Güne enerjik başlamanın veya günün yorgunluğunu üzerinizden atmanın en etkili yollarından biri de duştur. Artık her banyonun vazgeçilmezi haline gelen hoş kokulu duş jelleri hem cildinizi kurutmadan hem de gayet pratik şekilde temizleme özelliğine sahiptirler.

Duş Jeli Fiyatları

Duş jeli satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi ürünün fiyatıdır. Duş jeli fiyatları içerik kalitelerine göre farklılık gösterir. Ucuz ürünleri tercih etmekten kaçınmak gerekir.

Vücudun ve zihnin rahatlamasına yönelik farklı içerikteki ve kokudaki duş jellerini piyasada bulmak mümkündür. Her farklı içerik farklı bir özellik sunar. Örneğin; termal su minerallerine ve beyaz kile sahip bir jel cildinizi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olur. Masaj yapıcı partiküller cildin daha yumuşak ve ışıl ışıl olmasını sağlar. Daha derinlemesine temizlik için ciltte hücre yenilenmesini hızlandıran Allantoin maddesi içeren ürünleri de tercih edebilirsiniz. Bu jeller, gözeneklerin nefes almasını sağlar; aynı zamanda dermatolojik hastalıklarda tedaviye de yardımcı olur.

Duş jeli, az miktar kullanarak kolay temizlik sağlar. Bu bakımdan ekonomik bir özellik taşır. Çok farklı çeşitlerde ihtiyacınıza sunuluyor olmaları, cilt tipinize en uygun jeli bulmanıza da olanak tanır. Kuru bir cildiniz varsa nemlendirici özelliği olan ürünleri; hassas bir cilde sahipseniz kokusuz ürünleri; yağlı bir cildiniz varsa sebumu azaltmada etkili ürünleri kullanmanız önerilir.

Rahatlatıcı, ferahlatıcı, dinlendirici, canlandırıcı gibi pek çok farklı etkiye sahip duş jelleri güne enerjik başlamanıza veya günü rahatlamış şekilde bitirmenize yardımcı olur. Lavanta, bal, çilek gibi içerikler cildinizin nazikçe temizlenmesini mümkün kıldığı gibi, bitkinin sağladığı faydaları da vücudunuza taşır. Örneğin bal sayesinde cildiniz yumuşacık olur ve beslenir. Yoğun koku notaları içeren lavantalı, şeftalili gibi jeller uzun süre kalıcılık sağlar. Teninizdeki kokuyu kuvvetlendirmek ve kalıcılığı artırmak için aynı kokuya sahip vücut spreylerinden veya vücut kremlerinden yararlanabilirsiniz.

Duş keyfinizi bir adım öteye taşıyacak ve duş jelinin sağladığı faydaları beraberinde getirecek ürünlere hepsiburada.com üzerinden kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Hepsiburada.com’da sunulan ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, birbirleriyle karşılaştırabilir ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Hepsiburada.com kategori sayfasında, Palmolive’den, Le Petit Marseillais’ye; Sebamed’den Hacı Şakir’e kadar uzanan farklı markalardaki jeller zevkinize sunulur.

Duş Jeli Faydaları

Duş jelleri vücuttaki yağ, kir, ölü deriyi atmaya yardımcı olan sürfaktan adındaki yüzey aktif malzemelerini içerirler. Jel, taşıdığı PH seviyesinden dolayı cildinizi kurutmadan temizler ve bu nedenle sabunlara göre tercih edilebilirlik taşır. Hoş kokuludur, rahatlatıcı etkiye sahiptir ve cildin nem oranını en ideal şekilde korur.

Duş jelinin sağladığı faydalardan en iyi şekilde yararlanabilmek için kaliteli bir duş jelini tercih etmeniz gerekir. Kaliteli duş jelinden kasıt ise kaliteli içeriktir. İhtiyacınıza en uygun ürünü seçerken, kokusundan çok içerdiği maddelere dikkat etmeniz önem taşır. Kaliteli bir jel paraben ve formaldehit gibi koruyucu maddeler içermez.

Tercih ettiğiniz duş jeli, B vitamini, Gliserin ve E vitamini de içeriyorsa cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi elde etmesi mümkün hale gelir. Son dönemde yaygın şekilde kullanılan peeling etkili duş jelleri ise içerdiği parçacıklar sayesinde ürünün etkisini artırırlar. Bu ürünleri banyonuza dahil ederek kirin, yağın ve ölü derinin daha kolay temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Cilt tipinize uygun doğru ürünü seçtiğinizde ve kullanım şekline dikkat ettiğinizde duş jelinin sağladığı faydalardan yararlanabilirsiniz. Life bir miktar dökerek köpürteceğiniz jeli, özellikle koltuk altı gibi bölgelerde yoğun olarak kullanmanız tavsiye edilir. Çok fazla durulama gerektirmemesi ürünün kokusunun da vücudunuzda daha uzun süreli kalmasını sağlar. Vücuda hafif şekilde su tutmak ve köpüğün gitmesini sağlamak yeterli olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duş Jeli Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 4375 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012354/26012356