Kişisel malzemelerinizi, elektronik cihazlarınızı ya da okulda ihtiyacınız olacak tüm malzemelerinizi bir arada taşımanıza olanak tanıyan lise ve üniversite çantaları, işlevsel kullanımları ve ergonomik tasarımları ile sizi bekliyor. Birbirinden farklı gözleri ve etkin taşıma özellikleri ile lise ve üniversite öğrencilerine özel çözümler sunan modeller, okulda başarılı olmanıza da yardımcı oluyor. Okul üniformanıza ya da giyim tarzınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak lise ve üniversite çantalarını, okula giderken kullanabileceğiniz gibi günlük hayatınızın bir parçası haline de getirebilir, her zaman eşyalarınızı taşıyabileceğiniz pratik bir taşıma çantası haline getirebilirsiniz.

Lise Çantası

Kalemler, ders kitapları, defterler, pergel ya da cetveller gibi farklı malzemeleriniz için birbirinden farklı gözlere sahip lise çantaları, aynı zamanda kişisel bakım malzemeleriniz için de etkin koruma sağlıyor. Fermuarlı gözlere yerleştireceğiniz malzemelerinizi güvenle yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olduğu her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalem, kalem ucu ya da silgi gibi küçük ve kolaylıkla kaybolabilen malzemeler için üretilmiş özel bölümlere sahip lise çantası modelleri, her öğrencinin yanında taşıması gereken malzemeleri rahatlıkla muhafaza etmenizi sağlıyor. Kaybolma riskini azaltacak ve çantanızın içerisinde dakikalarca kalem arama derdinden sizi kurtaracak özel hazneli modeller, okul günlerinde olduğu kadar hafta sonu aktiviteleriniz için de etkin bir kullanım sunuyor. Gizli ya da özel hazne bölümüne sahip modelleri tercih ederek, para ya da değerli eşyalarınızı bu bölmelerde saklayabilir, eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ana haznelerin yanı sıra, yanlarda bulunan gözler ile desteklenmiş lise çantası modelleri, hareket halindeyken kolay erişim imkanı sunuyor. Cüzdan, telefon ya da bozuk para gibi ulaşım sırasında her zaman elinizin altında bulunması gereken malzemelerinizi bu haznelere yerleştirebilir, iç tarafa doğru çekilen fermuarları sayesinde güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Süngerli malzemesi ve vücuda göre ayarlanabilir uzunluktaki malzemesi ile dikkat çeken taşıma kolları, çantanızı dilediğiniz uzunlukta kullanmanızı amaçlıyor. Hem omuz destekleyici hem de vücuda kavrayıcı bir yapıya sahip taşıma kolları sayesinde malzemelerinizi etkin bir şekilde yanınızda bulundurabilir, eğitiminize konsantre olabilirsiniz.

Üniversite Çantası

Modern çizgileri ve ergonomik tasarımları ile dikkat çenen üniversite çantası modelleri, tarzınızı en doğru şekilde yansıtmanızı amaçlıyor. Göz alıcı ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği baskılı modeller, aynı zamanda tasarımları ile de giyim tarzınızı rahatlıkla yansıtmanıza yardımcı oluyor. Tercihini daha sade modellerden yana kullanmak isteyen öğrencilerin tercihi olan çok gözlü üniversite çantası modelleri ise, okuduğunuz bölüm her ne olursa olsun görünümünüzü zenginleştirmenizi ve hareketlendirmenizi amaçlıyor.

Okul gereçleri için olduğu kadar, elektronik malzemeleriniz için de etkin bir taşıma imkanı sunan sırt çantası modelleri, taşınabilir bilgisayar modelleri için özel olarak tasarlanmış gözleri ile çok yönlü bir kullanım sunuyor. Bilgisayar modelinizi sırt çantanızın en arka gözüne yerleştirebilir, ders sırasında önemli notlarınızı hızlı bir şekilde alabilir, sunum yapmanız gereken zamanlarda bilgisayarınızdan yardım alabilirsiniz. Bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak amacıyla süngerli bir bölme ile ayrılan notebook çantası modelleri, pratik, işlevsel ve güvenli bir taşıma elde etmenizi amaçlıyor.

Mevsim değişiklikleri sırasında ya da yağmurlu günlerde etkin bir korunma elde etmenizi sağlayan lise çantası modelleri, hava şartlarına hazırlıksız yakalanmanızın da önüne geçiyor. Şemsiye, uzun kollu t-shirt ya da hırka gibi malzemelerinizi her zaman yanınızda taşımanızı sağlayacak modeller, özellikle uzun ders saatleri olan öğrenciler için etkin bir çözüm sunuyor. Bulunduğunuz yer ve hava şartları ne olursa olsun su geçirmez kumaşı sayesinde eşyalarınızı çantanızda güvenle taşıyabilir, ihtiyacınız olduğu an sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Lise ve Üniversite Çantaları

1.346 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Eastpak
  2. U.S. Polo Assn.
  3. Lizer
  4. Fudela
  5. Hakan Çanta
  6. Jansport
  7. Kipling
  8. Busquets
  9. Trendix
  10. Yaygan
  11. Benetton
  12. Vans
  13. Ümit Çanta
  14. Lumberjack
  15. Faber-Castell
  16. New Balance
  17. Unkeeper
  18. Kaukko
  19. Quiksilver
  20. Mikro
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/273199
BAŞA DÖN