Epilatörler

Epilasyon Aleti

Epilasyon aleti modelleri, kullanıcılara tüylerden arınmış, pürüzsüz ve parlak bir cilt elde etmeleri için yardımcı oluyor. Son derece hızlı ve etkili şekilde sonuç veren ürünler, istenmeyen tüyleri kökünden alarak uzun süreli çözüm sağlıyor. Ciltte kuruluk, kızarıklık ve tahriş meydana getirmeden tüyleri yok etmeyi başaran epilasyon aletleri, hassas bölgelere güvenli ve konforlu biçimde işlem yapmaya olanak tanıyor. Cilt tipine göre epilasyon uygulaması gerçekleştirme fırsatı veren modeller, kullanıcılara kendileri için en uygun ürünü seçme şansı sunuyor.

Epilasyonu Kolay ve Rahat Hale Getiren Özellikler

 • Özel cımbız teknolojileri sayesinde tüyleri tek dokunuşla hızlı ve acı vermeden kökünden almayı başaran epilasyon aletleri, ciltte herhangi bir kesik, çizik ya da iz meydana gelmesine izin vermiyor.
 • Masaj başlığı bulunan modeller, işlem gerçekleştirilecek bölgeye masaj yaparak cildin yumuşamasını sağladıkları için epilasyon uygulamasını kolay ve rahat hale getiriyor.
 • Su geçirmez özelliğe sahip olan epilasyon aletleri, kullanıcılara banyo ya da duş sırasında epilasyon yapma olanağı sunuyor.
 • Kullanıcılar, işlem yapılacak bölgeye ve tüy yoğunluğuna göre tıraş başlığı modeli seçerek ve hız ayarı yaparak ciltlerine uygun biçimde epilasyon gerçekleştirme fırsatı elde ediyor.
 • Epilasyon aletleri arasında başta bikini bölgesi olmak üzere vücutlarının hassas noktalarında epilasyon yerine tıraş tercih eden kullanıcılar için nazik tıraş seçenekleri sunan modeller de yer alıyor.
 • Basınç kontrol özelliği bulunan epilatör modelleri, kullanıcılar epilasyon yapılan bölgeye yeterli oranda basınç uygulamadığında devreye girerek görsel olarak uyarı yapıyor.

Zengin Marka ve Model Seçenekleri

Epilasyon aleti almak isteyen kullanıcılar için zengin marka ve model seçenekleri bulunuyor. Kullanıcılar, Braun, Philips, Arzum, Sinbo, Veet, Panasonic, Remington, Rowenta, Goldmaster, Aprilla, CVS, Babyliss, Felix, Flawless, Gerhau, Kochler, Mytech, Premier, Princo, Pritech, Roxy, Visionic ve Yopigo gibi yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen epilasyon aletleri arasından kişisel tercihlerine ve gereksinimlerine göre model seçimi gerçekleştirebiliyor. Ürün alternatifleri içerisinde çeşitli kullanım şekillerine yönelik modeller yer alıyor.

Kablolu ve Kablosuz Epilasyon Aleti Modelleri

Epilasyon aleti modelleri, kullanım şekli bakımından kablolu ve kablosuz olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Prizi doğrudan elektrik şebekesine bağlanarak kullanılan kablolu epilasyon aletleri, aralıksız şekilde kullanıma olanak tanımalarıyla öne çıkıyor. Pilli ve şarjlı olmak üzere kendi aralarında ikiye ayrılan kablosuz epilasyon aleti modelleri ise kullanıcılara özgür biçimde kullanım gerçekleştirme olanağı sağlamaları nedeniyle tercih ediliyor. Şarjlı modeller, şarj süreleri tamamlandıktan sonra kullanıma hazır duruma geliyor. Pilli modellerin pillerinin kullanım sıklığı doğrultusunda değiştirilmesi gerekiyor.

Kuru ve Islak & Kuru Kullanım Alternatifi

Zengin epilasyon aleti ürün yelpazesinde sadece kuru kullanıma yönelik modellerin yanı sıra hem ıslak hem de kuru epilasyon yapmak için dizayn edilmiş çeşitli alternatifler de yer alıyor. Islak ve kuru kullanım için kullanılabilen epilasyon aleti modelleri, kullanıcılara uygulama yapılacak bölgeye göre seçim yapma şansı sunuyor. Böylece kullanıcılar cilt hassasiyetlerine göre epilasyon işlemi türüne karar verebiliyor. Tüy alma ve hassas bölge tıraşı, en konforlu biçimde gerçekleştiriliyor.

