Akıllı TV Aksesuarları

Evlerin en önemli eğlence kaynaklarından birine dönüşen ve artık TV yayınlarının izlenmesinden çok, internet kullanımı ve multimedya içeriği takibi için değerlendirilen akıllı televizyonlar, sahip oldukları aksesuarlarla sınırlı bir kullanım deneyimi sunabiliyor. Teknoloji tutkunları, özellikle geniş ekranda internet kullanımı, sosyal ağ ziyareti ve benzer süreçlerde yer yer zorluk yaşayabiliyor. Bu ve benzeri durumların ortadan kaldırılabilmesi için birbirinden işlevsel akıllı TV aksesuarları geliştiriliyor. Televizyonların daha etkili kullanılabilmesi amacıyla üretilen çözümlerin yanı sıra televizyon ekranlarının dış etkenlerden korunması ve kumanda gibi birimlerin organize edilebilmesine yönelik ürünler de kullanıcılarla buluşuyor.

Air Mouse ve Kablosuz Klavye Modelleriyle Geniş Ekranda İnternetin Tadını Çıkarın

Akıllı televizyonlar, güçlü donanım bileşenleri ve maharetli işletim sistemleri sayesinde oturma odası ve salonların, geniş ekrana sahip bir bilgisayarına dönüşmeye başlıyor. İşletim sistemlerinin destekledikleri uygulama marketleri üzerinden uygulama indirilip yüklenebilmesi ve çeşitli kişiselleştirmeler yapılabilmesi, akıllı televizyonları daha değerli kılıyor. Ancak televizyonların tüm hünerlerini en iyi şekilde deneyimleyebilmek için farklı aksesuarlar edinmek gerekebiliyor. Zira akıllı cep telefonlarındaki dokunmatik geri bildirimin bir benzeri, televizyonlarda olmadığından dolayı ve ilgili televizyonlar, varsayılan ekipmanlarıyla bilgisayarlar kadar esneklik sunmadığı için bu tür aksesuarlar opsiyonel bir seçenekten ziyade gereklilik hâlini alabiliyor.

Hareket sensörlü ve TV uyumlu air mouse modelleri, televizyonları konforlu biçimde yönetmeye yardım ederken yazışmaların da pratik şekilde yapılabilmesini mümkün kılıyor. QWERTY formunda klavyeye sahip olan air mouse çözümleri, farklı işletim sistemlerini de desteklediği için akıllı televizyonlarla birlikte farklı platformlarda da kullanılabiliyor. Daha geleneksel çözümler arayanlar ise bir yanında TouchPad bulunan kablosuz klavyelere yönelebiliyor. Bilgisayarlardan alışılagelen kullanım tecrübesini birebir yaşatan ürünler, metrelerce mesafeden bile televizyonların yönetilebilmesine olanak veriyor. Pille çalışan modeller, düşük düzeyde güç tükettikleri için takılan pilleri uzun süre boyunca değiştirmek gerekmiyor.

Televizyon Ekranını Koruyun ve Kumandalarınızı Organize Edin

Akıllı televizyonlar, yüksek çözünürlüklü geniş ekranlarıyla harikulâde görseller sunmalarına karşın, yapıları gereği son derece narin cihazlar olarak biliniyor. Darbe alması durumunda kalıcı şekilde zarar gören televizyon ekranları, çizilme gibi durumlara da maruz kalabiliyor. Televizyonlar için geliştirilen ekran koruyucular ise televizyon ekranlarından birkaç kat daha dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Yüksek sıcaklıklara karşı mukavemet sergileyen, sunduğu koruma imkânlarına karşın izleme deneyimini olumsuz yönde etkilemeyen modeller, UV ışınlarına karşı da dayanıklılık gösteriyor.

Evlerde mini birer sinema salonu kurulabilmesine zemin hazırlayan akıllı televizyonlara, çok sayıda cihaz bağlanarak görüntü kaynağı şeklinde değerlendirilebiliyor. Oyun konsolları, AVR cihazları, Blu-ray oynatıcılar, çok kanallı ses sistemleri ve daha nicesi oturma odası ve salonların vazgeçilmezi hâline gelen geniş ekranlı akıllı televizyonların eğlence merkezi olmasına yardımcı oluyor. Tabii tüm bu aygıtların konforlu yönetilebilmesini mümkün kılan uzaktan kumandaları da bulunuyor. Eklenen her yeni cihaz, uzaktan kumanda zenginliği yaratıyor fakat kumandaların efektif kullanılabilmesi için stant formundaki kumandalıklardan destek almak gerekebiliyor. Şık tasarımları ve çok gözlü yapıları sayesinde aynı anda pek çok kumandanın konumlandırılabildiği ürünler, TV sehpalarının zarafetini de arttırıyor.

Akıllı TV aksesuarları bunlarla da sınırlı kalmıyor. Televizyonlarla birlikte kullanılabilen uydu alıcıların internete bağlanabilmesine imkân veren harici Wi-Fi bağdaştırıcılar, belirli marka televizyonlara özel üretilen görüntülü görüşme kameraları, kablosuz ses çevirici adaptörler ve daha nicesi, seyir keyfini arttıran ürünler içerisinde yer alıyor.

Sahip olduğunuz akıllı televizyonun tüm işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmayı planlıyor, şık ve fonksiyonel akılı TV aksesuarlarını inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akıllı TV Aksesuarları

373 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 39 / 373 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?