Kalemtraş

Kalemtraş; kalem açacağı adıyla da anılan, kurşun kalemlerin uçlarını traş ederek sivriltmek için kullanılan kırtasiye malzemesidir. Elektrikli, pilli veya kollu çeşitleri olan kalemtraşlar olsa da daha çok elle çalışan kalemtıraşlar yaygın olarak kullanılır. Çelik bir kesici bölüm ve onu sabit tutmaya yarayan plastik bir dış yüzeyden oluşur. Yazı yazarken, sınav esnasında ya da ders çalışırken hayatınızı kolaylaştıran, insanların yanından ayırmadığı kalemtraş çeşitleri severek kullanılır. İhtiyaçlara yönelik olarak dünyaca ünlü birçok marka tarafından üretilen kalemtraşlar, kurşun kalemler ile rahatça kullanım kolaylığı sağlar. Çok sayıda renk ve model fırsatları ile kullanıcılara sunulan kalemtraş çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Pratik kullanımı ile bu ürünler arasından kollu kalemtraş sıklıkla tercih edilir. Keskin ve paslanmaz çelik malzemeden üretilen kesici bölümü ile kalemlerin, sivri uçlu olmasını sağlayarak kolay yazı yazma imkanı sunar. Kalemi çok küçültmeden minik traş darbeleri ile uç yüzeyini alarak sivriltir. Kurşun kalemin kağıt üzerindeki rengi belirgin olur. Net ve canlı yazılar yazmak sizleri mutlu eder. İşlevsel kullanımı ile hayatınıza kolaylık katan otomatik kalemtraş her an kaleminizi açma imkanı sunar. Elleriniz yorulmadan hızlı şekilde, istenilen ölçüde kalemi açarak zaman tasarrufu sağlar. Tasarım özellikleri ve zarif yapısıyla tüm kalemlikler için idealdir. Her yere kolayca sığar, az yer kaplar. Gelişmiş yüksek teknoloji ile üretilen kalemtraşlar her yaştan kullanıcıyı memnun eder. Çok sayıda renk ve model alternatifiyle cazip avantajlar sağlar. Her zevke hitap eden tasarımı ve otomatik, kollu, hazneli gibi model seçenekleriyle ihtiyaca yöneliktir. Toplantılarda, derslerde, sınavlarda sağladığı fayda ile motivasyonunuzu artırır. Kaleminizin ucunun azaldığını düşünerek kaygılanmadan yüksek performans gösterirsiniz.

Şık Tasarımlı Kalemtraş Özellikleri

Tasarım detayları, farklı model seçenekleri ve işlevsel kullanımı ile yoğun talep görür. Çelik plastik malzeme ile üretilen kaliteli ve dayanıklı kalemtraşlar her zevke hitap eder. Kapaklı, üç bıçaklı, çift taraflı, figürlü model seçenekleri ve özgün tasarımlarıyla göz doldurur. Pratik ve kolay kullanımı ile avantajlıdır. İnce düşünülmüş bir hediye seçeneğidir. Sizin ve sevdiklerinizin beklentilerini karşılar. Kullanım kolaylığı ve tasarım detaylarıyla beğeni toplar. Hareketli detayları, işlevselliği, kullanıcı memnuniyeti ve dayanıklılık açısından kalemtraşlar dikkatleri üzerine çeker. İnsan sağlığına uyumlu malzemeler ile güvenilir markalar tarafından üretilen ürünler, beklentilere yönelik olarak çeşitlendirilir. Şık tasarımlı elektrikli kalemtraş evde, okulda, ofiste tüm çalışma alanlarında kullanıma uygundur. Güçlü motoru ve keskin bıçağı ile pratik şekilde siz yorulmadan onlarca kaleminizin ucunu açar. Çelik, plastik gibi malzeme seçenekleri ve renk çeşitleri ile her yaştan kullanıcının tarzına uyumluluk sağlar. Büyüklüğü değiştikçe açabileceği kaleminde boyutu ve sayısı artar. Oldukça işlevsel olan kalemtraş makinası fiyat performans ürünüdür. Yüksek oranda verim alınır. Birçok kullanım avantajı sunan masaüstü kalemtraş kaliteli tasarımı ile göz doldurur. Hemen elinizin altında olur. Bu imkanı ile çalışmalara ara verilmesine gerek kalmadan hızlıca kalemleri açar. Ebeveynler çevirmeli kalemtraş satın alırken eğlence sever çocuklarını düşünür. Özenle açılan kalemden artan hoş şekilli kalıntılar çocukları mutlu eder. Öğrenciler için kullanıma uygundur. Gönül rahatlığı ile tercih edilir.

