İş yerlerinde ve apartmanların girişinde kullanılan hava perdesi; içerideki temiz havayı veya sıcak ya da soğuk havayı koruyan önemli bir alettir. Fan ve ısıtıcıdan oluşan hava perdesi çeşitleri, dışarıdaki duman, toz ve egzoz kokusu gibi kirli havanın içeri girmesini engeller. Üfleme özellikleri ve ısıtıcı gibi özellikleri ile farklı ortamlara hitap eden hava perdesi çeşitlerinden, yaşadığınız bölgenin iklimine ve kullanacağınız ortamın özelliklerin uygun olanı inceleyebilirsiniz. Kullanım özellikleri ile birlikte modelleri ve fiyatları değişiklik gösteren hava perdesi çeşitlerine farklı markalardan ulaşabilirsiniz.

Hava Perdesi Modelleri

Elektrikli ısıtıcılı hava perdeleri ve ısıtıcısız hava perdeleri olmak üzere iki temel modelle sahip olan ürün çeşitleri, özellikleri ile değişiklik gösterir. Yaz aylarında ya da sıcak mevsimlerde dört mevsim kullanıma uygun olan ısıtıcısız hava perdeleri, enerji tasarrufu özelliği ile öne çıkar. Soğuk üfleme özelliği ile özellikle klima bulunmayan ortamlar için ideal olan ısıtıcısız hava perdeleri arasında ticari ortamlarda kullanıma uygun yüksek performanslı modelleri inceleyebilirsiniz. İçerideki soğuk havayı korumanın yanında kirli havanının da içeri girmesini engelleyen ısıtıcısız modellerin motor güçlerini ve motor hızını öğrenebilirsiniz. Özellikle düşük üfleme hızına sahip ürünleri seçerek restoran ve mağaza gibi sakin ortamlar için tercih edebilirsiniz.

Isıtıcılı hava perdesi modelleri ise soğuk mevsimlerde kullanılabilir. Üfleme etkisi ile soğuk aylarda ortamın sıcaklığını düşürmeyen ısıtıcılı modelleri farklı özelliklerde bulabilirsiniz. Dört mevsim rahat bir kullanım sunan ürünler arasında hava çıkış genişliği, motor hızı, motor gücü, hava yönlendirme klape gibi özellikleri farklı olan ürünleri bulunur. Sıcak ve soğuk üfleme fonksiyonu ile 2 tip hava perdesi olan ısıtıcılı modellerin ticari ortamlara uygun olan çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Hem ısıtıcılı, hem de ısıtıcısız olarak sunulan ürün çeşitlerinin takılabilir yükseklik gibi montaj özellikleri de farklılık gösterir. Montaj hizmeti hakkında da detaylı bilgi edinebilir, kullanacağınız alana uygun ebatlara sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uzunlukları 120 cm ile 200 cm arasında değişen ürünlerden kapı genişliğinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Özellikleri farklı olan hava perdesi çeşitleri arasında çift veya tek kumanda ile satılan ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hava Perdesi Fiyatları

Modelden modele farklılık gösteren hava perdesi fiyatları ürünlerin özellikleri ve markalara göre belirleniyor. Isıtıcılı modeller, teknik özellikleri ile paralel olarak farklı bütçelere hitap eder. Uzunlukları, fan çapları ve montaj yapıları ile enerji tasarrufu yapmanızı sağlayan modelleri inceleyebilir, fiyatları ile bütçenize uygun ürünü seçebilirsiniz. Ortam ısısına duyarlı elektrikli ısıtıcı çeşitlerini de uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Özellikle markaları ile fiyat farkları yüksek olan ürünlerin teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Isıtıcısız ürün çeşitleri ise uygun fiyatları ile öne çıkar. Kaliteli ve güvenilir markalardan temin edeceğiniz ısıtıcısız hava perdelerinin uzunluk, fan genişliği, yükseklik ve motor gücü gibi özellikleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Markalar arasında karşılaştırma yapabilir, çalışma hızına bağlı olarak kullanacağınız ortama uygun modellere ulaşabilirsiniz. Soğuk üfleme özelliği ile özellikle sıcak mevsimlerde kullanışlı olan ürünlerin uzaktan kumandalı olanlarını tercih edebilirsiniz. Sıcaklık ayarları kumanda ile değiştirilebilen modelleri pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. İş yerleri için üretilen yüksek performansa sahip ürün çeşitlerinin ise ses seviyelerini inceleyerek uygun fiyatlara sahip ürünleri bulabilirsiniz. Voltaj, frekans, takılabilir genişlik ve yükseklik gibi özelliklerini de göz önünde bulundurarak seçmeniz gereken ürünleri birçok farklı marka arasından da inceleyebilirsiniz. Isıtıcılı ve ısıtıcısız olma özelliği ile farklı fiyatlara satılan hava perdelerinden ihtiyacınızı karşılayan ürünü kolayca temin edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hava Perdeleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 93 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/157284