Nem Alma Cihazı

Nem alma cihazları, fazla nemi içine çekerek neme bağlı oluşacak küf kokusu, duvarlarda leke oluşunu, boya dökülmesi, pas, çürüme ve oksitlenme gibi sorunların önüne geçer. Günlük nem alma potansiyelleri değişiklik gösteren cihazlar, "ticari tip" ve "ev tipi" olarak farklı seçeneklere sahiptir. Ev tipinden ticari tipe yaklaştıkça, ürünlerin nem tutma kapasiteleri ve boyutları da değişiklik gösterir. Farklı oda sıcaklıklarında yüksek performans sergileme kapasitesine sahip nem alma cihazları içerisinde tek tuş ile biriken suyu boşaltabilen modeller de bulunur.

Kontrol altına alınamayan aşırı nem, solunum, dolaşım yolu rahatsızlıkları ve romatizmal problemler gibi insan sağlığı için tehlike yaratacak bir dizi soruna neden olabilir. Sağlıklı ve konforlu ortamlar yaratan nem alma cihazları; sağlığınıza, yaşadığınız ortama, değerli cihazlarınıza, mobilya ve eşyalarınıza zarar verecek fazla nemi engeller. Böylece daha sağlıklı mekanlarda yaşamanıza olanak sağlarken, eşyalarınızın da ömrünü uzatır. Sessiz çalışma özelliğine sahip nem alma cihazları, sizin için konforlu ortamlar yaratır.

Sabit kullanımda su giderine bağlanabilen, su deposu dolu uyarı ışığı ve su deposu yerleştirme hata sinyaline sahip modellerin yanı sıra sürekli çalışmayı veya istenilen nem oranını ayarlamayı sağlayan Humidistat’a (elektronik kontrol devresi) sahip cihazlar da yer alır. Humidistat barındıran modeller, 5 C ile 35 C arasında kullanıma olanak tanır.

Günlük nem alma kapasitesinin 10 litreden 120 litreye kadar değişebildiği nem alma cihazları, ısıtma giderlerinizi azaltarak, seyrek kullanılan alanlarınızın da temiz ve kuru kalmasını mümkün kılar. Isıtılmayan odalarınızda bile yüksek nem alma kapasitesine sahip ürünler, maksimum verimlilik prensibiyle çalışır. Otomatik kapatma özelliği bulunan, aşırı taşma koruması olan, profesyonel sıcak gaz defrost otomatiği ve otomatik higrostat kontrollü nem alma özellikli cihazlar, ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar vererek, maksimum kapasitede çalışır. Böylece siz ve eşyalarınız için sağlıklı bir ortam yaratır.

Nem Alma Cihazı Fiyatları

Nem alma cihazları; nem alma kapasiteleri, ev tipi ya da ticari tip olup olmamaları, güç tüketimleri, su hazneleri, çıkardıkları gürültü, otomatik defrost, otomatik çalışma gibi ekstra özelliklere göre farklı şekillerde fiyatlandırılır. İster evinizin ister depo olarak kullandığınız iş yerinizin ya da yazlığınızın fazla nemini giderin, kullanım alanına uygun olarak seçilen nem alma cihazları, size daha sağlıklı yaşam alanları sunar.

Taşıma kolları, teker, drenaj borusu sarma aparatı, saat sayacı, kolay takılabilir ve yıkanabilir hava filtresi, drenaj pompası, nem alıcı alüminyum film, su tahliyesi için drenaj hortumu, OLE-55NA ve OLE-65NA tipi LCD kontrol paneli, hazne dolu ikaz lambası gibi malzemelere sahip nem alma cihazları, size kullanım kolaylığı sağlar. Otomatik defrost, sıcak gaz defrost ve ayarlanabilir hava akış yönü sunan cihazlar, tekstil kurutma özellikli ve seçilebilir çalışma moduna sahip olurken; zaman ayarlı ürünler de cihazdan elde edebileceğiniz verimliliği önemli ölçüde artırır. Sıcak gaz defrost otomatiğine sahip cihazların nem alma kapasitesi, aynı kompresör gücünde olan diğer cihazlara oranla 5-15°C sıcaklık aralığında %30'a kadar daha yüksektir.

Absorbsiyon teknolojisi ile buz çözdürme aşamaları olmadan kesintisiz nem almaya olanak sağlayan cihazlar ile sağlam paslanmaz çelik gövdeye sahip ürünler, en zorlu ortamlarda bile sizi yarı yolda bırakmaz. Güneş ışığı görmeyen alanlarınızdaki aşırı nemi almasının yanı sıra ıslak giysileriniz, çamaşırlarınız ya da halılarınızın nemini de pratik bir şekilde gideren nem alma cihazlarının aynı zamanda bakımı da kolaylıkla yapılabilir. Harici yoğuşma suyu tahliyesi de bağlanabilen cihazlarda su seviyesi pencereli olan ve çıkarılabilir tankı bulunan seçenekler de mevcuttur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nem Alma Cihazı

228 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 228 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162059