Kağıt Ürünleri

Ticari kuruluşlarda ve hizmet sektöründe çalışan, ziyaretçi durumda olan veya müşteri olarak bulunan kişiler, yemek yerken ya da kişisel temizliklerini yaparken çeşitli kağıt ürünlerine ihtiyaç duyabiliyor. Başta kağıt havlu, tuvalet kağıdı ve peçete çeşitleri olmak üzere ev dışındaki ortamlarda kullanılan tüm kağıt malzemeler, ofis kağıt ürünleri olarak adlandırılıyor. Çalışanları ve müşterileri için ideal hijyen koşulları sağlamaya özen gösteren işletmelerin, kişilerin temizlik ihtiyacını karşılayacak miktarda ofis kağıt ürünleri bulundurması, hizmet kalitesi ve memnuniyet bakımından son derece önem arz ediyor.

Ofislere Özel Peçete, Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlular

 • Hafif kağıt malzemeler kullanılarak üretilmiş olan peçete çeşitleri, yemek servisi sırasında yaygın şekilde tercih edilen tek kullanımlık kağıt ürünleri kapsıyor.
 • Peçete çeşitleri arasında standart modellerin yanı sıra farklı amaçlarla kullanılan, ebatları, renkleri ve paket yapıları modele göre değişkenlik gösteren garson katlama, dispenser masaüstü ve 1/8 katlama gibi modeller de yer alıyor.
 • Banyo ve tuvalette kişisel temizlik sırasında vücudun hassas bölgelerini elle temas etmeden silmek ve kurulamak için kullanılan tuvalet kağıtları, içten çekmeli, mini jumbo, makineler için hareketli, parfümlü ve c katlamalı gibi model seçenekleriyle kullanıcılara sunuluyor.
 • Lokanta, büfe ve kafeterya gibi yemek sektöründe hizmet veren işletmelerin müşterilerine yaptıkları her servis sırasında kağıt ürün sunmaları gerektiğinden geniş koli seçeneklerine yönelerek daha ekonomik çözümler üretmeleri söz konusu oluyor.
 • Z katlamalı dispenser, fotoselli, oluklu, içten çekmeli, jumbo endüstriyel, hareketli ve otomatik makine gibi model seçenekleriyle kullanıcıların tercihine sunulmuş olan kağıt havlu çeşitleri, ofis banyo, tuvalet ve mutfaklarında hijyenik bir ortam sağlamaya yardım ediyor.
 • Kalın ve emici yapılarıyla öne çıkan profesyonel tipteki ofis kağıt ürünleri, minimum sayıda yaprakla en hızlı ve verimli şekilde kişisel temizlik ve kurulama yapmayı mümkün hale getiriyor.

Kağıt Tüketiminin Fazla Olduğu İşletmeler İçin Çözümler

Personel ve müşteri sayısı bakımından kalabalık olan işletmelerde banyo ve tuvalet kullanımı yoğun şekilde gerçekleşiyor. Dolayısıyla kişisel temizlik ve kurulama nedeniyle kağıt ürün tüketimi, son derece fazla oluyor. Tüketimin artmasıyla birlikte stant, askı ya da aparat haznelerindeki kağıt ürünlerin hızlı biçimde azalması sonucu ortaya çıkıyor. Banyo ve tuvalet kullanacak diğer müşteriler için kağıtların mümkün oldukça çabuk yenilenmesi önem taşıyor. İşletmeler, yaprak sayısının fazla olduğu ruloları ve rulo adedinin çok olduğu ürün paketlerini tercih ederek kağıt ürün yenileme sıklığını aşağıya çekmeyi başarabiliyor.

Farklı Kullanımlara Yönelik Ofis Kağıt Ürünleri

 • Çeşitli yerli ve yabancı markalar tarafından rulo, z katlama, düz ya da katsız türde üretilen ofis kağıt ürünleri, temizlik ve kurulama gibi amaçlarla kullanılıyor.
 • Her biri farklı rulo, kat ve yaprak sayısından meydana gelen özel emici dokuya sahip muayene masa örtüsü çeşitleri, başta hastaneler olmak üzere hijyene maksimum düzeyde dikkat edilmesi gereken ortamlarda hastalarla cihazların doğrudan temas etmesini engellemek için tercih ediliyor.
 • Aparat içerisine, kağıt standına veya askısına yerleştirilerek kullanılan ofis kağıt ürünleri, pratik kullanım sağlayan yapılarıyla öne çıkıyor ve kalabalık ortamlarda zaman tasarrufu meydana getiriyor.
 • Duvara monte edilerek kullanılan, adaptörle ya da pille çalışan dispenser aparatları, başta z katlı havlu kağıtlar olmak üzere çeşitli temizlik kağıtlarının, ellerini kurulamak isteyen kişiler tarafından hızlı ve otomatik bir şekilde alınmasına olanak tanıyor.
 • Ofislerin banyo ve tuvaletlerinde bulunan aparatlar için özel tasarlanmış olan ofis kağıt ürünleri, standart kağıt ürünlerinden farklı olarak makinelerin kağıt haznelerine yerleştirilmek suretiyle kullanılıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ofis Kağıt Ürünleri

77 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Ofis Tüketim Malzemeleri
Ofis Tüketim Malzemeleri
Kağıt Ürünleri
Kağıt Ürünleri
Kağıt Havlu
Kağıt Havlu
Tuvalet Kağıdı
Tuvalet Kağıdı
Peçete
Peçete
Diğer
Diğer
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 37 / 77 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?