Manikür & Pedikür

İş ya da sosyal hayat çerçevesinde gün içerisinde birçok kişi ile iletişim halinde olmak kaçınılmazdır. Kozmetik görünümün yanında özellikle el ve ayaklara gösterilen özen kişisel bakımın ve saygınlığın göstergelerinden biridir. Düzenli manikür ve pedikür yaptırmak aynı zamanda hijyen ve temiz görünüm elde etmek açısından da büyük önem taşır. Bunun için illa ki güzellik salonlarına gitmenize ve tonlarca para harcamanıza gerek yok. Manikür ve pedikür rutininizi artık ev ortamında da kolaylıkla yapabilmeniz mümkün. Manikür Pedikür Malzemeleri kategorisinde bulabileceğiniz çeşitli profesyonel setlerle kendi bakımınızı güzellik salonlarında vakit kaybetmeden evinizde dilediğiniz zaman hatta televizyon karşısında sevdiğiniz bir programı izlerken bile rahatlıkla yapabilirsiniz.

Manikür Pedikür Malzemeleri

Kategori içerisinde bulabileceğiniz profesyonel setlerle salondaki kaliteyi evinizde de yakalamanız mümkün. Setler içerisinde manikür ve pedikür yapmak için ihtiyacınız olacak olan tırnak makası, tırnak törpüsü, et makası, et düzeltme aparatı, batık makası, cımbız, topuk törpüsü ve pens gibi gerekli tüm malzemeler bir arada bulunmaktadır. Manikür ve pedikürünüzü bu setlerle aynı zamanda sadece kendinize özgü malzemeleri kullanıyor olmanın gönül rahatlığıyla daha da içinize sinerek yapabileceksiniz. Tüm bunların yanında setlerle birlikte hediye olarak verilen şık çantaları ile de manikür pedikür setinizi her nereye gidiyorsanız yanınızda kolayca taşıyabilmeniz mümkün olacak. Manikür Pedikür Malzemeleri kategorisindeki ürünleri setler halinde satın alabileceğiniz gibi topuk bakım törpüsü, tırnak fırçası, tırnak güçlendirici ürünler ve manikür çubuğu gibi yalın halde mevcut olan ürünleri sadece ihtiyacınız doğrultusunda tek tek de satın alabilirsiniz.

Tüm bu profesyonel malzemelerin yanı sıra Manikür Pedikür Malzemeleri kategorisi içerisinde tırnaklarınızın ihtiyacına göre tercih edebileceğiniz kozmetik ürünler de hazır bulunmaktadır. Şayet zayıf ve kırılgan tırnaklara sahipseniz, sürekli tırnaklarınızın soyulup kırılmasından şikayet ediyorsanız içerdiği vitamin ve destekleyiciler sayesinde sizi bu sorununuzdan kurtaracak olan tırnak güçlendirici ve tırnak kalınlaştırıcı ürünleri kullanabilirsiniz. Tırnaklarınızı hızlı uzatmak istiyorsanız size yardımcı olması için tırnak uzatıcı ürünleri deneyebilirsiniz. Manikür ve pedikür esnasında yağ kullanmaktan hoşlanıyorsanız yine tırnak etlerini yumuşatan yağları satın alabilirsiniz.

Manikür Pedikür Malzeme Fiyatları

Manikür Pedikür Malzemeleri kategorisinde bulunan ürünlerle el ve ayak bakımınızı yaptıktan sonra yine aynı kategoride hazır bulunan tırnak süsleme setlerini de kullanarak oldukça gösterişli bir sonuç elde edebilirsiniz. Manikür ve pedikür işleminizi tamamladıktan sonra eğer tırnaklarınızı süslemekten hoşlanıyorsanız tırnak süsleme setleri içerisinde yine ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri bulabileceksiniz. Tırnaklarınıza dilediğiniz oje renkleriyle desenler yapmanıza yardımcı olacak olan hazır plakalar, pratik olmaları nedeniyle sıkça tercih edilen desenli tırnak yapışkanları, boncuklar ve sim setleri gibi birçok alternatif arasından sizin tarzınızı yansıtan ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Tırnak süslemeleri yerine daha sade ve fresh görünümlerden hoşlananlar için kategori içerisinde daha yumuşak ve kullanışlı renklerden oluşan oje setleri de bulunmaktadır. Tercihinize göre sevdiğiniz renkleri içeren oje setlerini satın alıp tırnaklarınızı evde kendiniz renklendirebilirsiniz.

Yoğun tempolu iş hayatı ya da koşuşturmalarla geçen bir yaşantının arasında bakımlı olmaktan da vazgeçemeyenler ancak bu rutine ayıracak yeterli vakti bulamayanlar için manikür pedikür malzemeleri kategorisindeki profesyonel ürünlerle temiz ve bakımlı görünmek işte bu kadar kolay. Sağlıklı ve doğru bir manikür pedikür işlemi için ihtiyacınız olan her şey aynı kategori altında bir arada. Üstelik salon ortamında vakit kaybetmeksizin ve gereksiz masraflara girmeksizin ev rahatlığında. Siz de kendi manikürünüzü evde kendiniz kolaylıkla yapabilmek istiyorsanız kategori içerisindeki birbirinden profesyonel ürünleri hemen deneyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Manikür ve Pedikür Malzemeleri

8540 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Ayak & Tırnak Bakımı
Ayak & Tırnak Bakımı
Manikür & Pedikür
Manikür & Pedikür
Tırnak Makası
Tırnak Makası
Tırnak Törpüsü
Tırnak Törpüsü
Batık Cımbızı
Batık Cımbızı
Topuk Törpüsü
Topuk Törpüsü
Tırnak Fırçası
Tırnak Fırçası
Tırnak Bakım Seti
Tırnak Bakım Seti
Et Pensi
Et Pensi
Manikür Pensesi
Manikür Pensesi
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın