Tırnak Fırçası

Tırnak bakımı kişisel bakım alanında en çok hassasiyet gerektiren noktalar arasında yer alıyor. Tırnakların sağlıklı ve bakımlı görünmesi için en pratik yardımcılar arasında tırnak fırçası bulunuyor. Bu fırçalar tırnakların hem güçlenmesini sağlıyor hem de daha temiz olmasını kolaylaştırıyor. Özellikle sağlık bakımından ellerin önemi dikkate alınacak olursa tırnak bakımının da önemi bir kez daha kendini belli ediyor. Tırnak fırçası ürünleri, özellikle sararmış olan tırnakların daha temiz görünmesine katkı sağlıyor.

Manikür ve pedikür malzemeleri arasında en çok tercih edilen fırçalar özellikle bu bakımlardan sonda deride kalan tortunun temizlenmesi için de tercih ediliyor. Farklı ebatlarda bulunan ürün bu özelliği sayesinde kullanıcısına taşıma kolaylığı kazandırıyor. Bu sayede kadınlar çantasında sürekli olarak ürünü bulundurarak ihtiyaç anında hemen kullanabiliyor. Ebatlarındaki farklılık kadar renklerde tercih edilen çeşitlilik de dikkat çekiyor. Fırçaların rahat taşınabilmesi ve hijyen özelliğinin korunabilmesi için kapaklı modelleri de bulunuyor. Ayrıca avuç içine rahat sığabilen özelliği ile kullanım avantajı da kazandırıyor. Tek taraflı fırçaya sahip olan ürünler kadar çift taraflı olan modellerinde bulunması aynı ürünü iki kişinin hijyen sorunu yaşamadan uzun süre kullanabilmesi sağlanıyor.

Tırnak üzerinde kalan tortunun temizlenmesine yardımcı özelliği kadar oje ya da parlatıcı gibi ürünlerin kullanımı öncesinde tırnağın hazırlanmasına ve daha başarılı sonuçlar alınmasına yardımcı olan fırçalar sadece el tırnaklarında değil aynı zamanda da ayak tırnakları için kullanılabilecek biçimde üretiliyor. Kullanıcıya alternatif sunmak amacıyla farklı modellerde üretilen ürünler kullanım esnasında parmakları kavrayacak biçimde olmanın yanı sıra dikdörtgen form ile tasarlanıyor. Tüm bu tasarımların dışında ise fırçanın kıl bölgesinin yuvarlak biçimde olduğu modeller ile de karşılaşma imkanı bulunuyor. Bazen ellerin sabun ile temizlenmesi yeteri kadar hijyenik olmayabilir bu neden ile tırnak fırçası kullanımına önem vermek ve bunu yaygınlaştırmak gerekiyor. Böylece eller daha sağlıklı ve temiz oluyor. Sadece bakım için değil tasarım için de kullanılan fırçalar da bulunuyor. Bu tür ürünler kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması sebebi ile uzun süreli ve profesyonel kullanımlar için üretiliyor. Tırnaklara uygulanacak olan desenlerin daha rafine ve sorunsuz bir biçimde tamamlanmasına yardımcı oluyor. 

Tırnak Fırçası Fiyatı

El bakımı kadar ayak bakımının da önemli olması fırçalı ponza taşı kullanımını da ön plana çıkarıyor. Ponza taşının kişiye özel kullanım gerektirdiğini unutmamak gerekiyor. Fırçalı ponza taşı topuklarda oluşan sertliğin yok edilmesi ve sürekli ayakta olma sebebi ile ayaklarda oluşan çatlağın ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. Bu neden ile oldukça kritik görevleri üstleniyor. 

Gerek el fırçası gerekse de ayak fırçası özellikle ten yumuşatıldıktan sonra kullanılırsa oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Kişisel bakım konusunun vazgeçilmez noktalarından biri de saç bakımı olmak ile birlikte bu bakım ihmal edilmemesi gerekiyor. Özellikle saç derisinin saçta ürettiği doğal ve yararlı yağı saç uçlarına kadar yaymaya yarayan saç fırçaları özellikle metal uçlu özellik taşıyor. Katlanabilir bir özelliğe sahip olması ürünün çantada taşınmasını kolaylaştırıyor. Fırçanın uç kısmında bulunan yumuşak yuvarlaklar saça masaj yapmaya yardımcı oluyor. Aynalı özelliği sayesinde ihtiyaç duyulan her an kullanım avantajını kullanıcısına sunuyor. 

Tüm bu ürünler plastik malzeme kullanılarak üretilse de ahşap malzeme tercih edenler de unutulmuyor. Birinci kalite malzeme kullanılarak üretilen fırçalar test edilerek güvenirliğe dikkat ediliyor. Tüm bunların yanı sıra tırnak fırçası fiyatı için belirleyici özellikler bulunuyor. Özellikle kullanılan malzeme ve dayanıklılık fiyat belirlemede yardımcı olsa da oldukça uygun fiyatlarda ürünler bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tırnak Fırçası

3085 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 39 / 3085 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?