Subwoofer (Ev Tipi)

Yorucu geçen bir günün sonunda ya da ailenizle ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz hafta sonlarında, sahip olduğunuz üst düzey ses sistemleriyle beğendiğiniz müzikleri ve sinema filmlerini keyifle izleyebilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların özenle geliştirdikleri ev tipi subwoofer modelleri, odanızı dolduracak derin bas tonlarını en ideal şekilde oluşturarak takip ettiğiniz medyadan daha fazla keyif almanızı sağlar.

Ev Tipi Subwoofer Fiyatları

Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak dizayn edilen ev tipi subwoofer'lar, genellikle aktif yapılı oldukları için ek bir amfi bağlantısına gerek kalmaksızın, ses kaynağındaki verileri doğrudan size yansıtabilirler. Farklı genişliklerde üretilen hoparlör sürücüleri bu sayede farklı frekans aralıklarındaki sesleri üreterek dinlediğiniz müziklerdeki ve izlediğiniz filmlerdeki derin sesleri eksiksiz olarak işitebilmenize yardım eder.

Ev tipi subwoofer seçiminizi yaparken, hoparlör sistemini kuracağınız odaların genişlikleri ve genel yapılarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunun yanı sıra edineceğiniz subwoofer'ı odanızda konumlandıracağınız alan da, bu ürünlerden alacağınız performansı doğrudan etkiler. Zira yanlış açı ve duvar pozisyonuna göre yerleştirilen kabinler, belirli bir mesafe sonrasında işitilebilecek şekilde ses üretebilir. Yöneleceğiniz ev tipi subwoofer fiyatları, tercih edeceğiniz modeli; markası, çıkış gücü, kabin tipi, aktif ya da pasif olması ve üretim malzemesi gibi değişkenlere göre farklılık arz eder. Hedefiniz, geniş salonunuzda yüksek tanımlı ses ve video izlerken basları alabildiğine derin ve eksiksiz duymaksa, doğrudan büyük kabinli ve geniş çapa sahip sürücülü subwoofer'ları edinebilirsiniz. Amacınız, hem görsel olarak sizi tatmin edecek ve odanıza farklı bir dokunuşta bulunacak, hem de işitsel anlamda memnun kalacağınız ürünleri almaksa, duvara monte edilebilen ve tablo formunda geliştirilen subwoofer'lar sizin için uygun olabilir. Böyle ürünler, zarafete düşkün olanlar ve yüksek teknolojiden ödün vermek istemeyenlerin seçebilecekleri ideal ürünler arasında yer alır.

Hazır ev sistemlerine yönelmek yerine kendi hoparlör sistemlerini kurmak isteyenlere geniş bir seçim olanağı sunan modeller, her türlü ihtiyaca cevap verecek ve geniş odaların bile içini rahatlıkla doldurabilecek yapılarıyla kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor.

Ev Tipi Subwoofer Modelleri

Gelişen teknolojiye ayak uyduran ev tipi subwoofer'lar, gereksinimlerinize göre farklı özellikler sunar. Kablolu ve kablosuz yapıda olan ürünler, klasik kabinli modellerin yanı sıra, odalarında farklılık yaratmak arzusunda olanlar için de çeşitlilik sunar. Ahşap yapılı kabinlerin içine yerleştirilen güçlü ve geniş çaplı sürücüler, birçok kullanıcının beklentisini karşılayacak niteliktedir. Yüksek tanımlı seslerin yaygınlaşmasıyla önem kazanan bu yapıdaki hoparlörler, evinizde farklı bir atmosfer oluşturmak ve sevdiklerinizle güzel zaman geçirmek amacıyla değerlendirebileceğiniz ürünlerdir. Bununla birlikte sinema tutkunlarının da vazgeçilmezleri arasında bulunan ev tipi subwoofer'lar, takip edilen filmlerdeki çeşitli ses efektlerinin eksiksiz ve hatasız olarak üretilebilmesini sağlar.

Odalarında hoparlör sistemlerine ayırabilecekleri kadar geniş alanı olmayanlar için geliştirilen ve neredeyse tablo boyutlarında üretilen subwoofer modelleri, uzaktan kumandalı yapılarıyla gerek ses şiddetini ayarlamaya, gerekse ses kaynağı değişimine imkan tanır. Flat Hi-Fi olarak da anılan bu tip sistemler, akıllı cep telefonu ve tabletlerinizle kablosuz bağlantı kurarak ilgili medyalardaki seslerin sorunsuz olarak yansıtılmasını sağlarlar. Dekoratif özelliği ağır basan hoparlörler almak isteyenlere hitap eden bu ürünler, kullanıcı tarafından değiştirilebilen görselleriyle de son derece dikkat çekicidir.

Birbirinden güzel ve işlevsel ev tipi subwoofer'lardan dilediklerinizi edinerek evinizi rahatlıkla sinema salonuna ya da konser alanına çevirebilirsiniz. İzlediğiniz filmlerden ve dinlediğiniz müziklerden daha fazla keyif almanızı sağlayacak ürünler, getirdikleri ekstra özellikler ve bağlantı zenginlikleriyle de tercih nedeniniz haline gelebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ev Tipi Subwoofer

36 ürün listeleniyor
Klipsch
Magnat
Polk Audio
Westa
Bowers & Wilkins
Dali
JBL
Reiss Audio
A&T Emporium
Alpine
Aqoustics
D-Light
Edifier
Harman/Kardon
Heco
Leader
Masfitech
Massive
Reis
Reiss
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 36 / 36 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?