Ağda Malzemeleri

Güzelliğine düşkün her kadının zaman zaman ihtiyacı olan ağda epilasyon sonrası bakım ürünleri, cildinizi güzelleştirirken korumayı da hedefliyor. Kendine özen gösteren insanlar, hem kendileri hem de çevrelerindeki diğer insanların görsel zevklerine hitap etmek isterler. Günümüzde ağda veya epilasyon yaptırmak en önemli bakım ve güzellik alışkanlıklarının başında gelmektedir.

Ağda Epilasyon Sonrası Bakım Ürünleri

Sağlıklı, bakımlı ve temiz bir cilt için istenilmeyen tüylerden kurtulmak ve cilt güzelliğinize kusursuz bir zarafet katmak için yapılan uygulamaların başında ağda ve epilasyon geliyor. Ağda veya epilasyon yaptırırken ya da evde kendiniz uygularken en sağlıklı ve en kaliteli ürünlerin kullanılması nasıl önemliyse ağda ve epilasyon sonrası yıpranan, yorulan cildin korunması rahatlatılması da o derece önemlidir. En hassas vücut bölümlerinin başlarında gelen teninize bakım ürünlerini kullanmadan önce ürünlerin kalitesinden ve sağlıklı, sertifikalı ürünler olmasından emin olmak gerekir. Yanma hissi, kızarıklık, kaşıntı gibi şikayetleri en aza indirmek için doğru kozmetik ürünleri kullanmak çok önemlidir. Doğru ürünleri, kullanma talimatına harfiyen uyarak doğru şekilde uygulamak da iç açıcı bir sonuç almak için gereklidir. Sıcak uygulanması gereken ağda çeşitlerini veya ılık olarak sürülebilen ağda çeşitlerini bu çerçevede değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin bulunduğu kartüşleri aşırı derecede ısıtmak veya hassas bir bölgede yoğun olarak kalın bir tabaka olarak uygulamak cilde zarar verebilir. İnce bir tabaka halinde sürmek, vücudun hassasiyet gösterebilecek koltuk altı veya bikini bölgesi gibi bölümlerinde gerekirse küçük bir spatula yardımıyla küçük lokal müdahaleler yapmak daha uygun olabilir. Ağda setleri arasında kartuş ve ahşap ağda spatulası bulabilirsiniz. Ağdayı sürdükten sonra cildi yıpratmadan yumuşak bir biçimde ağdaya yapışan sıkı dokunmuş, dayanıklı ağda bezleri ve sağlam ağda bantları da işinizi oldukça pratik hale getirebilir.

Ağda Epilasyon Sonrası Bakım Ürünleri Nelerdir?

Profesyonel olarak güzellik salonu işletenlerin veya evde kendi bakımlarını gerçekleştiren kadınların inceleyerek aradıkları pek çok kaliteli bakım ürününü bulabilecekleri geniş ürün yelpazesi kapsamında hem ağda epilasyon ürünleri hem de ağda epilasyon uygulaması sonrası kullanılacak ürünler yer alıyor. İstenilmeyen tüyler kıl kökünden itibaren tamamen alındıktan sonra cildin ağda kalıntılarından temizlenmesi için yağlar, cildin rahatlatılması, tahriş olmaması için sürülecek kremler de ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Kalıp sir ağda çeşitleri, el ağdası, sir ağda roll - on, tüy azaltıcı sirli ılık ağda, ağda bandı, ağda bezi, sir ağdayı kolayca sürmeye yarayan ağda kartuşları gibi ağda sırasında gerekli olan pek çok ürünü inceleyerek ihtiyacınız olan çeşitleri seçebilirsiniz. Sprey sir ağda yağı, epilasyon yağı, sıvı sir ağda yağı, doğal shea yağı ve argan yağı içeren bakım ürünleri, dermatolojik olarak test edilerek tüketicilere sunulan orijinal ürünlerdir. Bakımınıza destek olan ter koku önleyici koltuk altı pudrası, batık losyonu, bitki özlü tüy dökücü krem çeşitleri, nemlendiricili ağda bandı kiti, lazer epilasyon sonrası rahatlatıcı ve yatıştırıcı jel losyon gibi ürünler her cilt için formüle edilmiştir. Ağda sonrası cilde uygulanan böğürtlen özlü ağda yağı, salatalık özlü ağda yağı, cilt yenileyici krem, ağda sonrası bakım köpüğü veya ağda sonrası temizleme ve masaj yağı gibi ürünler de uygulama sonrasında cildinize ferahlık verir, canlandırır. Pudralı ağda çeşitleri, bitkisel sir ağda çeşitleri, cildinize zarar vermeden özenle tüylerden arındırmak amacıyla geliştirilmiştir. Olabilecek tahrişleri önlemek ve cildi rahatlatmak amacıyla formüle edilen üstün bitkisel, doğal karışımlı ağda epilasyon sonrası bakım ürünleri de oldukça faydalı bir kullanım alanına sahiptir. Cildinizi, temizleyen, pürüzsüz ve dokunulası parlaklık hissi veren aynı zamanda bakım sonrası cildi rahatlatan, yatıştıran ve güzelleştiren ürünleri ihtiyacınıza göre seçerek deneyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ağda Malzemeleri

4783 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Epilasyon & Ağda
Epilasyon & Ağda
Ağda Malzemeleri
Ağda Malzemeleri
Ağda Makinesi
Ağda Makinesi
Roll-On Ağda
Roll-On Ağda
Ağda Bandı
Ağda Bandı
Ağda Bezi
Ağda Bezi
Ağda Aksesuarları
Ağda Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 64 / 4783 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?