların geliştirdiği modeller, alternatif kullanım şekilleri için uygunluk sunarken, üzerlerinde ya da iç kısımlarında yer alan bölmeler, eşyaların çanta içinde düzenli kalabilmesine olanak veriyor.

Anaokulu Çantası Modelleri

Küçüklerin, omuzlarında rahatlıkla taşıyabilecekleri ayarlanabilir özel dolgulu askılara sahip olan anaokulu çantası modelleri, fermuarlı veya cırtlı özel bölmeleri sayesinde daha kullanışlı hale geliyor. Kalem, defter, küçük boyutlu müzik aleti gibi birçok eşyanın yerleştirilebildiği ürünler, genellikle polyester malzemeden imal edildikleri için dayanıklılık kazanıyor. Çekçekli anaokulu çantası modelleri, çantasını elinde ya da omzunda taşımak yerine, çantaların sahip olduğu tekerleklerden yardım alarak taşımak isteyen küçüklere hitap ediyor. Yöneleceğiniz markaların ortaya koydukları ürünlere göre farklılık arz eden fermuar detayları ve bölme sayıları beklentileri karşılamayı başarıyor. Uzayıp kısalabilen çekçek modülü çantanın her boydaki çocuk için uygun olabilmesine imkan tanırken, ürünlerin genelinde bulunan askılar, çantasını çekçekli olarak kullanmak istemeyen küçükler için uygunluk gösteriyor.

Görsel yapılarıyla da ilgi çekici olan anaokulu çantaları, çizgi film ve animasyon karakterlerinden çizgi roman kahramanlarına, sevimli canlı figürlerinden doğa görsellerine kadar sayısız seçenekle kullanıcılarıyla buluşuyor. Kimi ürünlerde ön plana çıkan üç boyutlu kabartmaya sahip görseller, küçüklerin çantalarını daha da keyifle kullanmalarına zemin hazırlıyor. Ayrıca tercih edilecek ürünlerin bazıları, karanlıkta parlayan fosforlu detaylarıyla etkileyicilik kazanıyor.

Ergonomik tasarımları sayesinde çocukların kullanım esnasında herhangi bir şekilde rahatsızlık duymayacağı anaokulu çantası modelleri, evde oldukları zaman diliminde oyun saatleri için alternatif bir oyuncak şeklinde de değerlendirilebiliyor. Özellikle görsel zenginlik açısından başarılı tasarımlar, çocukların arkadaşlarıyla bir arada olduğu zamanlarda eğlenceli dakikalar geçirmelerinde rol oynayabiliyor.

Anaokulu Çantası Fiyatları

Okul öncesi yaş grubuna uygun şekilde tasarlanan ve sağlığa zararlı maddeler içermeyecek şekilde imal edilen anaokulu çantaları, çocukların gereksinimlerini karşılıyor. Anaokulu çantası almadan önce çocukların anaokuluna giderken yanlarında neler taşıyacağının belirlenmesi, edinilecek ürünün özelliklerinin saptanması açısından önem arz ediyor. Bunun yanında, özellik ve görsel zenginlik bakımından üst düzeyde olan modeller, fiyat açısından diğer ürünlere nazaran farklılık gösteriyor. Çocuklarınızın beğenebileceği anaokulu çantası fiyatları, modelin; markası, boyutları, üzerinde bulunan görselin lisanslı olup olmaması, bölme sayısı, askılı ya da çekçekli yapıda olmasına göre değişebiliyor.

Çocukların severek takip ettikleri kahramanları veya hoşlandıkları görselleri üzerinde bulunduran anaokulu çantaları, onların anaokuluna daha büyük bir hevesle gitmelerini sağlayabiliyor. Anaokuluna ısınmaya çalışan küçüklerin bu süreci daha kolay atlatabilmelerine yardım eden ürünler, onların anaokulunda yalnızlık hissi ve yabancılık yaşamalarının önüne geçebiliyor. Çocukların, arkadaşlarıyla paylaşımlarının da daha iyi noktalara ulaşmasında etkili olabilen anaokulu çantaları, arkadaş çevresini genişletmek isteyen küçükler için de anahtar rol üstlenebiliyor. Bilhassa, aynı sanal kahramanları takip eden çocukların kaynaşmasına olanak veren ürünler, küçüklerin ortak oyun konusu oluşturabilmelerinde önemli noktada yer alabiliyor.

Uzun süreli kullanımdan sonra kirlenen okul çantalarını, edindiğiniz ürünün ambalajında ya da beraberinde gelen etiketlerde belirtildiği şekilde temizlemeniz gerekiyor. Beyazlatıcı ya da çamaşır suyuyla temas ettirmemeniz gereken ürünler, talimatlar doğrultusunda yıkanıp kurutulduğunda yapılarını ve renklerini uzun süre muhafaza edebiliyor.

Çocuklarınız ve sevdikleriniz için beklentilerinize yanıt veren anaokulu çantası modellerinden dilediğinizi edinebilir, küçüklerin anaokulu serüvenlerinin daha eğlenceli olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Anaokulu Çantaları

390 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hakan Çanta
  2. Trendix
  3. Alone
  4. Adalinhome
  5. Okiedog
  6. Ümit Çanta
  7. Play-Doh
  8. Disney Cars
  9. Tyrrell Katz
  10. Barbie
  11. Dnz
  12. Hello Kitty
  13. Monster High
  14. Benetton
  15. Frozen
  16. Pj Masks
  17. Slyvanian Family
  18. Yaygan
  19. Eylül Masalı
  20. Harika Kanatlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/15488
BAŞA DÖN