Özgün Kalemtraş Tasarımları

Masa tipi kalemtraş günlük işlerinizi yürütürken bilgisayar başında yerinizden kalkmadan kaleminizi açma olanağı sunar. Geniş iç haznesi ile beklenenden çok daha büyük kalemleri açma özelliği bulunan büyük kalemtraş öğrencilerin favorisidir. Bu sebeple büyük ölçekli kalemleriniz de tükenmeden pratik seçilde kullanılır. Kaliteli malzemesi, hafif ağırlığı, zarif ve bir o kadar da dayanıklı tasarımı ile satın aldığınızda kendinizi şanslı hissedeceğiniz silgili kalemtraş işlevseldir. Kalemtraş ile kaleminizi açarken yanlışlarınızı kontrol eder silgili kısmı ile de onları silersiniz. Özellikle sınavlarda oldukça fazla zaman kazandırır. Dikkat çeken renk tonları, farklı model ve dijital baskılı seçenekleriyle aksesuarınız olur. Yanınızdan hiç ayırmayacağınız ve onunlayken konforlu hissedeceğiniz lisanslı tasarımları da bulunan kalemtraşlar, eğitim ve öğretimin bir parçasıdır. Her yıl okul alışverişinde muhakkak sepete eklenen arabalı kalemtraş erkek çocuklarının oyuncağı görevini de görür. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz metal kalemtraş ile hayatınızı kolaylaştırır. Pratik şekilde kalemi açılan mekanizmalı özelliği dikkat çeken kalemtraş çeşitleri sizi memnun eder. Hızlıca kalem açma özelliği ile demir kalemtraş öncelikli seçenekler arasındadır. Kaliteli malzemesi ile kolayca kırılmaz. Ayrıca kalemin ucunu kırmaz, çok açıp kalemi küçültmez. Okulda, işte, ofiste, sınavda konfor sağlayarak huzurlu ve mutlu anlarınıza eşlik eden kalemtraşlar, keyifli bir deneyim sunar. Günün koşturmalı temposu içinde kullanıma elverişli olan elektronik kalemtraş gösterdiği yüksek fayda ile daha çok yetişkinlerin tercihidir.

İşlevsel Kalemtraş Modelleri

İşlevsel kullanımı, farklı renk tonları ve hareketli detaylarla zenginleştirilen kutulu kalemtraş şık tasarımı ile kalemden arta kalan çöpleri haznesinde tutar. Kalem açarken çöp kutusu aramanıza gerek kalmaz. Kalemin çöpleri yere düşmeden, temiz bir kalem açma deneyimi yaşatır. Aynı anda iki kalem açmayı mümkün kılan ikili kalemtraş da son yılların favorisidir. Tasarım özelliği ile beğeni toplarken hayatı kolaylaştırır. Üzerinde bulunan iki adet kalem açma haznesi ile cazip bir seçenektir. Özel olarak üretilen kapaklı kalemtraş fonksiyonel kapağı ile kalemtraşın kesici kısmını kapatarak güvenli kullanım sağlar. Oldukça hızlı sonuçlar alacağınız bu özgün tasarımlı kalemtraşlar vazgeçilmez bir kırtasiye malzemeniz olur. İş yerinde de kaleminizi pratik şekilde açmak ofis tipi kalemtraş ile mümkündür. Tıpkı onun gibi hızlı ve işlevsel kullanımı ile büro tipi kalemtraş da zaman tasarrufu sağlar. Israrla istenen şarjlı kalemtraş ise yeni neslin gözdesidir. Öğrencilerin okul çantaları içinde güvenle yer alır. Çocuklar tüm gün okulda kalemlerini güvenle açarken ebeveynlerin içi rahat olur. İhtiyacınız için ideal olanı arıyorsanız kolay kullanımlı kalemtraş modellerine göz atabilirsiniz. İçiniz rahat ederek kullanacağınız çelik ve plastik gibi kaliteli malzemelerden üretilen kalemtraşlar her yaştan kullanıcıya uygundur. Birçok markanın ürettiği kalemtraş çeşitleri; kalemleri özenle koruyarak titizlikle açar. Hayatınızı kolaylık ve pratiklik kazandırarak işlerinizi kolaylaştırır. Severek kullanılır. Sunduğu birçok fırsat ve kullanım avantajı ile tavsiye edilir.

