Teknoloji ve elektroniğin yaşantımıza her geçen gün daha da girmesiyle paralel olarak gelişme gösteren sinema sistemleri, her geçen yıl daha yenilikçi detaylarla tasarlanmaktadır. Kusursuz izleme keyfi ve güçlü ses sunan bu destekleyici sistemler, aynı zamanda eve daha dekoratif bir hava kazandırırlar. Siz de LED veya LCD televizyonunuzun özelliklerine uygun seçeceğiniz sinema sistemleri ile birbirinden farklı filmi, daha kusursuz şekilde izleyebilirsiniz.

Ev Sinema Sistemleri

Teknolojinin birçok yeniliğini bir arada yaşamaya imkan tanıyan ev sinema sistemleri, birçok markanın ürün çeşidi sayesinde geniş bir yelpazeye sahiptir. Ses, görüntü ve netlik gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran bu sinema sistemleri; kaliteye ve teknik donanımlara göre değişiklik gösterir. Hoparlör, amplifikatör, wireless bağlantı ünitesi, kanallar, soundbar ses çeşitleri ve network oynatıcı gibi daha birçok ek destekleyici ürün, sinema sistemlerinin parçaları arasında yer alır. Son yıllarda birçok yenilikle ortaya çıkan amplifikatör modelleri, sinema sistemlerinin en büyük tamamlayıcıları olması bağlamında önemlidir.

Sesi, daha net ve güçlü yükseltmeye yarayan amplifikatörler, adeta sinema ruhunu evinizde yaşamanıza imkan sağlar. Kaplamalı hoparlör, ön panel, ses topuzu, analog ses terminalleri ve network ise verimliliği sağlayan diğer teknik donanımlar arasında yer alır. Sinema sistemleri içinde bulunan ekipmanlardan bir diğeri de soundbar'lardır. Özellikle ayrı ses sistemleri kurmakla uğraşmak istemeyenlerin tercih ettiği soundbarlar, çok az yer kaplamaları ve evde estetik açıdan şık bir görünüm sağlamaları bakımından oldukça avantajlıdır. Genellikle TV altında veya üstünde yer almalarını sağlayan ince bir dizaynda üretilmişlerdir. Siz de seçeceğiniz soundbar sistemi ile filmleri daha güçlü seslerle ve görüntü çözünürlükleriyle seyredebilir, ayrıca evinizin dekoratif şıklığına bir yenisini ekleyebilirsiniz.

Ev Sinema Sistemi Fiyatları

Sinema keyfini ikiye katlamayı sağlayan teknolojik sinema sistemleri, günümüzde birçok modele sahiptir. Ses ve görüntü üzerine odaklanan ve sinema konseptini yaşatmaya yardım eden bu cihazlar, genellikle amplifikatör, hoparlör ve soundbar parçalarını bünyelerinde barındırırlar. Televizyon üniteleriyle veya diğer ekipmanlarla bütünlük içinde olan, gerek evin dekorasyonuna şık bir duruş kazandırarak, gerekse kaliteli müzik dinleme isteğinizi tatmin ederek kullanıcıya fayda sağlayan bu sinema sistemlerinin sahip oldukları tasarımlar ve gelişmiş modern teknik donanımlar, fiyatlarına da yansımıştır.

Parlak görüntüler eşliğinde film keyfi sunan sinema sistemleri, daha çok set halindeki modelleriyle eve bütünlük kazandırırlar. Evinizde bazı sinema parçalarınız eksik veya tamamlamaya uygun değilse, set halindeki modelleri tercih edebilirsiniz. Orta hoparlör, soundbar, amplifikatör, arka hoparlör, ön hoparlör ve frekans ayarlayıcı gibi daha birçok parça, set dahilinde yer alan ekipmanların başlıcalarıdır. Bu bakımdan set şeklinde satışa sunulan modellerin fiyat seçenekleri de ekipman sayısına ve özelliklerine göre değişir.

Ev Sinema Sistemi Tavsiyeleri

Günümüzde teknolojinin gelişme gösterdiği TV ve sinema alanında, her markanın kendi tasarımları sayesinde birçok modelde ev aletleri bulunur. Bunlar arasında yer alan sinema sistemleri, ev eğlencenize eşlik ederek sinemanın büyüleyici ambiyansını kendi konforlu ortamınıza taşımanıza yardım ederler. Ancak ev konforunda eğlenmenizi sağlayan bu sinema sistemlerini seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

Öncelikle sinema sistemi seçerken, evinizin konumunu ve büyüklüğünü dikkate almanızda fayda vardır. Kurulum yerlerinin sık sık değiştirilemeyeceği de dikkate alınırsa bu kriter daha fazla önem kazanır. Örneğin, küçük bir eviniz varsa, görüntüyü ve sesi güçlendirecek tek ekipmanları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Ancak eviniz geniş ise belirlediğiniz yer için ihtiyacınıza ve zevkinize uygun, set halinde bulunan sinema sistemlerine yönelebilirsiniz. Ayrıca sinema sistemi seçerken; son teknolojilerle üretilmiş olmasını, hoparlör çıkışını ve subwoofer özelliğini de göz önünde bulundurmanız, uygun modelin alınması açısından fayda sağlayacaktır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ev Sinema Sistemleri

503 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yamaha Ev Sinema Sistemleri
  2. Magnat Ev Sinema Sistemleri
  3. Heco Ev Sinema Sistemleri
  4. Monitor Audio Ev Sinema Sistemleri
  5. Sony Ev Sinema Sistemleri
  6. Buyfun Ev Sinema Sistemleri
  7. Denon Ev Sinema Sistemleri
  8. LG Ev Sinema Sistemleri
  9. Dali Ev Sinema Sistemleri
  10. Goldmaster Ev Sinema Sistemleri
  11. Bose Ev Sinema Sistemleri
  12. Bowers & Wilkins Ev Sinema Sistemleri
  13. Samsung Ev Sinema Sistemleri
  14. Lastvoice Ev Sinema Sistemleri
  15. Roku Ev Sinema Sistemleri
  16. Harman/Kardon Ev Sinema Sistemleri
  17. JBL Ev Sinema Sistemleri
  18. Mecool Ev Sinema Sistemleri
  19. Mikado Ev Sinema Sistemleri
  20. Paleon Ev Sinema Sistemleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Watt A-Z
 6. Watt Aralığı
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17201/152492
Başa dön