Model Özelinde Farklılık Gösteren Detaylar

Epilasyon aletlerinin teknik özellikleri, marka ve model özelinde farklılık gösteriyor. Dolayısıyla epilasyon aletlerinin devir sayısı, atım sayısı, cımbız adedi, şarj olma süresi ve şarjlı şekilde kullanım süresi, her model için farklı olabiliyor. İğneli epilasyon ve lazer epilasyon aleti modelleri ise çalışma prensibi ve uygulama şekli bakımından birbirlerinden ayrılıyor. Şarj olma süreleri 1 ile 15 saat arasında değişkenlik gösteren epilasyon aleti modellerinin şarjlı kullanım süreleri ise 20 dakikayla 8 saat arasında değişiyor.

Hızlı Sonuç Almaya Olanak Sunan Geniş Başlıklar

Geniş başlık tasarımlarıyla dikkat çeken epilatör modelleri, daha az dokunuşla daha fazla tüy almaya olanak sunuyor. Bu sayede epilasyon kolaylaşıyor ve işlem süresi ciddi oranda kısalıyor. Pratik kullanımlı geniş başlıklar, vaktin kısıtlı olduğu ve hızlı hazırlanılması gereken günlerde epilasyon yapmayı, uzun ve uğraştırıcı bir iş olmaktan çıkarıyor. Tüm vücuda yapılacak epilasyon uygulamalarında da hız ve pratiklik nedeniyle geniş başlıklı epilasyon modelleri tercih ediliyor.

Kullanım Kolaylığı Yaratan Ergonomik Tasarım

Epilasyon aleti modelleri, avuca tam oturan ve kullanım kolaylığı yaratan ergonomik tasarımları sayesinde epilasyon uygulamalarının konforlu şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getiriyor. Özel kaplaması bulunan modeller, kullanım sırasında kayma yapmıyor ve eli yormuyor. Bikini bölgesi gibi hassas, diz ve koltuk altı bölgesi gibi ulaşması zor noktalara yapılmak istenen epilasyon uygulamaları, ideal şekilde kavranıp kullanılabilen epilasyon aletleriyle problem olmaktan çıkıyor.

Farklı Uygulama Alanlarına Yönelik Epilasyon Aletleri

Kullanıcılar, gereksinimleri doğrultusunda çok yönlü ve bölgesel kullanım amaçlı dizayn edilmiş model seçenekleri arasından seçim yapabiliyor. Değiştirilebilir başlıkları, aksesuar desteği ve hız kademeleri sayesinde vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilen epilasyon aleti modelleri, çok yönlü yapıları nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bölgesel kullanıma yönelik tasarlanmış epilasyon aleti modelleri, epilasyon sırasında vücudun diğer noktalarına göre ekstra özen ve hassasiyet gerektiren yüz ve bikini bölgesi gibi alanlara ideal dokunuşlarda bulunmayı sağlıyor.

Pürüzsüz ve Bakımlı Bir Vücut İçin Güzellik Setleri

Pürüzsüz bir cilt ve bakımlı bir vücuda sahip olmak isteyen kullanıcılara yönelik güzellik setleri, epilatör, eksfoliasyon fırçası ve yüz fırçası gibi parçalardan meydana geliyor. Eksfoliasyon fırçaları, cilde masaj yaparak pürüzlü ve ölü deriyi etkili bir şekilde temizleme fırsatı sağlıyor. Bu sayede cilt, epilasyon işlemine hazır hale geliyor ve kıl dönmesi oluşumu ihtimali en düşük seviyeye iniyor. Yüz fırçaları, yüz temizliği, krem uygulamaları ve teni makyaja hazırlamak amacıyla kullanılıyor.

Şüpheye Yer Bırakmayan Üstün Epilasyon Performansı

Ağda ve tıraş gibi işlemler, geride alınamamış tüyler kalması sonucunu doğurabiliyor. Görsel açıdan rahatsız edici olabilen tüyler, planları altüst edebiliyor. Plajda rahat güneşlenememek veya keyifli geçecek bir partide istenen kıyafeti giyememek gibi sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Herhangi bir şüpheye yer bırakmadan tüylerinden tamamen kurtulduğundan emin olmak isteyen kişiler, epilasyon aleti kullanarak çare sağlayabiliyor. Üstün performansa sahip lazer ve iğneli epilasyon aleti modelleri, tüy temizliği konusunda kullanıcılara uzun vadeli ve kalıcı çözüm önerileri sunuyor.

Cilde Zarar Veren Tıraş Uygulamalarına Son

Kullanıcılar, epilasyon aletleri sayesinde cilde zarar veren tüm tıraş uygulamalarına son verme fırsatı elde ediyor. Tüy artışına sebep olan ya da kimyasal madde kullanımı gerektiren tıraş uygulamalarının cilt üzerinde yarattığı olumsuz etkilerden uzak durmak isteyen kullanıcılar, epilasyon aletleri kullanma yoluna giderek riskleri sıfırlamayı başarıyor. Marka ve model fark etmeksizin hiçbir epilasyon aletinin kullanımı sırasında cilde hasar verecek kimyasal maddelerden faydalanılmıyor.

Dokunmatik Kontrol İmkanı Sunan LCD Ekranlar

Özellik ve işlevsellik bakımından zengin olan epilasyon aleti modellerinin etkin bir şekilde idare edilmesi için kontrol panelleri, dokunmatik LCD ekran olarak tasarlanıyor. Dokunmatik özellikli LCD ekrana sahip olan epilasyon aletleri, yoğunluk oranı, ışık atımı, cilt temas sensörü, ışık çıkışı ve hassas tüy alma gibi birçok fonksiyonun rahat ve hızlı bir biçimde kontrol edilmesini mümkün kılıyor. Aktif olarak kullanılan özelliklerin ve seçilen ayarların ekranda gözüküyor olması, kullanıcıların hata yapma ihtimalini en düşük seviyeye indiriyor.

Devrim Yaratan Lazer Epilasyon Aleti Teknolojisi

Devrim yaratan lazer epilasyon teknolojisi, kullanıcılara istenmeyen tüylerden geçici değil kalıcı olarak kurtulma şansı sunuyor. Doğru şekilde uygulandığı takdirde uygun cilt ve kıl tonları üzerinde %100 başarı sağlayan lazer epilasyon aletleri, tüy problemine karşı radikal bir çözüm aracı oluyor. Lazer epilasyon uygulamasının temiz, kuru ve tıraş edilmiş bölgeye uygulanması gerekiyor. İşlem sırasında güvenlik gözlüğü takılması, gözlerin korunması için son derece önem arz ediyor. Cilt temas sensörü, uygulama yapılırken epilasyon aletinin cilde yeterli uzaklıkta tutulması için uyarı yapıyor. Işın uygulanan kıllar, ısınıyor ve kökleriyle birlikte ciltten ayrılıyor. Kıl kökleri, 1 - 4 hafta içerisinde ışınları emiyor. 4 - 8 hafta arasında kıllar dökülmeye başlıyor. Uygulamanın 8 - 12 hafta aralığına gelindiğinde yeni kıl oluşumu tamamen engelleniyor.

Lazer Epilasyonun Cilt Gençleştirici ve Tedavi Edici Etkisi

Dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilen lazer epilasyon uygulaması, kullanıcıların ipeksi bir tene kavuşmasını sağlıyor. Lazer epilasyon aletleri, tüy ve kılların kalıcı olarak yok edilmesi amacıyla kullanılmakla beraber cilt üzerinde çeşitli dikkat çekici etkilerin yaşanmasına da neden oluyor. Cilde özel dalga boyutunda ışınlar göndermeye olanak sunan epilasyon aleti başlık alternatiflerinden cilt gençleştirici ve tedavi edici etkiler meydana getirmek amacıyla yararlanılıyor. Akne tedavisi amacıyla kullanılan başlıklar, sivilce oluşumuna neden olan bakterilerin tamamen yok edilmesine, cildin akne kaynaklı izlerden giderilip iyileştirilmesine ve pürüzsüz bir görüntüye kavuşturulmasına yardım ediyor. Aktif kolajen oluşumunu tetikleyici etkisi bulunan lazer epilasyon aletleri, uygulandıkları bölgede kolajen eksikliği nedeniyle meydana gelen cilt kırışıklıklarını belli oranda gideriyor. Kırışıklıkların giderilmesiyle birlikte cilt, son derece parlak ve canlı görünmeye başlıyor. Tüyleri ve akneleri tamamen yok edip kırışıklıkları azaltan lazer epilasyon aletleri, kullanıcıların ciltlerini gençleştiriyor.

