Farklı dünyalara yolculuk etmek, ilgi çekici karakterler tanımak isteyenlerin vazgeçilmezi olan filmler CD, DVD ve Blu-ray gibi teknolojiler sayesinde sinemadan taşarak her evin bir parçası olmuş durumda. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da tek başınıza hazırlayacağınız ev sineması ile en sevdiğiniz filmlerle dilediğiniz zaman buluşabilir, sevdiğiniz karakterleri istediğiniz zaman evinize misafir edebilirsiniz. Sinema teknolojisinde son zamanlarda popüler olan 3D gibi teknolojileri de artık evinizde yaşayabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan 3D filmleri, evinizde 3D gözlükler sayesinde seyredebilir; izlemenin ötesine geçerek sevdiğiniz filmleri adeta yaşayabilirsiniz. Filmlerin farklı formattaki disklerini satın almanın yanında çevrimiçi film ve dizi platformlarına da üye olarak tek seferde yüzlerce filme hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sinemayı Evinize Taşıyın

Evde yapacak bir şey bulamıyor ancak farklı sebeplerle dışarı çıkmak da istemiyorsanız sinemayı evinize taşıyarak zamanınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İster bilgisayarınıza isterseniz de disk oynatıcınıza takarak izleyebileceğiniz filmler, televizyona ya da projeksiyon perdesine yansıtarak eşsiz bir atmosfer yaratabilirsiniz. İzleyeceğiniz filmin kalitesi, alacağınız diskin türüne bağlıdır. Filmleri 4K izlemek istiyorsanız, Ultra HD Blu-ray diskler tercih etmeniz gerekir. Her film türünde kalite önemli olsa da özellikle aksiyon içeren ve fazlasıyla görsel efekt kullanılan filmler için görüntü kalitesi ne kadar yüksek olursa filmden duyulacak haz da o kadar yüksek olacaktır. Ultra HD Blu-ray diskin yanında HD DVD de yine filmlerin daha yüksek kalitede izlenmesine olanak sunar. Bunların yanında eskilerden çok da sık kullanılan ama günümüzde de hala kullanılmaya devam edilen DVD ve CD diskler de film izlemek için tercih edilen disk formatlarıdır.

Dünyası Dijital, Keyfi Gerçek Film Platformları

Disk formatlarına alternatif olarak ortaya çıkan film platformları da film tutkunlarının son zamanlarda gözdesi durumunda. Aylık olarak belli bir ücret ödenerek üye olunan ve filmlerin üyelik boyunca izlenebildiği bu platformlara üye olmanın yanında dönemlik dijital kod satın almak da mümkün. Aksiyon, gerilim, komedi, dram, gizem, animasyon ve daha birçok türde farklı filmler sunan platformlar kimi zaman ödüllü filmleri de kullanıcıya sunmakta. Bu platformların en büyük avantajları ise disk formatında çok nadir olarak bulunabilen filmlerin kolayca ulaşılabilir olması. Çok eski bir döneme ait olan filmler, çevrimiçi platformlarda zahmetsiz bir şekilde izlenebilir. Koleksiyoncular ve sevdiği filmi rafında disk formatında görmek isteyenlerin hala pek ısınamadığı çevrimiçi platformlar, her geçen gün film sektöründe varlığını artırmakta.

Sevdiğiniz Filmler Artık Evinizin Bir Parçası

Kimi zaman baştan sona izlemesi günleri alan kimin zaman ise yalnızca iki saat süren bir filmin karakteri, konusu ya da küçücük bir detayı izleyiciler arasında üst seviyede sevgi ve ilgi görebilir. Filmlerin bu gibi sevilen parçalarını evinize getiren poster ve oyuncak gibi ürünler sayesinde sevdiğiniz filmleri her an evinizde veya yanınızda bulundurabilirsiniz. Duvarınızın ölçüsüne uygun ölçülerde alacağınız posterlerle yaşam alanlarınızı sevdiğiniz filmin bir bölümü haline getirebilir; karakterlerin oyuncaklarıyla evinizin her köşesini dekore edebilirsiniz.

Film Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Seçtiğiniz disk formatının, disk okuyucunuzla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz aksi takdirde film açılmayabilir.
  • Aldığınız filmin Türkçe dublaj ve alt yazılı seçeneklerine kendi film izleme tercihlerinize uygun olduğunu gözden geçirmelisiniz.
  • Filmler ve çeşitleri her zevke göre değiştiği için ilk defa alacağınız bir filmin aklınızdaki film türünde olduğundan emin olmalısınız.
  • Seçtiğiniz posterin, odanızda asacağınız alanla uygun ölçülerde olmasına özen göstermelisiniz.
  • Satın alacağınız film diski bir film serisine aitse satın almadan önce, ürün serideki bütün filmleri mi kapsıyor yoksa serideki filmlerden yalnızca bir tanesini mi sunuyor diye kontrol etmelisiniz.

Hepsiburada'da en sevdiğiniz filmleri, onların posterlerini ve dijital kodlarını bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Filmler ve Çeşitleri

Yabancı Film
Yerli Film
Animasyon / Çizgi Film
Belgesel
Müzik / Sahne
Poster
Film Figür / Aksesuarları
Eğitim / Sağlık
Spor / Yoga / Hobi
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60001501/2147483640