TV Aksesuarları

Günümüzde teknolojiyle beraber, eskiden kullandığımız tüplü ve kutu şeklinde olan televizyonlar, yerini daha estetik ve şık görünümlü LCD televizyonlara bıraktı. Evin özellikle salonuna farklı modelleriyle dekoratif bir hava katan LCD ve LED ekranlı TV'ler teknolojinin son harika modelleri arasında bulunuyor. LED ve LCD seçenekleriyle iki farklı seçim imkanı sunan televizyon dünyası, aynı zamanda farklı aksesuar alternatifleriyle evinizde adeta sinema keyfi yaşatıyor. Siz de ihtiyacınıza ve televizyonunuzun özelliğine uygun olarak seçeceğiniz birkaç aksesuar ile hem daha şık bir dekorasyona kavuşabilir, hem de kusursuz seyir keyfine ortak olabilirsiniz.

TV Aksesuarları Nedir?

LED ve LCD televizyonlarda cihazın teknik donanımlarına uygun ses, görüntü ve estetik açıdan tamamlayıcı özellik gösteren parçalara TV aksesuarları denir. Kusursuz seyir keyfi sunan bu aksesuar modelleri birçok açıdan çeşitlilik gösterir. Genellikle markanın kalite aralığına göre farklılık gösteren bu aksesuarlar; kablosuz müzik, askı aparatları, destek kabloları, çevirici adaptörler, görüntü aktarım kitleri, aktif gözlükler, ekran temizleme malzemeleri, kumanda standartları ve güvenlik kilidi gibi daha birçok parçadan oluşmaktadır.

LCD ve LED ekranlı televizyonlar genellikle duvara takılma özelliğine sahiptir. Evin estetiğine bütünlük kazandırmalar ve farklı bir görünüm katmaları açısından duvarda tercih edilen modeller, duvarla bütünleşerek adeta sinema keyfini evinize taşır. Bunun için TV'yi duvara takmak üzere arka kısmından destekleyen aparatlara ihtiyaç duyulur. Televizyonu sabitleyerek hareket etmesini engelleyen bu aparatlar her cihazın modeline göre değişmektedir. Örneğin, ekstra güçlendirilmiş çelik kol türünde olan modeller oldukça kullanışlıdır.

LCD ve LED TV kullanıcılarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri de destekleyici kablolardır. Uzunluk, ağ desteği, 3D desteği, sinyal genişliği, maksimum çözünürlük desteği ve versiyon gibi teknik donanımları açısından modellerine göre değişen bu kablolar uçlarında kullanılan metalin türüne uygun verimlilik sağlar. Estetik açıdan kablo detayını ortadan kaldıran çevirici adaptörler ise akıllı telefon, tablet ve bluetooth özellikli tüm müzik çalar cihazlarından televizyona müzik aktarımını gerçekleştirir. Bunlar, kolay eşleşme, tam uyumluluk, uzun menzil ve destek kanalları gibi daha birçok mucizevi özelliklere de sahiptir.

TV Aksesuar Fiyatları

Her markaya ve kaliteye göre değişiklik gösteren aksesuar modelleri, günümüzde teknolojinin her geçen gün daha fazla önem kazanmasına paralel olarak çeşitlenmektedir. LED ve LCD TV'lerin önem kazanmasıyla beraber en fazla tercih edilen aksesuarlar; destek aparatları, çevirici adaptörler, güvenlik kitleri ve çeşitli amaçlar için kullanılan kablolar şeklinde sıralanabilir.

En sık tercih edilen destek aparatları her markanın teknik özelliklerine göre değişmektedir. Yüksek ayar sağlayan ve çizilmeyi önleyen çelik aparatlar en kullanışlı modeller arasında yer alır. Aynı zamanda bu modellerde 50 kilograma kadar taşıma kapasitesi mevcuttur. Değişik vidalama aletleri ile istenilen şekilde monte edilebilir. Dolayısıyla bu modeldeki çelik aparatların özellikleri fiyat aralıklarına da yansımıştır.

Müzik keyfini sınırsız yaşamaya imkan tanıyan çevirici adaptörler, bluetooth özelliği taşıyan tüm cihazlarda kullanılabilir. Kablosuz özellikleri sayesinde TV ile bütünleşen bir şıklık oluştururlar. Ayrıca kablosuz özellikleri her bakımdan avantaj tanır. Farklı model alternatifleri ve özellikleri bulunduğu için fiyat seçenekleri de bu özelliklerine paralel olarak değişir. Adaptörlerin ayrıca Wi-Fi amaçlı olan türleri de vardır. Bu modeller LED veya LCD televizyonunuzda doyasıya internet keyfi yaşamanıza yardım eder. Güvenlik kitleri ise daha çok üniteli televizyon kullanımlarında TV'nin sabit kalmasını sağlayan özel aksesuarlardır. Televizyonun çocuk veya evcil hayvanların oynaması sonucu düşmesine engel olurlar, böylece aklınız evde kalmadan dışardaki günlük işlerinizi rahatça halledebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TV Aksesuar Ürünleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Ses ve Görüntü Sistemleri
Ses ve Görüntü Sistemleri
TV Aksesuarları
TV Aksesuarları
Tv Askı Aparatları
Tv Askı Aparatları
3D Gözlük
3D Gözlük
Akıllı TV Aksesuarları
Akıllı TV Aksesuarları
Uzaktan Kumandalar
Uzaktan Kumandalar
Ekran Temizleme Ürünleri
Ekran Temizleme Ürünleri
TV Ekran Koruyucular
TV Ekran Koruyucular
TV Montaj
TV Montaj
TV Yedek Parçaları
TV Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?