Hızlı, güvenilir ve kolay online alışverişin adresi hepsiburada.com, onlarca farklı kategoride binlerce ürün çeşidiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Elektronik, beyaz eşya, ofis, mobilya, oyuncak gibi kişinin ihtiyaç duyabileceği her kategoriye sahip hepsiburada.com; müzikseverler için çeşit çeşit kemençeleri tek bir kategori altında topluyor. Karadeniz müziğini sevenler ve kemençe çalmayı bilenler ya da öğrenmek isteyenler için kemençeler, hepsiburada.com'un Kitap Film Müzik ana kategorisi altında sıralanıyor. Müzik kategorisi altında bulunan Müzik Aletleri alt kategorisinde bulabileceğiniz Kemençe başlığında, çeşit çeşit her bütçeye uygun kemençeler müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Vatan, Sazpercussion, SAZ, Rekor gibi markalara ait kemençeleri bulabileceğiniz bu kategori, farklı kemençe modellerini en uygun fiyatlara bir araya toplanıyor. Kılıf - reçine- yay gibi parçaların hepsini bir arada bulabileceğiniz kemençe setlerinin de sıralandığı bu kategoride, öğrenci kemençeleri ve profesyonel kemençeler olmak üzere iki çeşit kemençe bulunuyor. Eğer öğrenme sürecindeyseniz öğrenci kemençesi, eğer profesyonel olarak kemençe çalıyorsanız profesyonel kemençe seçebilirsiniz. Karadeniz müziğinin vazgeçilmezi olan kemençeleri, en uygun fiyatlarla hepsiburada.com'un Kemençe kategorisinde sıralayabilir ve size en uygun kemençe çeşidini tek tıkla ayağınıza getirebilirsiniz.

Eğer kemençe almayı düşünüyorsanız, güvenilir online alışveriş sitesi olan hepsiburada.com, Yaylı Çalgılar alt kategorisinde sıraladığı Kemençe başlığında çeşit çeşit kemençeleriyle sizleri bekliyor. İstediğiniz ürünü satın aldıktan sonra kapıya teslim kolaylığı da sunulan hizmetler arasında yer alıyor.


Kemençeler

30 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Fırsat Ürünleri
 3. Ürün Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Vatan
  2. Ses Müzik Aletleri
  3. SAZ
  4. İmece
  5. Gold
  6. Sazpercussion
  7. Sonay Bakırcılık
  8. Yissi
  9. Çöğür
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001501/2147483641/400276/411237/411241
BAŞA DÖN