Tırnak Makası

Birbirinden kaliteli markaların yer aldığı tırnak makası kategorisinde ihtiyaç duyabileceğiniz çok farklı modelde ve çeşitli markalara ait ürünler hizmetinize sunuluyor. El ve ayak tırnakları için kullanabileceğiniz tırnak makasları ile kişisel bakımınıza özen gösterebilir, bakımlı, temiz el ve ayaklara sahip olabilirsiniz. Az yer kapladığı için çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz, küçük modellerin yanı sıra orta boy ve daha büyük modellerde olanları da tercih edebilirsiniz. Kalın tırnaklara sahipseniz, kalın tırnak yapısına sahip bireyler için özel olarak tasarlanmış geniş ağızlı modellerle kişisel bakımınızı daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Manikür işleminin ayrılmaz bir parçası olan, tırnak kenarlarında ve tırnak diplerinde bulunan fazla etlerin kesilmesinde kullanılan tırnak eti makasları, el bakımında büyük önem taşıyor. Kıvrık uçlu ya da düz uçlu tırnak eti makas modelleri konforlu ve etkili işlem yapmanızı olanaklı hale getiriyor. Çelik malzemeden imal edilen modellerin yanı sıra, teflon kaplamalı profesyonel tırnak eti makasları tırnak eti bakımında hijyenik çözümler sunuyor. Teflon, bakterilerin yerleşmesini engelleyici bir özellikte olduğundan olağanüstü düzeyde bir hijyen sağlıyor, böylece çeşitli enfeksiyonların yayılmasını engelliyor. Tırnak etleri ılık suda yumuşatılarak kesim yapılırsa daha iyi sonuçlar elde ediliyor.  

Narin ve küçücük ellere sahip bebeğinizin tırnaklarını kesmek, artık özel ve küçük şekilde dizayn edilmiş tırnak makasları ile kabusunuz olmaktan çıkıyor. Çıtçıt tırnak makası modellerinin yanı sıra, ucu düz ya da kıvrık olan klasik tarzda ve hijyenik olması açısından kapaklı olarak tasarlanmış modeller de tercih edebilirsiniz. Bebek tırnak makası modelleri, çoğunlukla paslanmaz çelikten üretiliyor ve kullanım sırasında tam bir emniyet sağlamak için yuvarlak uçlu kavisli bıçağa sahip bulunuyor. Bazı modellerin üzerinde, tırnakların kesim sırasında sivri kalan kısımlarını düzeltmek için tasarlanmış törpü bulunuyor. Bebeğinizin tırnaklarını banyo yaptıktan hemen sonra kesmek, kesim sırasında tırnaklarda çatlama olmaması açısında etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. 

Tırnak Makası Fiyatı

Zincir, kutu, kapak gibi aksesuarlar ürünlerin kullanımını pratik hale getirmek için bazı ürünlerle birlikte geliyor. Setler halinde manikür ya da pedikür için gerekli makas ve malzemeleri tercih edenler, fiyattan tasarruf yapabiliyor. Tırnak makası fiyatı konusunda tasarruf sağlamak için, ikili üçlü setler halinde satılan ürünlerden almayı da tercih edebilirsiniz. Her keseden bütçeye uygun modeller arasından istediğiniz özelliklere sahip el ya da ayak tırnak makasları arasından seçim yapabilirsiniz. 

Kolay kavranabilmesi için plastik ve normalden daha geniş olarak tasarlanmış kaymaz yüzeyli mandala sahip tırnak makası modelleri, kullanımda rahatlığa ve şıklığa önem verenler için bir seçenek olarak sunuluyor. Ayaklarınızdaki bakteri, mantar gibi mikroorganizmaların el tırnaklarınıza bulaşmaması ve ayak tırnaklarının ergonomik bir şekilde kesimi için daha uygun şekilde ve özel olarak tasarlanmış ayak tırnak makasları sağlığını ve bakımını önemseyen kadın ve erkekleri bekliyor. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve tırnak yapınıza göre tercih edebileceğiniz kavisli, düz ya da çıtçıt tırnak makası modelleri daha efektif olması için el işçiliği ile keskin hale getiriliyor. 

Takılıp çıkarılabilen büyüteci bulunan ve ışıklı özellikteki tırnak makasları, karanlıkta dahi tırnaklarınızı kesmenizi olanaklı hale getiriyor. Bu makaslar, daha yaşlı ve görme sorunları olan ve kendi işini kendi görmek isteyen bireyler için biçilmiş bir kaftan olma özelliği taşıyor. Kendinden hazneli ürünlerle üstün hijyenik şartlarda, tırnaklarınızı kesmenin tadını çıkarabilir, kesilen tırnakların etrafı kirletme riskinden kurtulabilirsiniz. Erkeklerin sakal ve bıyık kesiminde kullanabilecekleri bıyık makasları pratik bir kullanım sunarak, her zaman bakımlı olmalarına yardım ediyor. Burun markasına ihtiyaç duyanlar için bu amaçla ayrı olarak tasarlanmış burun makası kullanması, hijyen ve pratiklik açısından önem taşıyor. Uzun kaşlara sahip hanımların en önemli ihtiyaçları arasında yer alan kaş makasları, artık bakımlı erkekler için de olmazsa olmaz ürünler arasında bulunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tırnak Makası

1246 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 1246 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/60004068/26012361/26000873