Pratik Kullanımlı Kalemtraşlar

Uzun açan kalemtraş yorum cümlelerinde kullanıcıların, memnuniyet ile tavsiye ettiği görülür. Tasarım kalitesi, renk seçenekleri, model avantajları ve ihtiyaca yönelik olarak üretilen boyut alternatifleri ile beklentileri karşılar. Dünya çapında güvenilir markalar tarafından kaliteden taviz verilmeden üretilen kalemtraşlar, her yaştan insanın beklenti ve zevkine uygundur. Kollu kalemtraş tavsiye edilir. Elektrikli, pilli, otomatik olma özellikleriyle hızlı kalem açma fırsatı sunan kalemtraş modelleri, emsalleri arasından ayrılarak favoriniz olur. Yetişkinler ve çocuklar idealdir. Özellikle kız çocukları birçok seçenek arasından pembe kalemtraş tasarımını tercih eder. Dayanıklı malzeme seçenekleri ile demir, çelik, plastik gibi kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen kalemtraşları kendiniz ve sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. İşlevsel kullanım kolaylığı, farklı renk tonları ve model alternatifi ile beklentilere cevap verir. Kapaklı kalemtraş modellerini pratik şekilde kapanan kapağı ile güvenle yanınızda taşırsınız. Uygun fiyatlarla temin edeceğiniz kalemtraşlar, kalemleri ilk halindeki gibi bir forma sokar. Sivri uçlu kalemlerle uzun süre yazı yazma deneyimi yaşatır. Günlük işlerinizi sekteye uğratmadan, yoğun tempo arasında kaleminizi keyfile açarak dinlenme molaları verebilirsiniz. Fiyat avantajlarına sahip şık kalemtraşlar ile evde, okulda, ofiste tarzınızı da yansıtırsınız. İşlevsel kalemtraşların rahatlığına alışan herkes birkaç tane satın alarak ihtiyaçlarını maksimizi eder. Tüm yetişkinler ve çocuklar için kalem açmak hızlı ve keyifli hale gelir.

Kalemtraş Avantajları

Yer ve zaman fark etmeksizin kalemlerinizi kırmadan özenle açan kalemtraşlar avantajlıdır. Tasarım özellikleri ile özel bir yapıya sahip olan kalemtraşlar çantalara rahatça sığar. Tasarım özellikleri ile yazı yazma ve ders çalışma isteği uyandırır. Sınavlarda pratik kullanımı ile motive eder. Başarınızı destekler. Kalemtraş fiyatları ve modelleri göz önüne alındığında avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Dünyaca ünlü markalar tarafından üretilir.
 • Tasarım özellikleri ile kullanıcıları memnun eder.
 • Özenle tasarlanmış hareketli detayları ile büyük beğeni toplar.
 • Renk, model, desen çeşitleri ile kullanıcılara sunulur.
 • Elektrikli, pilli otomatik modelleri ile hızlı sonuçlar alınır.
 • Online alışveriş avantajı ile kolayca satın alınır.
 • Kapaklı modelinin ile güvenli kullanım imkanı sunar.
 • Pilli kalemtraş performansı ile hayatınızı kolaylaştırır.
 • Pratik kullanımlı hazneli modeli çöpleri içine toplar.
 • Her an sivri uçlu kalemle yazmayı mümkün kılar.
 • Sınavda, okulda, ofste, büroda kullanımıyla barışıyı destekler.
 • Ders çalışırken tasarım avantajları ile motivasyonu artırır.
 • Şık bir hediye seçeneğidir.
 • Kaliteli malzemesi ve tasarımı ile güvenilirdir.
 • Kalemi açan keskin yeri tehlike oluşturmaz şekilde konumlandırılmıştır.
 • Hafif yapısı ile kolayca taşınır.
 • Ucuz kalemtraş fiyat avantajları ile kullanıcıların bütçesine uygundur.
 • Demir kalemtraş sağlam ve dayanıklıdır.
 • Çantada, kalem kutuda yer kaplamaz.
 • Yetişkinler ve çocuklar severek kullanır.
 • Öğrenciler için vazgeçilmezdir.
 • Şık tasarımı ile aksesuar olabilecek düzeydedir.
Kalemtraş Fiyatları