Erkekler Tarafından Kullanılabilen Epilasyon Aleti Çeşitleri

Epilasyon aleti modelleri, genel olarak kadın kullanıcılara yönelik dizayn edilseler de erkek kullanıcılar tarafından kullanılmaya uygun alternatifler de içeriyor. Özellikle sırt ve omuz gibi bölgelerde kıllanma sorunu yaşayan erkekler, epilasyon aleti kullanarak istenmeyen tüylerden kurtulma şansı yakalıyor. Kadınlara oranla daha kalın ve koyu renkli tüylere sahip olan erkekler, düzenli şekilde epilasyon aleti kullanma yoluna giderek tüylerini inceltmeyi ve yok etmeyi başarabiliyor.

Geleneksel Yöntemlerden Yararlanmak İsteyenler İçin Yaylı Epilatörler

Uzak Doğu ülkelerinde yaygın şekilde kullanılan bir epilasyon aleti olan yaylı epilatör, geleneksel yöntemlerden yararlanmak isteyen kullanıcıların tercihi oluyor. Herhangi bir enerji gereksinimi bulunmadığından istenen yerde ve anda kullanılabilen yaylı epilatör, elle tüy bulunan bölgeye uygulanıyor. Paslanmaz yay çeliği kullanılarak imal edilen alet, tüylerin kırılmadan köklerinden çekilerek alınmasını sağlıyor. Uygulama sırasında yaylı epilatörün, tüylerin çıkış yönünün tersine hareket ettirilmesi gerekiyor.

Titreşimli Tüy ve Kıl Temizleme Pedleri

Pille çalışan, çeşitli boylarda pedleri bulunan ve uygulandığı bölgede titreşimli biçimde epilasyon işlemi gerçekleştiren epilatörler, pratik kullanımlarıyla dikkat çekiyor. Titreşimli aparat ve ped büyüklüğü, epilasyon uygulaması yapılacak alana göre tercih ediliyor. Tüy ve kıl temizlemeye yönelik titreşimli aparat ve pedler, dudak üstü, hassas bölgeler ve vücut geneline yönelik ürün alternatiflerinden meydana geliyor. Ürünler, kolay uygulanan ve acısız sonuç veren epilasyon araçları arayışındaki kullanıcılara hitap ediyor.

Dayanıklı Tasarım ve Uzun Ömürlü Kullanım

Zengin epilasyon aleti çeşitleri içerisinde ürün seçimi yaparken temel fonksiyonların yanı sıra sağlamlık kriteri üzerinde de duran kullanıcılara uygun birçok epilasyon aleti modeli yer alıyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilen epilasyon aleti modelleri, uzun ömürlü bir kullanım imkanı yaratıyor. Böylece çarpma ve düşürme gibi fiziksel darbeye neden olabilecek kullanıcı kaynaklı durumlar, epilasyon aletinin çalışmasını engelleyecek ciddi problemlere dönüşmüyor. Epilasyon işlemi ve temizlik sonrasında kullanılan koruma başlığı, epilasyon aletinin fiziksel darbelere karşı korunması görevini üstleniyor.

Vücut Hattına Göre Şekil Alan Oynar Başlık Sistemi

Oynar başlıklı epilasyon aleti modelleri, bacak ve kol gibi düz bölgelerde yapılan konforlu epilasyon uygulamalarının koltuk altı, dirsek ve diz gibi eğimli bölgelerde de zahmetsiz biçimde yapılabilmesi için tasarlanmış bulunuyor. Vücut hattına göre şekil alan ve ulaşılması güç bölgelerden nazikçe tüylerin alınmasını mümkün hale getiren oynar başlık sistemi, epilasyon kalitesini maksimum seviyeye çıkarıyor. Esnek kullanım, zorlu alanlarda meydana gelebilecek kaza riskini ortadan kaldırıyor.

Yeni Kullanıcılar İçin Geliştirilmiş Başlangıç Kitleri

Daha önce epilasyon aleti kullanmamış kullanıcılar için geliştirilmiş olan yeni başlangıç kitleri, ilk kullanım tedirginliği yaşanmamasını sağlıyor. Tasarım bakımından tıraş başlığıyla epilasyon başlığını bir araya getiren yeni başlangıç kitleri, kullanıcılara oldukça nazik bir deneyimle epilasyona alışmaları için fırsat sunuyor. Kullanıcılar kendilerini gerçek anlamda epilasyon yapmaya hazır hissettiklerinde epilasyon aletlerinin başlıklarını değiştirerek yeni başlangıç kitleriyle vedalaşabiliyor. Cildin hassasiyetinin yüksek olduğu dönemlerde hafif uygulamalar tercih eden kullanıcılar, tekrar başlangıç kitlerinden faydalanabiliyor.

