Farklı model ve özellikleri ile her evin ihtiyaçları arasında yer alan dikiş makineleri ile sökülen kıyafetlerinizi dikebilir ya da aklındaki tasarımları hayata geçirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun bir dikiş makinesi alarak dikiş dikme deneyimini yaşayabilir ve günün stresini atabileceğiniz yeni bir hobi edinebilirsiniz.

Her An Yanınızda Taşıyabileceğiniz Mini Dikiş Makineleri

Dikiş dikmeyi yeni öğrenenlerin ve dikiş makinesini seyahatlerde de yanında taşımayı tercih edenlerin kullanabilecekleri mini dikiş makineleri kompakt tasarımları ile ön plana çıkar. Mini dikiş makinelerini kullanmayı kolaylıkla öğrenebilir ve terzi masrafından kurtulabilirsiniz. Hafif ağırlıkları ile yanınızda taşıyabileceğini modelleri ihtiyaç duyduğunuz her yerde çalıştırabilirsiniz.

Mini dikiş makinesi alırken kullanacağınız yer ve beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Bir zımba büyüklüğünde olan el tipi dikiş makineleri ile ince kumaşları dikebilirsiniz. Şarjlı ve pilli çalışan dikiş makineleri ise başlangıç seviyesi bir modelin pek çok özelliğine sahiptir. Hemen her tür kumaşı dikebilir, kol ve paçaları yapabilir, yeni kıyafetler dikebilirsiniz. Kablosuz çalışma özelliği sayesinde bahçede ya da parkta kullanmanız mümkündür.

Tasarımlarınızı Hayata Geçirebileceğiniz Dikiş Makineleri

Fonksiyonel özellikleri ve sessiz çalışma özellikleri ile evlerin gözdesi olan yeni nesil dikiş makineleri kolay kullanılabilirlikleri ile dikkat çeker. Özgün ve uygun fiyatlı kıyafetler dikerek kendinizi şımartabileceğiniz ve sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz dikiş makineleri kusursuz bir dikiş deneyimi yaşamanızı sağlar. Dikiş makinesi seçiminde bütçeniz ve ihtiyaçlarınızı göz önünde tutabilir ve bazı noktalara dikkat ederek sizin için ideal dikiş makinesini seçebilirsiniz.

 • Makinenin sıklıkla kullanacağınız kumaş türlerini dikip dikmediğini inceleyebilirsiniz.
 • Alacağınız makinenin esnek dikiş özelliği bulunmasında fayda vardır. Esnek dikiş özelliğini yalnızca esnek kumaşlarda değil daha sağlam olmasını istediğiniz dikişlerde de kullanabilirsiniz.
 • Dikişlerinizin daha kaliteli olması ve estetik görünmesi için desen seçeneği bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.
 • Detayları daha rahat dikebilmek için alacağınız ürünün aydınlatmasının olmasına özen gösterebilirsiniz.
 • Kolay kullanım için otomatik iplik takabilen modelleri kullanabilirsiniz.
 • Overlok dikişi, makinelerin en çok kullanılan programları arasında yer alır. Dikişlerinizin daha temiz görünmesi için overlok özelliği bulunan modellere göz atabilirsiniz.
 • Dikişin başladığı ve bittiği noktaları güçlendirerek diktiklerinizin daha sağlam olması için geri dikiş özelliğinin olmasında fayda vardır.
 • İstediğiniz yer ve saatte rahatlıkla dikiş dikebilmek için makinenin sessiz çalışması oldukça önemlidir.
 • Makinenizin iç aksamlarının hangi malzemeden yapıldığına dikkat edebilirsiniz. Metal aksamları bulunan modeller daha dayanıklı ve uzun ömürle olmakla beraber plastik aksamlı ürünlerin fiyatları daha uygundur.

Gelişmiş Özellikleri ile Dikkat Çeken Dikiş Makineleri

Profesyonellere yönelik tasarlanan ve opsiyonel seçenekleri ile kusursuz dikişler dikebilmenizi sağlayan dikiş makineleri ile özgün tasarımlara imza atabilirsiniz. Hırka, gömlek gibi kıyafetlerin daha estetik olması için ilik açma özelliği olan makineler vardır. Tek adımda ilik açan modellerde düğmenin genişliğini seçmeniz yeterlidir, kalan işi makine sizin yerinize halleder. Dört adımda ilik açan modellerde ise iliğin dönüşlerini kendinizin yapması gerekir. Ayrıca şaşırtıcı tasarımlar için farklı şekillerde ilik açabilen makineler de bulunur.

Dikiş dikmenin yanında nakış da diken makineler ile giyim ya da tekstil ürünlerinin üzerine farklı desenler işleyebilirsiniz. Farklı şekilde kombinlenmeleri sonucunda istediğiniz deseni işleyebileceğiniz dikiş makineleri ile belirlediğiniz deseni tekrarlayarak uzatabilir ya da desenin simetriğini işleyebilirsiniz. Hafızasındaki sayı ve rakamları otomatik olarak yapabilen makineler aynı zamanda piko seçeneği de sunar.

Farklı baskı ayakları kullanılabilen dikiş makineleri, pek çok farklı opsiyonel seçenek de sunar. Baskı ayağını değiştirerek gizli fermuar dikebilir, kenarları kıvırabilir, büzgü ya da nervür yapabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dikiş Makinesi Fiyatları

517 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Singer Dikiş Makinaları
  2. Pfaff Dikiş Makinaları
  3. Brother Dikiş Makinaları
  4. Kingtex Dikiş Makinaları
  5. Stronger Dikiş Makinaları
  6. Typical Dikiş Makinaları
  7. janome Dikiş Makinaları
  8. Bernette Dikiş Makinaları
  9. Juki Dikiş Makinaları
  10. Zetina Dikiş Makinaları
  11. İşkur Makine Dikiş Makinaları
  12. Insma Dikiş Makinaları
  13. Ricoma Dikiş Makinaları
  14. Bernina Dikiş Makinaları
  15. Hamarat Dikiş Makinaları
  16. Bindallı Vera Dikiş Makinaları
  17. Sakashi Dikiş Makinaları
  18. İşkur Makina Dikiş Makinaları
  19. Kaı Dikiş Makinaları
  20. Seles Dikiş Makinaları
 4. Türü
 5. Makine Tipi
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/17071/17693/162152
Başa dön