Kalemtraş fiyatları; tasarım detayları malzeme kalitesi ve birçok işlevsel özelliğine göre farklı miktarlarda belirlenir. Kalemtraşları, hesaplı fiyat avantajları ile dilediğiniz modelde zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Şık tasarımlı kalemtraş fiyatları, ürünün işlevsel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Birçok marka tarafından üretilen çift hazneli kalemtraş ile istediğiniz yerde kolayca kaleminizi açarsınız. Kaliteli kalemtraş çeşitlerini, avantajlı fiyatlarla satın almak için indirim fırsatları ve kampanyalar takip edilir. Kalemtraşlar; çalışma masasında, sırada, çantada, büroda, ofiste az yer kaplar. Daha çok bu özelliği ile beğeni toplar. Geniş iç haznesi, birkaç kalemi aynı anda açma özelliği, kapaklı ve kollu gibi model seçenekleri ile işlevseldir. Baskılı, desenli, anime karakterli, düz ve sade renkleri ile yaşamınıza enerji katar. Üçgen kalemtraş kullananlar beğeni ve memnuniyetinden bahseder. Kalemtraş yorumları, demir ve elektrikli olanların sıklıkla tercih edildiğini gösterir. Sizi ve sevdiklerinizi mutlu eder. Alternatif bir hediye seçeneğidir. Birçok çeşidi olan kalemtraşlar, kaliteli malzeme yapısı ve pratik kullanım özelliklerine göre farklı fiyatlara sahiptir. Üretilirken demir malzeme kullanılan bir kalemtraş ile plastik kalemtraş arasında fiyat farkı vardır. Uygun fiyat avantajları için indirim fırsatlarını takip etmekte yarar bulunur. İşlevsel kullanımlı ve şık tasarımlı kalemtraşlar fiyat avantajları ile Hepsiburada’dan satın alınır.

Kalemtraş Ne İşe Yarar?

Kalemtraşlar, hızlı ve çabuk şekilde kurşun kalem açmaya yarar. Bu araç ile yazı ve çizim işlerinde kullandığınız renkli kuru boyalarınızı ya da kurşun kalemlerinizi açabilir, körelen uçlarını tekrar sivriltebilirisniz.

Kalemtraş Kimler Tarafından Tercih Edilir?

Kalemtraşları daha çok yetişkinler ve çocuklar tercih eder. Bu araç öğrenciler için idealdir. Farklı yaş gruplarından öğrenciler için farklı modeller bulunabilir.

Kalemtraşın Nasıl Olması Gerekir?

Kalemtraşlar işlevsel özellikleri ile hızlı, kolay ve pratik kullanımlı olarak tasarlanır. Sivriltme işi için gerekli olan jilet kısmının mümkün olduğunca keskin ancak güvenli olması tavsiye edilir.

İlgi Gören Kalemtraşlar Hangileridir?

Kalemtraşlar, genel olarak bir çok model seçeneği ile sunulur. Kullanım şeklinize uygun modelleri seçebilirsiniz. Genel olarak; otomatik, elektrikli ve demir kalemtraş modelleri ilgi gören tasarımlar arasındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kalemtraş Fiyatları ve Modelleri

3176 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 48 / 3176 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?