Halı yıkama ürünleri kolaylık ve konfor, hijyen ve konfor vadediyor. Farklı yüzeylere ve yıkama türlerine uygun halı yıkama şampuanları üretilmesi hem satın alma hem de temizleme aşamasında avantaj sağlıyor. Ev, ofis, mağaza vb. alanlardaki yer tekstil ürünlerinizi ya da koltuk, kanepe gibi mobilyalarınızı halı yıkama şampuanları ile temizleyebilir, bu alanların hem hijyenik olmasını hem de temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Tekli satışa sunulabilen bu ürünler aynı zamanda set içerisinde de satılabiliyor. Halı yıkama gereksinimlerinize uygun ürünleri tercih ederek bu süreci çok daha etkili ve rahat kılabilir, temiz alanların tadını çıkarabilirsiniz.

Halı Yıkama Ürünlerinin Çeşitleri Neler?

Halı yıkama ürünlerinin çeşitleri bulunuyor. Elde yıkama ya da makinede yıkama özellikli şampuanlar, leke çıkarıcılar, ekstra hijyen özellikli olanlar sıvı, konsantre, toz deterjan, kuru köpük ya da sprey formunda üretiliyor. Satışa sunulan ürünlerin içerikleri, kokuları, kullanım biçimleri de farklılaşabiliyor. Lavanta, beyaz sabun gibi kokuluları olabilen bu ürünlerin koku giderici olanları da tercih ediliyor. Damla konsantre formundakiler, fırçalı halı leke çıkarıcılar, borakslı temizleyiciler, farklı yüzeylere ve kumaş tekstil ürünlerine kullanılabilenler, yoğun formüllü leke sökücüler, ağır leke çıkarıcılar, organik şampuanlar da dahil geniş bir temizlik ürünü listesi bulunuyor. Ürünler arasından temizleyeceğiniz materyale, lekeye ve temizleme metotlarınıza uygun olan halı yıkama ürünlerini satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Halı Yıkama Ürünleri Nerelerde Kullanılıyor?

Halı yıkama ürünleri yaşam alanlarından fabrikalara, okuldan bürolara kadar hemen her yerde kullanılabiliyor. Bu ürünlerin içerikleri de kullanım alanının genişliği dolayısıyla çeşitlilik gösteriyor. Örneğin halı şampuanı satın alırken halınızın iplik ve dokuma türüne göre tercih yapmanız gerekebilir. Çok amaçlı kullanım isteyenlerdenseniz halı ve döşeme şampuanlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Benzer şekilde koltuk, kanepe, sandalye gibi oturma mobilyalarınız için de kullanılabilen yıkama deterjanlarını tercih edebilirsiniz. Bazı tekstil, kumaş temizleme deterjanları araç içi koltuk ve döşemelerde de kullanılabiliyor. Kumaşların türleri, ana materyalleri, renklendirme yöntemleri değişkenlik gösterdiğinden temizlik ürünü seçerken kullanım alanına göre seçim yapmak temizlenecek tekstil ürünün yıpranmasını, eskimesini de önlüyor. Temizlemenin yanı sıra hoş bir koku da veren ve tekstil ürünlerinin uzun süre temiz kalmasını, leke ve kir tutmamasını sağlayan halı yıkama ürünlerinin durulama ve fırçalama gerektirmeyen formüllü olanları hemen her alanda kullanılabiliyor. Kolayca temizlenen kuru köpük formüllü deterjanlar kısıtlı zamanı olanları özellikle memnun ediyor.

Halı Yıkama Ürünü Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Yıkama ürünleri arasından tercih yaparken öncelikle ihtiyacınızı en iyi biçimde karşılama hususunu göz önüne alabilirsiniz. Lekenin türü, halıdan ya da kumaştan çıkma derecesi belirleyici olacaktır. Örneğin sanayi tipi ağır leke çıkarıcılar fabrika, oto tamir gibi alanlardaki tekstil ürünleri için işlevsel olabilir. Kolay çıkabilen yiyecek, içecek lekeleri için sprey leke çıkarıcıları kullanabilir, derinlemesine temizlik için ultra güçlü halı şampuanlarını tercih edebilirsiniz. İnatçı lekeleri hafif formüllü bir halı deterjanı ile çıkarmak uğraştırıcı olabileceği gibi etkili sonuç da vermeme riskini içerebilir. Halı yıkama şampuanı seçiminde yıkama türüne göre seçim yapmaya dikkat edin. Örneğin halılarınızı elde yıkayacaksanız, makine için üretilen halı yıkama ürünlerini değil, elde yıkama halı şampuanlarını satın almaya özen gösterin. Temizlik ürünlerinin tamamlayıcı aksesuarları arasından da doğru tercih yapmak önemlidir. Örneğin elde yıkama yapacaksanız halınızın dokusuna zarar vermeyecek halı yıkama fırçası, bez, köpük arındırıcı ürünler işlevsel olacaktır. Fırça, kuru köpük temizleyici deterjanlar halı yıkama ürünleri ile birlikte set halinde de satışa sunulabiliyor, bu noktada paket içeriklerinin tümünün tekstil ürünlerinize uygunluğunu hesaba katmanız faydalı olacaktır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Halı Yıkama Ürünleri

175 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bingo
  2. Vanish
  3. Fakir
  4. Mix
  5. Ekinox
  6. Ersağ
  7. Ömer Aydın Ozon
  8. Desodor
  9. Güleç
  10. Lansy
  11. Taski
  12. Bayer Kimya
  13. BioBellinda
  14. Bixpak
  15. Limax
  16. Akbel Kimya
  17. Besttem
  18. Ecolab
  19. Luppy
  20. Maratem
 2. Türü
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/60000320
Başa dön