Sağlığa zararlı olabilecek faktörlere karşı alınan temizlik önlemlerinin tamamı hijyen olarak tanımlanır. Bu doğrultuda, kişisel temizlik ve bakıma yönelik pek çok temizlik ürünü kullanılır. Bu ürünlerden biri olan tuvalet kağıtları, tuvaletlerde en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan gereçlerin başında yer alır. Pratik kullanıma imkân tanıyan tasarımları ile tuvalet ihtiyacından sonra hızlı ve etkin bir temizlik sunan bu ürünler, kişisel temizlik açısından büyük önem taşır.

Vücudu mikropların neden olduğu hastalıklardan korunmak için, kişisel temizliğin tam anlamıyla ve doğru bir şekilde yapılması gerekir. Gerek evlerde, gerekse iş yeri ve diğer alanlarda, mikropların en fazla olduğu ve en çabuk yayıldığı alanların başında gelen tuvaletler, temizlik açısından en çok dikkat edilmesi gereken yerlerdir. Tuvalet ihtiyacı sonrasında temizlenmek amacıyla üretilen tuvalet kağıtları, hem temizlik, hem de kullanım rahatlığı açısından istenen hijyeni sağlayan ürünlerdir.

Tuvalet kağıtlarının temel işlevi, tuvalet temizliğinde doğrudan teması yok ederek, tam anlamıyla hijyen sağlamaktır. Tuvalet sonrası kişisel temizlikte suyla temizlik oldukça yaygın bir yöntem olsa da, sadece suyun kullanılması mikropların eller yoluyla taşınmasına ve yayılmasına neden olur. Tuvalet sonrası, ellerin en etkili şekilde yıkanması durumunda bile tam bir temizlik söz konusu değildir. Devamında el ve tırnak içlerinde kalan kir ve mikroplar sağlık açısından tehdit oluştururken, aile ya da çevredeki diğer bireyleri de olumsuz etkileyecektir. Tuvalet kağıtları ise temizlik sırasında mikropların el ile temasını ortadan kaldırarak, olası hastalık risklerini engeller. Ayrıca bu ürünlerin tek kullanımlık olmaları da temizliği maksimum seviyeye taşır.

Tuvalet ve banyoların vazgeçilmez temizlik ürünlerinden biri olan tuvalet kağıtları, rulo şeklindeki tasarımları ile kolay ve pratik bir kullanım sunarlar. Genellikle tuvalet kağıdı standına yerleştirilerek kullanılan bu ürünlerin aralıklı bölümleri, ihtiyaç duyulan kağıdın tek elle koparılmasına imkan tanırken, gereksiz kağıt israfının da önüne geçer. Suya dayanıklı yapıları ile suyla ilk temasları sırasında dağılmayan ve parçalanmayan tuvalet kağıtları, belli bir süre sonra suda eriyerek kalıntı bırakmazlar. Bu sayede uzun süreli kullanım sunan ekonomik ürünlerdir. Bunların yanı sıra bu ürünler, temizlik sırasında daha az su kullanılmasına yardımcı olarak, su tasarrufu sağlar.

Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Tuvalet kağıdı fiyatları marka, kalite, tasarım, paket içerik adeti ve üretim özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu doğrultuda, neredeyse her bütçeye uygun fiyatlarda tuvalet kağıdı bulmak mümkündür. Tek, çift ya da üç katlı seçenekleriyle tüketicilere sunulan tuvalet kağıtları, yumuşak doku özellikleriyle cildi tahriş etmeden temizlemeye yardımcı olur. İhtiyaca göre 6'lı, 12'li, 16’li, 24'lü ve 32'li paketler halinde satılan tuvalet kağıtlarının yanı sıra, kalabalık aileler, ofis ve mağazalar için bazı markaların 40 ve 72 ruloluk ürünleri de bulunur.

Çeşitli markalar tarafından, farklı özellik ve kalitede üretilen tuvalet kağıtları, hijyen sağlamanın yanı sıra mekanların estetiğini tamamlayan tasarımlarıyla öne çıkar. Tuvalet ve banyo dekorasyonunun yanı sıra kişisel zevk ve beklentilere hitap eden modelleriyle ilgi çeken tuvalet kağıtları, bu sayede en çok satılan ve beğenilen temizlik ürünleri arasında yer alır. Farklı desenlere sahip olan tuvalet kağıtlarının bazıları, parfümlü yapılarıyla temizliğin yanında hoş bir koku sağlarlar. Ayrıca özgün ve farklı ürünler arayanlara hitap eden özel figür baskılı ve mor, siyah, turuncu gibi renklere sahip tuvalet kağıdı seçenekleri de, yine kişisel temizlik için tuvalet ve banyolarda yer alan ürünlerdir.

Tuvalet kağıdı kategorisinde yer alan, farklı marka ve özellikte tuvalet kağıdı seçeneklerini ve özelliklerini inceleyerek bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun olan ürünü seçebilir; hem kendiniz, hem de aileniz için konforlu ve etkili bir temizlik imkanı yaratabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Tuvalet Kağıdı Fiyatları

32
48
40
72
24
60
70
4
6
10
12
16
8
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 727 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001547/28001552