Yatık Durumdaki Kılları Kaldırmaya Yarayan Uç Dizaynı

Birçok kişi için işkenceye dönüşen ters dönmüş, yatık ya da batık durumdaki tüyler, özel uç tasarımlı epilasyon aleti modelleri sayesinde rahat şekilde köklerinden alınabiliyor. Özel uç tasarımı, epilasyon işlemi sırasında sorunlu tüyleri dik duruma getirmeyi başarıyor. Dik duruma gelen tüyler, diğer tüylerle birlikte köklerinden alınıyor ve epilasyon işlemi kusursuz biçimde gerçekleştiriliyor. Böylelikle epilasyon sonrasında ciltte pürüz kalması veya kıl dönmesi oluşması tamamen engelleniyor.

Yüz Epilasyon Aletiyle Parlak ve Işıltılı Bir Yüz

Yüzün çeşitli noktalarına epilasyon yapmaya olanak sunan yüz epilasyon aletleri, tenin parlak ve ışıltılı bir görüntüye kavuşmasına yardım ediyor. Çene, bıyık ve alın bölgesinde çıkan tüylerin detaylı şekilde alınmasını, gözeneklerin en derin noktasına kadar temizlenmesini ve simetrik görünen kaşlar elde edilmesini sağlayan yüz epilasyon aletleri, günlük olarak kullanılabiliyor. Dermatologlar tarafından test edilerek üretilen hassas yapılı kişisel bakım ürünleri, kullanıcıların güzelliklerinin ortaya çıkmasına destek sağlıyor.

Bölgeye Göre İleri, Geri ve Dairesel Hareket Olanağı

Ürün seçenekleri arasında tek bir yöne hareket edebilen epilasyon aletlerinin dışında ileri ve geri hareket edebilen ya da dairesel olarak yön verilebilen model alternatifleri de bulunuyor. Harekete dair sunulan kullanım çeşitliliği, epilasyon uygulaması esnasında tüylerin çekilme hissinin engellenmesine yardım ediyor. Düz bir bölgeyle kıvrımlı bir bölgeye aynı şekilde ve yönde epilasyon yapma zorunluluğunu ortadan kaldıran hareket özgürlüğü, her bölgeye ideal şatlarda epilasyon uygulaması gerçekleştirme şansı yaratıyor.

Epilasyon Aletleri İçin Aksesuar Desteği

Farklı amaçlara yönelik aksesuar destekleri, epilasyon aletlerinin daha verimli ve uzun ömürlü kullanılmasına olanak tanıyor. Cilt germe aparatları, epilasyon yapılırken cildin gerilmesine ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Epilasyon uygulaması öncesinde cildi hazırlamaya yardımcı olan soğutma eldiveni modelleri, işlem sırasında acı hissedilmemesini sağlıyor. Başlık ve tarak alternatifleri, farklı bölgelerde uygulamalar gerçekleştirmek amacıyla tercih ediliyor. Seyahat keseleri, epilasyon aletlerini dış faktörlere karşı korumaya ve rahat şekilde taşımaya olanak sunuyor.

Topuk Törpüleme Başlığıyla Temiz ve Bakımlı Topuklar

Fonksiyonel yapılarıyla kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran epilasyon aletleri arasında çeşitli cilt bakım uygulamaları için yararlanılabilecek birçok model bulunuyor. Ayak bakımı için son derece önem arz eden topuk törpüleme işlemi, topuk törpüleme başlığı olan epilasyon aleti modelleri aracılığıyla hızlı ve etkili biçimde gerçekleştirilebiliyor. Vücutta yer alan istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmakla kalmayan çok yönlü epilatör modelleri, topukların da temiz ve bakımlı hale gelmesine imkan tanıyor. Topuklarda yer alan nasırlar, törpülenerek gideriliyor.

