Cildinizin sağlıklı gözükmesi için makyaj yapmak çoğu kadının birinci tercihidir. Makyaj yaparken kullanılan makyaj malzemeleri, cilde ışıltı katmak, gözleri büyük göstermek, daha sağlıklı bir görünüme kavuşmak için kullanılan kozmetik ürünleridir. Makyaj setleri gün içinde makyaja harcadığınız zamanınızı kısaltmak için idealdir. Gün içerisinde maruz kaldığınız dış etkenler sayesinde makyajınız dağılabilir bu setler cildinizi tazeleyerek, uygulayacağınız ufak bir makyaj hilesiyle hemen canlı görünüme kavuşmanızı sağlar. Çantanızda rahatça taşıyabileceğiniz makyaj setleri bulundurmak kısa sürede işinizi halletmenize yardımcı olacaktır.

Makyaj Setleri

Sağlıklı cilt görünümü dış görünüş açısından güzel hissetmenin en önemli basamaklarından biridir. Makyaj ürünleri genelde yüz ve boyun bölgesinde kullanılır. Makyaj malzemelerinin yanı sıra makyaj setlerinin içinde bulunan temizleyiciler gün içinde dağılan makyajınızı temizleyerek toparlamanıza yardımcı olur. Var olan cilt problemlerinizi bu setlerin içinde bulunan nemlendirici ve fondöten çeşitleriyle daha az görünür hale getirebilirsiniz. Acil durumlarda kullanacağınız kişisel bakım çantasına sahip olmak koşturmacayla geçen hayatınızda en önemli yardımcılarınızdan olacaktır. Makyaj setlerinin içeriği genelde küçük boyutta ürünler içerirken, ihtiyacınız olan en ufak ürünler dahi düşünülmüştür. Örneğin oldukça hareketli olduğunuz bir günde güzelliğinizden ve bakımınızdan ödün vermemek için gerekli bulduğunuz her şeyi tek bir çantada bulabilirsiniz. Makyaj setlerinde mevcut olan temizleyiciler sayesinde yorgun hissettiğiniz anda daha taze bir görünüme kavuşmak için rujunuzu kolayca tazeleyebilirsiniz.

Seyahatler, uzun ve yorucu çalışma günleri makyaj setlerini kullanmanız için ideal zamanlardır. Setlerin içinde bulunan ürünler genellikle tüm cilt tipinden kişiler için kullanıma uygun olarak üretilir ve hazırlanır. Ancak satın almadan önce içeriğini incelediğiniz setler sağlığınız açısından daha uygun olacaktır. Bir geziye gittiğinizde giyeceğiniz kıyafetlerinize uygun renklerde rujların bulunduğu bir makyaj seti sizi büyük zahmetten kurtarır. Doğru makyaj setini bulmak için öncelikle ihtiyacınız olan ürünlere karar vermelisiniz. Sıkça göz makyajı uygulayan biriyseniz içeriğinde temizleyicisi, göz kalemi ve farı bulunan maskara setlerini seçmeniz sizin için uygun olacaktır. Cilt tipi kuru olan kişiler yoğun nemlendiricili ürünleri içeren makyaj seti ürünlerine yönelebilir. Toplu ürünleri seven kadınlar için özel olarak tasarlanmış renkleri birbirine son derece uyumlu göz makyaj setleri sayesinde gününüzün sonunu şık bir geceye bağlayabilirsiniz. Göz makyajı setlerinin içerisinde kapatıcı, farklı renklerde göz farları, eyeliner, fırça ve aplikatörler mevcuttur. İçeriğinde yalnızca makyaj ürünleri bulunmayan parfüm, temizleyici, hatta acil durum kitlerinin bulunduğu setler sayesinde bu tarz ürünleri tatillerinizde de kullanabilirsiniz.

Makyaj Setleri Fiyatları

Kaliteli ve dayanıklı makyaj setlerine sahip olmak uzun süreli kullanımlarda bütçeniz için oldukça faydalı olacaktır. Ürünleri tek başına satın almak yerine bu tarz setler içerisinde kullandığınızda bakteri oluşumunu daha aza indirdiğiniz için sağlığınız açısından faydalı olacaktır. Ürün kaliteleri fiyat ve performansa göre değişiklik gösterir. Yalnızca makyaj malzemeleri olan setlerin fiyatları içerisinde temizleyicisi olan ürünlere göre daha farklı fiyatlandırılmıştır. Tam takım halinde satılan makyaj paletleri diğer acil durum kitlerine göre daha yüksek fiyattadır. Acil durumda kullanılacak makyaj malzemelerinin bulunduğu setlerin boyutları küçüktür bu nedenle ürün sayısı fazla olabilir. Maybelline New York, Estee Lauder, Sigma Beauty gibi markaların makyaj setlerinde farklı göz makyajı, cilt ürünleri gibi malzemelerin bulunduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. İhtiyacınız olan makyaj setlerini kalite, boyut, içeriğinde bulunan malzeme sayısı ve makyaj malzemesi türüne göre fiyatlandırılmaktadır. Kozmetik ürünlerini seçerken üretilen içeriklerini göz önünde bulundurmalısınız kaliteli makyaj malzemesi ve temizleyiciler kullanmak hem bütçeniz hem sağlığınız açısından avantajlı olacaktır.

Makyaj Setleri

93 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Maybelline
  2. Clinique
  3. Estee Lauder
  4. Lancome
  5. Ymr
  6. Alya Simin
  7. Pure Beau
  8. XP
  9. Dr. Pen
  10. Bobbi Brown
  11. Jane Iredale
  12. Suncoat
  13. YOUNGBLOOD
  14. Christian Dior
  15. Jellian
  16. Agatha
  17. Bell
  18. Bg
  19. Naked
  20. Organic Glam
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32001745
BAŞA DÖN