Epilasyon & Ağda

Özellikle kadınlar ve ayrıca erkekler için bakımlı ya da  güzel görünmenin önemli faktörlerinden olan epilasyon & ağda uygulamaları, ihtiyaca uygun doğru ürünler tercih edildiği takdirde oldukça güzel sonuçların ortaya çıkmasına olanak tanıyor. Cilt tipine, uygulanan bölgeye ve ne kadar zaman ayırdığınıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri ile pürüzsüz bir ten ve bakımlı bir görünüme kavuşmanız mümkün oluyor. Ürünlerin ıslak ya da kuru kullanımlarından faydalanarak bulunduğunuz ortama göre kolay uygulama sağlama imkanınız oluyor. Ürünlerin yüz için tasarlanan çeşitlerinden yararlanılarak kaş şekillendirmesine, dudak üstü bölgesinin ya da yüz bölümünde istenmeyen tüylerin olduğu bölümlerin pratik bir şekilde temizlenmesine imkan sunuluyor. Tüylerin kökünden alınması için ve daha uzun süreli pürüzsüzlük sağlanması için özel bölgeler için tasarlanmış modeller ile ihtiyaç duyulan her zaman güvenli bir uygulama gerçekleştirilmesi sağlanıyor.

Farklı markalara ait ve değişik özellikteki epilasyon & ağda modelleri uygulanan bölgeye ve uygulama için ayrılan zamana göre tasarlanan ürünlerle oldukça çeşitlilik gösteriyor. Daha az zamanda pratik kullanım için spreyler etkili olurken, uzun süreli ve  kalıcı pürüzsüzlük için ağda çeşitleri kullanılabiliyor. Epilatör cihazları, uzun ömürlü kullanımları ve kolay taşınabilir tasarımları ile hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Hassas ve normal cilt yapıları için özel üretilen ürün çeşitlerini kullanarak, cilt yapınız için uygun ürünler sayesinde güzel sonuçlar elde etmenize imkan sunuluyor.

Özel üretilen tıraş makineleri, seyahatlerinizde ya da dar olan zamanlarda oldukça yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra uygulama sırasında siyah noktalarınızın da temizlenmesi ve daha güzel görünümlü bir cilde kavuşmanıza olanak tanınıyor. Lazer etkili ürün tercih ediyorsanız, tüylerin giderilmesi yanında tüylerin çıkış zamanının gecikmesi ya da istenmeyen tüylerin zamanla azalması da mümkün oluyor. Yüz bölgesi için her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ürün alternatifi olarak kalem çeşitleri ise pratik bir kullanım için kolaylık sağlıyor.

Her zaman bakımlı ve güzel bir görünüm için tercih edilen epilasyon & ağda fiyatları ise markası, modeli, kullanım özellikleri gibi detaylara bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. İple tüy alma uygulaması için gerekli alet kullanılarak rahat bir uygulama sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra jel ürün çeşitlerinden ya da soyulabilir ürün modellerinden yaralanılarak, daha kısa sürede etkili sonuç alınması mümkün oluyor. Kadınlar kadar erkekler için de önemli olan tüylerin giderilmesi işlemi için erkeklere özel olan ürün modelleri ile pratik ve etkili sonuçlar sağlanıyor. Erkekler için genel olarak tıraş bıçağı, sprey ya da krem gibi modeller tercih edilebildiği gibi daha uzun süreli kullanım için cihazlardan faydalanılabiliyor.

Tüylerin giderilmesinin yanı sıra azalması içinde genel olarak lazerli çeşitler ya da serum gibi modeller tercih edilebiliyor. Tüylerin giderilmesinden sonra cildin temizlenmesi ya da masaj yapılması istendiği takdirde, uygun ürünlerle masaj yapılarak cildin arındırılması sağlanıyor. İnatçı, sık tüylere ve seyrek olan tüylere özel tasarlanan ürün modelleri tercih edilebileceği gibi hassas ciltlere özel üretilen ürün çeşitleri kullanılarak da uygun bir uygulamanın gerçekleştirilmesine imkan sunuluyor. Batık ya da kıl dönmesi sorununuz olduğu takdirde, uygun modeller ile en kısa sürede problemin ortadan kalkmasına olanak tanınıyor. İp kullanımını tercih edenler için yay modelleri de yüz bölgesi için kullanılabiliyor. Ürün çeşitleri için gerekli olan yedek bıçak, spatula ya da ağda bezi gibi yardımcı ürünler ise isteğe bağlı olarak kolaylıkla temin edilebiliyor. Modeller istendiği takdirde tekli ambalajlar halinde eğer istenirse setler halinde tercih edilerek, kaliteli ve güvenli bir uygulama gerçekleştirilmesine imkan sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Epilasyon & Ağda

10.000+ ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Epilasyon & Ağda
Epilasyon & Ağda
Epilatörler
Epilatörler
IPL Cihazları
IPL Cihazları
Tüy Dökücüler
Tüy Dökücüler
Ağda Malzemeleri
Ağda Malzemeleri
Sir Ağda
Sir Ağda
Kadın Tıraş Ürünleri
Kadın Tıraş Ürünleri
Kaş-Bıyık Alma Aletleri
Kaş-Bıyık Alma Aletleri
Epilatör Başlıkları ve Yedek Parçalar
Epilatör Başlıkları ve Yedek Parçalar
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın