Diğer

Diğer kağıtlar kategorisinde sunulan muayene masa örtüsü ürün çeşitleri, hasta yoğunluğunun çok olduğu polikliniklerde, acil servislerde, kan alma koltuklarında, sedyelerde, masaj ve dövme salonlarında kullanılan, hijyenik ve antibakteriyel özellikli tek kullanımlık örtülerdir. Hasta sağlığı ve hijyeni açısından önem taşıyan muayene örtülerinin laminasyonlu yani sıvı geçirmez olması aranılan bir özelliktir. Beyaz renkli olarak üretilen örtüler desenli, desensiz, tek ve çift katlı olarak tasarlanır. Kategori ürünleri, kullanım amacına uygun nitelikte muayene masa örtüsü seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olur. Ürün çeşitlerini gereksinim duyduğunuz miktarlarla satın alabilirsiniz.

Muayene Masa Örtülerinin Özellikleri

Büyük firmalar tarafından tek kullanımlık ürünler olarak tasarlanan örtülerin genel özellikleri şöyle sıralanabilir:

  • Hastane, klinik, SPA merkezi, güzellik ve masaj salonu gibi kurumlarda hijyenik kullanım olanağı sağlamak için tasarlanan özel dokulu, emici, tek veya iki katlı muayene masa örtüleri kağıttan üretilir.
  • Üretici markaların farklı özellikler ve miktarlar ile tasarladığı ürünlerin öncelikli görevi, medikal araç gereçlerle hasta arasındaki fiziksel teması engelleyerek çapraz bulaşma riski azaltmaktır.
  • Muayene masa örtüleri farklı ebat ölçüleri ve yaprak sayıları ile rulo şeklinde üretilir. Markaların ürün seçenekleri; 50 cm x 50 m, 50 cm x 100 m, 60 cm x 50 m, 60 cm x 100 m, 100 cm x 32 m gibi rulo ölçüleri sunar.
  • Muayene masa örtüsü ürün çeşitleri ayırma noktalarına sahip oldukları için kolay kullanım imkânı tanır.
  • Yumuşak dokulu ve çevre dostu ürünler olarak doğaya zarar vermeden kolayca çözünerek yok olurlar.
  • Ürünler, konfor sağlaması açısından muayene masa örtüsü dispenseri ile beraber kullanılırsa yapraklar kolayca birbirinden ayrılır.

Kategori Ürün Seçenekleri

Diğer kağıtlar kategorisinde yer alan muayene masa örtüleri, farklı kullanım amaçlarını karşılayan ürün seçenekleri sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır.

  • Kategoride, 2 katlı 50 cm x 50 m ölçülerini taşıyan örtü çeşitleri 2’li, 6’lı, 8’li ve 12’li rulolar hâlinde sunulur.
  • Seçenekler arasında 40 cm uzunluk, 27,5 cm en ve 51 cm derinlik yaprak ölçüleri ile tasarlanan 50 metrelik 6’lı rulolardan oluşan ürünler de yer alır.
  • %100 Selülözden lamineli olarak üretilen sızdırmazlık özelliğine sahip muayene masa örtüleri, 2 katlı ve süper emiciliğe sahip ürünlerdir.
  • Kategoride, 50 cm x 40 m ölçüleriyle sunulan 6’lı ürün çeşitlerinin yanı sıra 50 cm x 13 m ölçüleri taşıyan 26 yapraklı ve 12’li rulo ambalajlı ürünler de bulabilirsiniz.

Lamineli Muayene Masa Örtüleri

Hastane, klinik ve acil servislerde kullanılan muayene masa örtülerinin sızdırmazlık özelliği taşıması çok önemlidir. Bu tip kurumlarda, antibakteriyel ve sıvı sızdırmaz lamineli muayene masa örtüleri kullanılır. Laminasyon uygulaması kağıt örtülere yapıldığı gibi kumaş yatak örtülerine de uygulanabilir. Lamineli muayene masa örtüleri doğada kolayca çözülebilen yapıya sahiptir. Bu tip örtüler havlu kağıt ve polietilen lamineli malzemeden üretildiği için ön yüzdeki havlu kağıt sıvıyı kolayca emer. Dış yüzeydeki polietilen malzeme de sıvının dışarı sızmasını engeller. Böylece muayene yatağı ve sedye korunmuş olur. Hastalık bulaşma riski de azalır. Farklı ebat ölçüleriyle üretilen ürünler, çeşitli kullanım amaçlarını karşılamayı başarır. Ürünlerin muayene masa örtüsü aparatı ile birlikte kullanılması doktor ve hemşireler açısından büyük kolaylık sağlar. Masa ya da sedyeye monte edilen aparata takılan lamineli muayene masa örtüsü rahatça çekilerek kullanılır. Tek kullanımlık yapraklar her kullanımdan sonra yırtılarak atılır.

Kategori ürünlerini inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınız oranında muayene masa örtüsü satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Diğer Kağıtlar

3 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?