Ofis Tüketim Malzemeleri

Ofis içerisindeki yaşam standartlarını artıracak ve daha konforlu bir ortam elde etmenizi sağlayacak olan ofis araçları, uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli yapıları ile dikkat çekiyor. Kağıt, temizlik, sarf malzemeleri, gıda malzemeleri ve içecekler olarak birbirinden çeşitli kategorilerde sunulan onlarca ofis malzemesi, rahat bir çalışma ortamı oluşturabilmenizi sağlıyor. Bütçenize uygun seçenekler ile farklı markaların hazırlamış olduğu malzemeler, temizlikten gıdaya kadar geniş bir yelpazede sunuluyor. Çalışırken ev ortamı yaratabilmenizi sağlayacak olan ve günün daha rahat geçmesine katkıda bulunacak ofis araçları, farklı alanlarda hizmet ediyor.

Ofis Temizlik Ürünleri

Temizlik ve hijyen konusunda uzman markalar tarafından hazırlanmış olan onlarca temizlik ürünü, ofis içi hijyeni sağlamanıza yardımcı oluyor. Temizlik bezi, sıvı sabun, yüzey temizleyici, bulaşık ve çamaşır temizlik ürünler, farklı fiyat seçenekleri ve boyutları ile bir arada sunuluyor. Geleneksel bezlerden %40 daha fazla kiri ve tozu içine hapseden mikrofiber toz bezi modelleri, tezgahları ve evyeleri temizleyebilmenize imkân tanırken ıslak ya da kuru tüm yüzeylerde kullanıma uygun temizlik bezleri yağdan ve kirden kolayca kurtulmanızı sağlıyor. Lavanta, gül, bahar esintisi ve okyanus kokusu gibi özlerle hazırlanmış sıvı sabunlar, el hijyenini ve temizliğini doğru ve etkili bir şekilde yapabilmenize yardımcı oluyor. Farklı boyutlarda hazırlanmış olan ürünler, uzun süreli kullanımlar için de ideal bir sabun seçeneği oluşturuyor. Güçlü ve etkili formüller ile geliştirilmiş olan bulaşık ve çamaşır makinesi deterjanları ve tabletleri de ofis mutfağında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler olarak dikkat çekiyor. Yumuşatıcı, renkliler ve beyazlar için ayrı ayrı hazırlanmış deterjanlar ve kireç sökücü tabletler de ofiste çamaşırlarınızı rahatlıkla yıkayabilmenize ortam hazırlıyor.

Kağıt Ürünler ve Sarf Malzemeleri

Ofislerin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alan kağıt havlu ve peçete seçenekleri, farklı boyutları ve uygun fiyatları ile bir arada sunuluyor. Yumuşak ve kaliteli olarak tasarlanmış olan kağıt havlular ve masaüstü peçete seçenekleri, ofis içerisindeki hijyeni sağlamanıza ve temizliğe gereken özeni gösterebilmenize yardımcı oluyor. Yine yumuşak bir yapıda hazırlanmış tuvalet kağıdı seçenekleri de gün içerisinde ihtiyaç halinde kullanıma hazır halde bekliyor. Alüminyum folyo, buzdolabı poşeti, çöp torbası, maske, eldiven ve streç film gibi sarf malzemeleri, ofisi eksizsiz bir şekilde dizayn edebilmenize ve ev konforuna kavuşturabilmenize yardımcı oluyor. Kullan at olarak hazırlanmış olan eldiven, tabak, kaşık, çatal ve bardak seçenekleri, hem pratik hem de hijyenik bir deneyim sunarken aynı zamanda her daim beklenmedik durumlara hazır olabilmenizi sağlıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile geliştirilmiş olan çöp kovaları, ofis içerisinde kullanıma uygun bir yapıda bulunurken aynı zamanda da uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getiriyor. Halıların ve mobilyaların kaymasını engelleyen kaydırmaz bantlar, daha rahat bir dekorasyon imkânı sunarken ahşaptan imâl edilmiş ürünler hem şık hem de kullanışlı bir ofis tasarımına ortam sunuyor.

Birbirinden Kaliteli Ofis Araçları ve Malzemeleri

  • Yağ, şeker, çay, ketçap ve mayonez gibi ofis içerisinde sıkça kullanılan ürünler, farklı markaların imzaları ve uygun fiyat seçenekleri ile birlikte sunuluyor.
  • Ofislerin değişilmezi olan kahve çeşitleri, farklı aromaları ve boyutları ile sizleri bekliyor. Türk kahvesi, ikisi bir arada, üçü bir arada ya da filtre kahve gibi seçenekler, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.
  • Yaşam alanlarının ve ofislerin taze ve ferah kokmasını sağlayacak oda parfümleri ve spreyleri, hijyenik ve temiz bir ortam yaratmanıza yardımcı oluyor.
  • Peçeteler, peçete aparatları, kağıt havlular ve tuvalet kağıdı modelleri, hem işlevsel yapıları hem de yumuşak tasarımları ile kaliteli bir kullanım sunuyor.
  • Ofis temizliğine gereken özeni göstermeniz için hazırlanmış olan çamaşır suyu, deterjan, temizlik bezi ve yağ çözücü ürünler, hijyenik bir ortam yaratmanıza ve sağlıklı kalabilmenize yardım ediyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Araçları Fiyatları

664 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Ofis Tüketim Malzemeleri
Ofis Tüketim Malzemeleri
Kağıt Ürünleri
Kağıt Ürünleri
Temizlik Ürünleri
Temizlik Ürünleri
Ofis Sarf Malzemeleri
Ofis Sarf Malzemeleri
Gıda Ürünleri
Gıda Ürünleri
İçecek Ürünleri
İçecek Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 664 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001496