Tüy Kırpıcı ve Bölge Düzeltici Fonksiyonlar

Kökünden tüy alma dışında çeşitli fonksiyonları da gerçekleştirmeye olanak sunan epilasyon aleti modelleri bulunuyor. Kolayca değiştirilebilen başlık ve ataçmanlar sayesinde epilasyon harici fonksiyonlardan da yararlanmak mümkün oluyor. Tüy kırpıcı ve bölge düzeltici fonksiyonlar, hassas bölgelerin tıraşından bikini bölgesi düzeltmeye kadar birçok amaçla kullanılabiliyor. Kullanıcılar, epilasyon yapmak istemedikleri bölgeler için tüy kırpma ve bölge düzeltme fonksiyonlarını tercih edebiliyor.

Kusursuz Epilasyon Deneyimi Sağlayan Ayrıntılar

 • İnce ve kısa tüyleri net şekilde görmeye ve üzerlerinde rahatça işlem yapmaya olanak sağlayan ışık sistemli modeller, kullanıcılara kusursuz bir epilasyon deneyimi yaşatıyor.
 • Bikini şekillendirici gibi ek aksesuarların kullanımına olanak sunan epilatör modelleri, kullanıcılara çok yönlü ve tatmin edici bir kullanım gerçekleştirme şansı veriyor.
 • Seramik diskli modeller, mikro oluklu yapıları sayesinde tüyleri sıkı şekilde yakalayarak kaçmasına izin vermiyor ve kusursuz bir sonuç elde edilmesine katkı sağlıyor.
 • Ürün boyutları, marka ve model özelinde değişkenlik göstermekle birlikte tüm epilasyon aletleri, çantada rahat şekilde taşınabiliyor ve ihtiyaç duyulduğu anda kullanılabiliyor.
 • Epilasyon aleti modelleri kullanıcılara beyaz, pembe, mor, mavi, yeşil, gri, sarı, turkuaz, bronz, lila, altın, fuşya, kırmızı, beyaz - altın ve beyaz - bronz renk seçenekleriyle sunuluyor.

Soru 1: Epilasyon İşlemi Nasıl, Ne Zaman ve Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Cevap 1: Her kullanıcının cilt tipi ve tüy gelişim hızı aynı olmadığı için epilasyon sıklığının kişiye özel olarak belirlenmesi gerekiyor. Vücudu yumuşatıp epilasyona hazır duruma getirmek için işlem öncesinde duş alıp peeling yapılması tavsiye ediliyor. Epilasyon uygulamalarının akşam saatlerinde yapılması öneriliyor. Böylelikle vücut, işlem sonrasında ideal şekilde dinlenebiliyor. Uygulama sırasında epilasyon aletinin tüy alınacak bölgeye 90 derecelik açıyla tutulması ve yukarı doğru hareket ettirilerek kullanılması son derece önem taşıyor.

Soru 2: Epilasyon Aleti Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Cevap 2: Her modelin temizleme şekli aynı olmamakla beraber epilasyon aletleri hızlı ve pratik biçimde temizlenebiliyor. Gövdeden çıkarılabilen ve suyla yıkanarak temizlenebilen epilasyon başlıkları, kullanıcılara hijyenik bir kullanım olanağı yaratıyor. Kullanım sırasında tüy birikebilen epilasyon aleti başlıklarının, taraklarının ve haznelerinin temizlenmesi için temizleme fırçalarından yararlanılıyor. Temizleme fırçaları, en küçük kanal ve oluklara kadar tüy kalıntısı birikebilen tüm alanların temizlenmesini ve epilasyon aletinin bir sonraki kullanım için hazır hale gelmesini mümkün kılıyor.

Soru 3: Epilasyon Aleti Kullanmak Ne Tür Avantajlar Sağlar?

Cevap 3: Epilasyon aleti modelleri, geleneksel tüy alma ya da tıraş yöntemlerine göre kolay, etkili ve hızlı biçimde istenmeyen tüylerden kurtulma fırsatı sağlıyor. Kalın ve belirgin tüylerin yanı sıra ince tüyleri de başarılı şekilde temizleyen epilasyon aletleri, acı hissetmeden epilasyon yapmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Kızarıklık ve tahriş meydana getirmeden kökünden alınan tüyler sayesinde kullanıcılar, haftalar boyunca pürüzsüz, parlak ve canlı bir cilde kavuşuyor. Kısa uygulama süreleriyle dikkat çeken epilatör modelleri, zamanı kısıtlı kullanıcılar için oldukça cazip bir epilasyon alternatifi oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Epilatör Ürünler

2626 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 40 / 2626 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?